διαιτα ντουκαν-διαιτα ατκινς,ποια να διαλεξω? - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 31 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 465
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    στην συνεχεια θα ειναι πολυ καλυτερα. εγω στην αρχη λιμοκτονουσα. αντιθετα τωρα οταν τρωω ειναι απο συνηθεια. δεν πειναω καθολου... καλη συνεχεια να εχουμε!

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    καλημέρα ντουκανοατκινοφιλαράκια μου!!!!πως πάμε σήμερα???? -300 σήμερα και δόξα σοι ο θεός πήγα στην τουαλέτα χτες μετά από 6 ολόκληρες μέρες!!!!!

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Τώρα καταλαβα γιατι το λουκουμακι δεν μου μιλαει.............. Γιατί δεν είμαι απο τα ντουκανοατκινοφιλαράκια της......

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by polinaki1983
    Τώρα καταλαβα γιατι το λουκουμακι δεν μου μιλαει.............. Γιατί δεν είμαι απο τα ντουκανοατκινοφιλαράκια της......

    πωλινάκι μου δεν σου μιλάω γιατι δεν μπορώ να σε βρώ πουθενάαααααααααααααααααα ααααααα

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Το τόπικ μου γιατί υπάρχει? χεχεχεχε Εχεις U2U

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by polinaki1983
    Το τόπικ μου γιατί υπάρχει? χεχεχεχε Εχεις U2U
    οταν λες τοπικ τι ακριβώς εννοείς και που είναι αυτό!!!!!εχεις και εσυ 2 u2u

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by polinaki1983
    Το τόπικ μου γιατί υπάρχει? χεχεχεχε Εχεις U2U
    οταν λες τοπικ τι ακριβώς εννοείς και που είναι αυτό!!!!!εχεις και εσυ 2 u2u
    http://www.eatingdisorders.gr/forum/...e=53#pid154431

    Aυτό είναι το τοπικ μου, το θέμα μου, πως να στο πω!!! εκεί αποκλείετε να μην με βρεις!

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    καλημερα!!! σε ντουκανοατκινοπαδα και μη!
    πηρε μπροστα το συστημα κι εξακολουθω να βλεπω μειων. φτου μην το ματιασω... 81.3 σημερα και χωρις τουαλετα.
    70+ σου ερχομαι!!!

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by ΛΟΡΑ
    καλημερα!!! σε ντουκανοατκινοπαδα και μη!
    πηρε μπροστα το συστημα κι εξακολουθω να βλεπω μειων. φτου μην το ματιασω... 81.3 σημερα και χωρις τουαλετα.
    70+ σου ερχομαι!!!
    ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟ..με φτάνεις!!!!!

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    ενταξει... που λεει ο λογος. παντως και για μενα το 78 ειναι σταθμος. ειναι τα χαμηλοτερα αποτοτε που γεννησα τον γιο μου ο οποιος εχει κλεισει τα 3. πριν 2 χρονια καταφερα κι εφτασα μεχρι εκει και ξανα πηρα τον ανηφορο. αυτην την φορα ομως δεν θα σταματησω εκει μου το υποσχεθηκα... τωρα μαλιστα που εχω βρει και την διαιτα μου... κι εσας εννοειται...

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by ΛΟΡΑ
    ενταξει... που λεει ο λογος. παντως και για μενα το 78 ειναι σταθμος. ειναι τα χαμηλοτερα αποτοτε που γεννησα τον γιο μου ο οποιος εχει κλεισει τα 3. πριν 2 χρονια καταφερα κι εφτασα μεχρι εκει και ξανα πηρα τον ανηφορο. αυτην την φορα ομως δεν θα σταματησω εκει μου το υποσχεθηκα... τωρα μαλιστα που εχω βρει και την διαιτα μου... κι εσας εννοειται...
    εγώ όταν με ζύγισαν στο μαιευτήριο και ήμουν 109 έπαθα εγκεφαλικό!!!!!ήμουν 3 μήνες στο κρεββάτι με κορτιζόνη γιατί είχαν σπάσει τα νερά.όταν βγήκα από το νοσοκομέιο ήμουν 100!!!!!!!
    επέιδή πάνω από τα 83-85 δεν είχα πάει ποτέ έπαθα σοκ και έπεσα με τα μούτρα στη δίαιτα. σε 5-6 μήνες είχα φτάσει 65-66. τα κράτησα για περίπου 3 χρόνια. μετά άντε 2 είναι δεν πειράζει, 3 είναι οκ τα χάνω έφτασα πάλι τα 80!!!!στα 65 δεν ήμουν καλή το ξέρω.όλοι νόμιζαν οτι έίμαι άρρωστη. είμαι 1.74 ύψος αλλά έκανα χρόνια αθλητισμό (κολύμπι) ΄και έχω ανοιξει πολύ! πλάτες ειδικά και χέρια.στήθος δεν έχω οπότε καταλαβαίνεις όταν αδυνατίζω πως γίνομαι!!!!!τα 73 είναι τα ιδανικά μου!!!!

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    τότε δεν είχα παρέα εσάς!!!!οπότε τώρα μου είναι πολύ πιο εύκολο!!!!!να σου ζήσει το παιδάκι σου Λόρα!!!!και να επιτύχεις το στόχο σου!!! εμένα είναι 9 χρονώ διαβολάκι!!!!

  13. #163
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    10
    μπραβο σε ολους!εγώ σήμερα μπήκα στη 2η φάση -2200 χωρίς τουαλέτα!

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by mar18
    μπραβο σε ολους!εγώ σήμερα μπήκα στη 2η φάση -2200 χωρίς τουαλέτα!
    Μια χαρά!!!!!!!!συνέχισε έτσι!

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    Originally posted by loukouloukou
    τότε δεν είχα παρέα εσάς!!!!οπότε τώρα μου είναι πολύ πιο εύκολο!!!!!να σου ζήσει το παιδάκι σου Λόρα!!!!και να επιτύχεις το στόχο σου!!! εμένα είναι 9 χρονώ διαβολάκι!!!!
    ευχαριστω πολυ λουκ! κι εσυ να τον χαιρεσαι! εμενα ο μικρος ειναι 3 και η μεγαλη κλεινει μεθαυριο τα 7! κι εγω την πρωτη εγκυμοσυνη 110 την τερματισα και χωρις κορτιζονες...

Page 11 of 31 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •