σχεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: σχεση

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451

    σχεση

    Καλημερα παιδια!Καταρχη να πω οτι παρακολουθω το site πολυ καιρο πριν παρω την αποφαση να γραψω και εχω να πω οτι σας θαυμαζω για τη δυναμη που εχετε να παλευετε καθε μερα με τους εφιαλτες σας.Με προβληματιζει κατι και θα ηθελα να ρωτησω..Εχετε σχεση?Και αν ναι, γνωριζει για την ασθενεια και τα φαρμακα?Και μετα ποσο καιρο του το εχετε πει?Οπως εχω γραψει σε αλλο ποστ λαμβανω φαρμακευτικη αγωγη και προβληματιζομαι αν και ποτε να το πω σε μια μελλοντικη μου σχεση.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Zinovia, προσωπικά το θεωρώ αδιαννοητο να μην το γνωριζει ο αγαπημενος μου, κάτι τοσο σημαντικο. Βεβαια κ σιγουρα δεν ειναι κατι που λες με το καλημερα σας, κ σιγουρα προυποθετει μια σχεση εμπιστοσυνης. Τουλαχιστον!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Σοφια, αμα του το πω και φρικαρει και φυγει?Δεν τα παω πολυ καλα με την εγκαταλειψη, την απορριψη και τις προσβολες...Υπαρχει μεγαλη προκαταληψη για τις ψυχικες ασθενειες και τα ψυχοφαρμακα στις μερες μας.Ο περισσοτερος κοσμος πιστευει οτι εισαι επικινδυνος/η και οτι θα τον μαχαιρωσεις την ωρα που κοιμαται...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Αν βρεις καποιον που σου αρεσει και αποφασισεις οτι θελεις να εισαι μαζι του,και αφου τον γνωρισεις για περιπου 2-3 βδομαδες για να καταλαβεις αν σε θελει πραγματικα και αν τον θελεις και συ βεβαια,νομιζω πως ειναι ενας καλος χρονος για να του το πεις.Αν φρικαρει και φυγει δεν το ξερει κανενας,ουτε καν ο ιδιος.Ειναι αναλογα πως θα το παρει εκεινη την στιγμη.Εδω βλεπουμε να χαλαν αλλες σχεσεις για ψιλου πηδημα.Απλα ψαξε να βρεις καποιον που να εχει καλοσυνη και να μην ειναι εγωιστης για να μπορεσει να σου δωσει αυτα που αξιζεις και να εχει λιγο παραπανω υπομονη μαζι σου.Τα αλλα θα ερθουν μονα τους.Στο κατω κατω δεν πιστευω πως δεν εχεις θετικα πραγματα να αγαπησει καποιος?Βαζω στοιχημα πως ο επιδοξος συντροφος θα κοιταξει πρωτα αυτα.Οσο για την αποριψη και τις προσβολες τις βιωνουν καθε μερα ουκ ολιγοι και δεν νομιζω πως εχει καμια σχεση με σενα.Μηπως εσυ δεν εχεις αποριψεις καποιον?ετσι ειναι η ζωη,τα εχει και αυτα μεσα στο πακετο.Ελπιζω να βοηθησα.Εγω παντως θα ανυσηχουσα πιο πολυ στο να βρω ενα σωστο ατομο παρα στο πως θα του το λεγα.Προσωπικη γνωμη αυτο...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •