Ξεκίνησα και εγώ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23

    Ξεκίνησα και εγώ!

    Καλησπέρα παιδιά!Ξεκίνησα και εγώ την προσπάθεια μου από τη Δευτέρα,με στόχο να χάσω 18 κιλά...δεν θα είναι εύκολο γιατί έπειτα από τόσες δίαιτες,μια να παίρνω και μια να χάνω,τρελάθηκε ο μεταβολισμός μου και παχαίνω ακόμα και με τον αέρα.Πήρα την απόφαση να απευθυνθώ σε διαιτολόγο η οποία με αντιμετώπισε πολύ ζεστά και οικονομικά Δεν θέλω να την απογοητεύσω,κυρίως όμως δεν θέλω να απογοητεύσω τον εαυτό μου.Wish me luck!!!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Ξέχασα το βασικότερο όμως,να πω "καλώς σας βρήκα!"

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Tatty Καλως ορισες πρώτα απ΄ολα και καλη επιτυχια στην κανινουργια σου προσπαθεια....... Οπως θα δεις και εμεις ολοι προσπαθουμε για τον ιδιο στοχο , οποτε θα βρεις πολλους φιλους εδω να σε στηριξουν ....... Καλως ορισες και παλι...:grin:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    73
    Καλώς όρισες Τάτυ, καλή τύχη και όλα να πάνε κατ' ευχήν!! Καλή κατηφόρα!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Σας ευχαριστώ πολύ,δεν είναι καθόλου εύκολο να χάσει κανείς 18 κιλά,όμως πρέπει να το παλέψω,αν και ξέρω ότι είναι πιθανό να εγκαταλείψω την προσπάθεια και να πέσω με τα μούτρα στο φαγητό.Πάντα έτσι έκανα,2 βήματα μπροστά και 10 πίσω...για να δούμε τώρα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Τatty, ολοι καποια στιγμη κανουμε την παρασπονδια μας ....... Ο ανθρωπος εχει και αδυναμιες . Αυτο δεν σημαινει οτι εγκαταλειπουμε την προσπαθεια ,ξεκιναμε παλι απο εκει , προχωραμε , ισως ξανακανουμε παρασπονδια αλλα παλι συνεχιζουμε .........Στο τελος φθανουμε στην Ιθακη μας........... Δεν εχεις πολλα κιλα και σιγουρα θα τα καταφερεις ....

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Πως μπορώ να βάλω και εγώ τον μετρητή στο προφίλ μου;Με παραπέμπει σε μια ιστοσελίδα αλλά μου βγάζει μόνο για περίπτωση εγκυμοσύνης:sniffle:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Πατας πανω σε ενα τικερακι και σε παει στην ιστοσελιδα . Διαλεγεις τικερακι και κελσορα, βαζεις στην συνεχεια ποσα κιλα ξεκινας , στοχο . Μετα κανεις αντιγραφη , πας στο προφιλ σου και κανει επικολληση....

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    ευχαριστώ!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Και που το κάνω επικόλησση;Το έβαλα εκεί που λέει BB Code αλλά δεν το έχει εμφανίσει

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Αααα,νάτο!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Τα καταφέρες αμεσως! Καλη αρχη λοιπον.........

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    5

    diaitologos

    geia...spoudazo diatrofi-diaitologia kai an theleis boro na sou grapso diaita dorean.den eimai kammia treli xaxa apla m aresei na grafo kai san praktiki

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    5
    opoios endiaferetai as mou steilei st e-mail m

  15. #15
    Tatty καλωσόρισες! Και εγώ είμαι σχετικά καινουρια στο forum. Εχουμε να χάσουμε περίπου τα ίδια οπότε θα κανουμε παρέα. Καλή επιτυχία!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •