μετά το πάσχα....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243

    μετά το πάσχα....

    καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους και όλες!είπα ν ανοίξω αυτό το θέμα για να πούμε πως περάσαμε το πάσχα, πόσο κρατηθήκαμε, πόσο δεν κρατηθήκαμε, τι κάνουμε τώρα..και με τις τύψεις τι κανουμε οεο???????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    χρονια πολλα! υπαρχουν δηλαδη και καποιοι που κρατηθηκαν το πασχα? αν ναι τοτε respect!
    εγω παντως του εδωσα και καταλαβε! ημουν που ημουν 3 μηνες σερι στη στερηση...
    τυψεις απειρες και ψιλοαδικες αφου απο το 1,5 κιλακι που μου εμεινε εχει χαθει ηδη το 1!!!
    τελικα αν αντιδρασουμε αμεσα η κατασταση μπαλωνεται πολυ ευκολα και γρηγορα. αρκει να μην το αναβαλουμε...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    20
    καλησπερα και χρονια πολλα
    εγω κρατηθηκα στο φαγητο και εφαγα πολλα γλυκα, ακομα και σημερα και εχω απιστευτες τυψεις!
    αυριο θα ανεβω στη ζυγαρια και το σκεφτομαι, αν δω πως πηρα κιλο θα κλαψω, χωρις πλακα! αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω, ηταν σα να με φωναζαν να τα φαω!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by Pj2
    καλησπερα και χρονια πολλα
    εγω κρατηθηκα στο φαγητο και εφαγα πολλα γλυκα, ακομα και σημερα και εχω απιστευτες τυψεις!
    αυριο θα ανεβω στη ζυγαρια και το σκεφτομαι, αν δω πως πηρα κιλο θα κλαψω, χωρις πλακα! αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω, ηταν σα να με φωναζαν να τα φαω!
    ξέρω ακριβώς τι εννοείς!!!και εγώ θα είχα πέσει με τα μούτρα αλλά μ έπιασε διάρροια 2 μέρες και έλιωσα!!!!τώρα δεν ξέρω να χαρώ ή όχι!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by ΛΟΡΑ
    χρονια πολλα! υπαρχουν δηλαδη και καποιοι που κρατηθηκαν το πασχα? αν ναι τοτε respect!
    εγω παντως του εδωσα και καταλαβε! ημουν που ημουν 3 μηνες σερι στη στερηση...
    τυψεις απειρες και ψιλοαδικες αφου απο το 1,5 κιλακι που μου εμεινε εχει χαθει ηδη το 1!!!
    τελικα αν αντιδρασουμε αμεσα η κατασταση μπαλωνεται πολυ ευκολα και γρηγορα. αρκει να μην το αναβαλουμε...
    αλήθεια λόρα πόσο ύψος έχεις?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by Pj2
    καλησπερα και χρονια πολλα
    εγω κρατηθηκα στο φαγητο και εφαγα πολλα γλυκα, ακομα και σημερα και εχω απιστευτες τυψεις!
    αυριο θα ανεβω στη ζυγαρια και το σκεφτομαι, αν δω πως πηρα κιλο θα κλαψω, χωρις πλακα! αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω, ηταν σα να με φωναζαν να τα φαω!
    ξέρω ακριβώς τι εννοείς!!!και εγώ θα είχα πέσει με τα μούτρα αλλά μ έπιασε διάρροια 2 μέρες και έλιωσα!!!!τώρα δεν ξέρω να χαρώ ή όχι!!!
    ρε φιλε, και μενα 2 μερες με επιασε στο ασχετο... και εφαγα κυριως κρεας κατα 90%.. λες επειδη τα πασχαλιατικα συνηθως ειναι λιπαρα να παθαμε προσωρινα κατι η να σοκαριστικε το σωμα μας επειδη ειμασταν σε διαιτα και να ειπε "ΕΠΙΘΕΣΗΗΗ!!!! ΕΚΚΕΝΩΣΤΕ ΑΜΕΣΩΣ!! ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!" ;

    Ακουσα για πολλους που καταφερανε να διαβασουν βιβλια ολοκληρα στη τουαλετα.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    20
    εγω δυστηχως δεν πηγα σχεδον καθολου τουαλετα, αλλα απο την κυριακη μεχρι και σημερα που εφαγα πολλα γλυκα ποναει το στομαχι μου, μαλλον δεν αντεξε την ποσοτητα! κλαταρε! απο αυριο τα κεφαλια μεσα ομως, δεν γινεται αλλιως!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    Originally posted by ΛΟΡΑ

    αλήθεια λόρα πόσο ύψος έχεις?
    1,73
    ο στοχος μου ειναι αρκετα υψηλος το ξερω αλλα δεν θελω να σπασω στο προσωπο. μετα απο μια ηλικια καθε τι εχει το κοστος του...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    εγω,,,,,,,,,,,,,δεν,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,μ� � τιποτα δεν κρατηθηκα,,ειδικα στα γλυκα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Προσωπικά έφαγα πολύ μα πάρα πολύ τσουρέκι και γλυκά.. Αν και τα έχουμε περιορίσει πολύ στο σπίτι αυτοί οι συγγενείς ποτέ δεν έρχονται με άδεια χέρια για καφέ και χτυπάω το κεφάλι μου κάθε φορά που βλέπω τις τούρτες που φέρνουν!χαχα :dork:
    Αυτό το Πάσχα μπορώ να πω ότι το πέρασα χωρίς τύψεις καθώς προσπαθώ να βάλω 1-2 κιλά για να είμαι μέσα στο δμσ ,για την επέμβαση που θα σκοπεύω να κάνω ,για να περάσω απ' την επιτροπή..
    Παρόλα αυτά ζυγίστηκα πριν το Πάσχα με 132,5 ολόκληρα κιλάκια και ξαναζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 131,5! Μα είναι δυνατόν;;; :lol:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    καλη επιτυχια στην ε:yes:πεμβαση

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Σ ευχαριστώ πολύ Έλενα!
    Είμαι στη φάση που μαζεύω το χαρτομάνι.. :tumble:
    και σ σένα εύχομαι καλή επιτυχία με την κατηφόρα του τικερακίου σουυυυυ!!! :bouncy:

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by MerryMaker_Misery
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by Pj2
    καλησπερα και χρονια πολλα
    εγω κρατηθηκα στο φαγητο και εφαγα πολλα γλυκα, ακομα και σημερα και εχω απιστευτες τυψεις!
    αυριο θα ανεβω στη ζυγαρια και το σκεφτομαι, αν δω πως πηρα κιλο θα κλαψω, χωρις πλακα! αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω, ηταν σα να με φωναζαν να τα φαω!
    ξέρω ακριβώς τι εννοείς!!!και εγώ θα είχα πέσει με τα μούτρα αλλά μ έπιασε διάρροια 2 μέρες και έλιωσα!!!!τώρα δεν ξέρω να χαρώ ή όχι!!!
    ρε φιλε, και μενα 2 μερες με επιασε στο ασχετο... και εφαγα κυριως κρεας κατα 90%.. λες επειδη τα πασχαλιατικα συνηθως ειναι λιπαρα να παθαμε προσωρινα κατι η να σοκαριστικε το σωμα μας επειδη ειμασταν σε διαιτα και να ειπε "ΕΠΙΘΕΣΗΗΗ!!!! ΕΚΚΕΝΩΣΤΕ ΑΜΕΣΩΣ!! ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!" ;

    Ακουσα για πολλους που καταφερανε να διαβασουν βιβλια ολοκληρα στη τουαλετα.
    χαχαχαχαχαχ!!!!!μάλλον αυτό συνέβει και σε μένα!!εγώ φαντάσου αρνί δεν έφαγα σχεδόν καθόλου.λίγο πέτσα τσίμπησα απο πάνω.στο τραπέζι έφαγα μπόλικη σαλάτα.άντε βγάλε άκρη τώρα!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by Pj2
    εγω δυστηχως δεν πηγα σχεδον καθολου τουαλετα, αλλα απο την κυριακη μεχρι και σημερα που εφαγα πολλα γλυκα ποναει το στομαχι μου, μαλλον δεν αντεξε την ποσοτητα! κλαταρε! απο αυριο τα κεφαλια μεσα ομως, δεν γινεται αλλιως!
    και εγώ ξεκίνησα πάλι χτες....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by ΛΟΡΑ
    Originally posted by ΛΟΡΑ

    αλήθεια λόρα πόσο ύψος έχεις?
    1,73
    ο στοχος μου ειναι αρκετα υψηλος το ξερω αλλα δεν θελω να σπασω στο προσωπο. μετα απο μια ηλικια καθε τι εχει το κοστος του...
    μέσα έπεσα η άτιμη! εγώ είμαι 1,74.! και θέλω να πάω 68.Μια φορά μετά την εγκυμοσύνη έφτασα στα 65 και όλοι νόμιζαν οτι είμαι άρρωστη!!τα 68-69 είναι τα ιδανικά μου. Έκανα χρόνια κολύμπι και μπάσκετ και έχω κάτι πλάτες να.. με το συμπάθειο!!! όταν χάνω βάρος χάνω πολύ ώμους χέρια και στήθος και τέεεεελος πισινό που έχω και το πρόβλημα!!!

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •