Κολυμβητήριο!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    18

    Κολυμβητήριο!!!!

    Καλημέρααα και καλό μήνα!!!Είμαι καινούργια στην παρέα σας και θα ήθελα πολύ να ανταλλάξουμε γνώμες για το κολύμπι σαν άσκηση!Έχω μαζέψει τα χαρτιά των γιατρών και αύριο ή μεθαύριο ξεκινάωωωωω!!!Καλή μου αρχή!!Πηγαίνει κάποια άλλη από εσάς?Πώς σας φαίνεται?Σε ποιο κολυμβητήριο πάτε?Θα χαρώ πολύ να μάθω νέα σας...καλημέρα!!!:starhit::starhit::sta rhit:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    δεν πηγαινω,,αλλα ο,τι γυμναστικη κ να κανεις μονο καλο θα σου κανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    87
    Eίναι η καλύτερη γυμναστική που μπορείς να κάνεις. Εγώ με ελαχιστο χρόνο και χωρίς να έχω καταφέρει να παω ποτε πανω απο 2 φορες την βδομάδα και με διαλείμματα, λογω περιοδου κτλ κτλ, εχω δει αποτελέσματα και στις αντοχές μου και στο σώμα μου. Παω στο Γουδί και ειναι πολύ ωραια, αλλαζει η ψυχολογία ...και δεν σε πιάνει και η τρέλα με τις πρωτες ζεστες να τρεχεις στις κοντινες-βρωμικες παραλιες της αθηνας! ασε που αν πηγαινεις με ηλιο αποκτας και χρωμα ακαταμαχητο! Καλή αρχή

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    18
    Καλημέρα!!!Ευχαριστώ πολύ!!!Ξεκινάω σήμερα τελικά και είμαι κατενθουσιασμένη :starhit::starhit::starhit::starhit: !!!!!!Θα ξεκινήσω στα Βοτσαλακια στην Καστέλλα και είναι ανοιχτό...όπως λες θα πάρουμε και χρώμα...γιουπιιιι!!!Εσύ lenapapa πήγαινες και το χειμώνα??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •