ρατσισμός...:( - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 18 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 264
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Mitsokolo:smilegrin:
    Lollipop κούκλα μου,δεν αξίζουν τέτοιοι άνθρωποι να σε κάνουν να στεναχωριέσαι.Ήδη από όσα προηγήθηκαν καταλαβαίνεις ότι δεν ήταν και πολύ ευγενικός ο ''κύριος''...Είμαι σίγουρη πως ούτε σκέφτηκε πριν μιλήσει,και επίσης δεν τον απασχόλησε καν.Είναι απόλυτα λογικό που ένιωσες έτσι όχι για τις μπούρδες του καθενός,αλλά γιατί είχε τόσο κόσμο εκεί.Κι εγώ,και ο καθένας νομίζω έτσι θα νιώθαμε.Πέρα από αυτό όμως δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να δώσεις βάση σε τέτοιου είδους σχόλια.Ξέρεις ποια είσαι και τι αξίζεις, οπότε άσε τον κάθε ηλίθιο που δεν έχει άλλο τρόπο να αντιμετωπίσει τα προβλήματα του πέρα από το να προσβάλει τους άλλους να νομίζει ότι είναι μάγκας.Και να είσαι σίγουρη πως μόνο ο ίδιος το νομίζει!Συνέχισε με την καλή διάθεση που είχες,η ζωή είναι έτσι που ότι και να κάνουμε κάποιος θα βρεθεί να μας το χαλάσει.Δεν αξίζει λοιπόν να κάνουμε τη χάρη σε κανέναν,γιατί μόνο εμείς βγαίνουμε χαμένοι στο τέλος.
    Φιλάκια πολλά,κι ελπίζω να το έχεις ήδη ξεχάσει:wink1:

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    χαχαχα ʼι στο καλό mitsokolo μου! Να'σαι καλά! :lol:
    Cherie μου σ υχαριστώ πολύ για τα λόγια σου
    Μου έχει ξανασυμβεί παρόμοιο περιστατικό άλλη μία φορα με έναν ναρκομανή σε λεωφορείο.. Να σου πω την αλήθεια εκεί ντράπηκα, αλλά δεν ένιωσα τόσο άσχημα..
    Αυτή τη φορά δεν με πείραξε που είχε κόσμο τριγύρω αλλά με θλίβει το γεγονός ότι μπορεί να υπάρχουν τετοιοι άνθρωποι..
    επίσης θύμωσα και με τον εαυτό μου που εκείνη την ώρα δεν άνοιξα το στόμα μου να του πω τπτ.. Μόνο έκλαψα σιωπηλά για να μην με καταλάβει κανείς..
    Τέσπα έχω ηρεμήσει σε μεγάλο βαθμό, απλώς θα μου πάρει λίγο να το ξεπεράσω τελείως γτ όπως είπα με πέτυχε σε περίοδο της ζωής μου που δεν είμαι και στα καλύτερα μου..
    Να 'στε καλά πάντως! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Χαίρομαι που ηρέμισες:roll:
    Και μην τα βάζεις με τον εαυτό σου που δε μίλησες,είσαι άνθρωπος με αισθήματα,σε αντίθεση με άλλους(!!) και αυτό σου βγήκε εκείνη τη στιγμή.Όσο για τέτοιους ανθρώπους ουουουου πολλοί δυστυχώς!Γι'αυτό σου λέω άστο να πάει άστο!
    Κοίτα να περνάς εσύ καλά,και χαμογέλα,σίγουρα θα κάνεις πολλούς να ανησυχούν!!!:saint2:

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    γεια σου Cherie μου πως εισαι? περιττο να σου πω οτι εχω υιοθετησει το μακιγιαζ που μου ειπες! :roll:
    Λολυποπ χαιρομαι πολυ που γελασες, και αλλη φορα να το ανοιγεις και συ το στομα σου, γιατι ο πονος διπλασιαζεται μεσα σου, τα εχω περασει πολλες πολλες φορες, δυστηχως...
    να ξερεις οτι ο τροχος γυριζει κοριτσακι μου :wink1:

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Καλά είμαι κουκλάρα και κορμάρα(!!) μιτσόκολο!Σε διαβάζω και σε χαίρομαι!Είδα την τελευταία φώτο και έπαθα πλάκα!Με την ευκαιρία να σου πω κι εγώ μπράβο για τα ευχάριστα με την εγκυμοσύνη,και με έναν πόνο πλέον(ε και δύο και τρεις και δεκατρείς να είναι αξίζει σίγουρα)!!

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    χαχαχαχ νασαι καλα κοριτσι μου γλυκο!!! ευχομαι και σε σενα καθε μα καθε ευτηχια!!!!!!! :love:
    εννοειτε για το παιδι μου ολα θα τα αντεξω!

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Ευχαριστωωωωώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :bisou:

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μου χει τυχει παρομοιο σκηνικο, περσι τετοια ακριβως εποχη.
    μου στοιχισε απιστευτα, δεν εχω το κουραγιο ουτε να το περιγραψω.
    παντως το καλο ηταν οτι ο γερος που με ειχε προσβαλει εφαγε βρισιμο απο ενα σωρο ατομα και ειδικα απο εναν αντρα περαστικο ο οποιος κοντεψε να τον πιασει και στα χερια για να με υπερασπιστει.
    και του βγηκε και το ονομα του γερου στη γειτονια οτι ειναι μαλακας και συνεχεια προκαλει προβληματα. τεσπα, οχι αλλη περιγραφη.

    κυκλοφορουν και τετοια διποδα...

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Lolipop, δυστυχώς όλοι ή έστω οι περισσότεροι από εμάς έχουμε υποστεί παρόμοια σκηνικά με κρετίνους. Αλλά εσύ ήσουν τυχερή μέσα στην ατυχία σου. Και ξέρεις γιατί? Γιατί ήταν ο γελοίος άγνωστος στην ουρά, όπου είχες κάθε δικαίωμα να τον "στολίσεις" όπως του άξιζε και με τη συμπαράσταση των γύρω σου. Σε μένα, που δεν ήμουν τόσο τυχερή, συνέβη να μου λένε χοντράδες άτομα του στενού μου περιβάλλοντος, με το περιτύλιγμα του δήθεν χιούμορ, όπου δε μπορούσα να αντιδράσω εκείνη τη στιγμή. Μπορούσα μόνο να χαμογελάσω και μετά να πάω σπίτι μου και να εκφραστώ ελεύθερα. Και αυτό αν ήμουν τόσο τυχερή, ώστε ο κρετίνος να είναι έξω και να μη με προσβάλλει μέσα στο ίδιο μου το σπίτι, ώστε ουσιαστικά να έπρεπε να κάνω υπομονή μέχρι να φύγει.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Και όταν λέω "να εκφραστώ ελεύθερα", δεν εννοώ μόνο το ανίσχυρο κλάμα, αλλά και την οργή της Όλγας Μαρκάτου:
    http://www.youtube.com/watch?v=CqUh5...eature=related

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    οταν λενε οτι τα βοοειδη ρυπαινουν τον πλανητη σε κατι τετοιους π@π@ρες αναφερονται πιστευω!

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Click μου καλά τον έκανες τον παλιογελοίο.. Εγώ δεν είχα τη φωνή εκείνη την ώρα να αρχίσω να τον στολίζω..
    Ava μου μου έχε τύχει μια παρόμοια περίπτωση.. Μετά το λύκειο έκανα παρέα με μία κοπέλα που ήταν "κολλητή" μου τότε..
    Θυμάμαι χαρακτηριστικά γυρνάει μια μέρα και μου λέει " Μην ανησυχείς Σοφία μου.. Εγώ σε αγαπάω όπως και να είσαι.. Δεν με πειράζουν τα κιλά σου".. Το έλεγε λες και είμαι κανένα τέρας που δεν το κάνει κανείς παρέα.. Τελικά σταμάτησα να κάνω παρέα μαζί της και συνήλθα..
    Τις προάλες έτυχε να συναντηθούμε και με κοιτούσε από πάνω μέχρι κάτω με ένα βλέμμα του στυλ "σιγά μην άλλαζες ποτέ"
    Κάτι τέτοια άτομα μας κάνουν να νομίζουμε ότι δεν είμαστε ποθητοί και σημαντικοί για τους άλλους.. Στην πυρά! χαχα
    Επίσης το βίντεο τέλειοοο! Ακόμη γελάω!χαχαχαχα
    smart μου ειλικρινά διαβάζοντας τα ποστ σας το ξεπέρασα

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Εμένα το χειρότερο μου το έκανε συμπεθέρα. Πήγα στο σπίτι της και είπε, άντε και του χρόνου διπλή και δεν εννοώ στα κιλά, όπως κάνεις συνήθως! Χαχαχα, οι γύρω, εγώ, από γκρεμό να τσακιστεί και σε φωτιά να πέσειιιιιι, μέσα μου πάντα, έξω χαμογελούσα, τι να κάνω, η δόλια.

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μαθε να μιλας ρε αβα!
    ας της ελεγες πχ "σ εσας αντιθετως τα διπλα μυαλα δε θα ταν κακο"!!
    αει στιχτιρ κ η συμπεθερα!

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Μερικοί άνθρωποι προσπαθούν να κρύψουν τα κόμπλεξ τους πληγώνοντας τους άλλους.
    Ava μου εσύ, ο άνδρας σου και οι φίλοι σου ξέρουν τι είσαι! Ενας υπέροχος άνθρωπος! Τα περιττά σχόλια μερικών πικρόχολων να μην σε απασχολούν γλυκιά μου!

Page 10 of 18 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •