15 κιλα σ ενα χρονο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    2

    15 κιλα σ ενα χρονο

    Καλησπερα σε ολους -ες ...Τι κανετε χαρηκα που σας βρηκα...Το προβλημα μου οπως λεει και ο τιτλος ειναι οτι πηρα 15 κιλα σ ενα χρονο !! Ποτε μου δεν ειχα φτασει πανω απο 58 κιλα και λογω αγχους επεσα στο φαγητο και τωρα εχω απελπιστει τελειως...δεν ξερω τι να κανω...Διαβασα καπου για το specific cellucite εδω μεσα...λεω να το δοκιμασω εστω για την κυτταριτιδα τι λετε?Θα εκτιμησω καθε σας απαντηση
    Σας ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Εγώ λέω να ηρεμήσεις και να κοιτάξεις αρχικά τους πιο παραδοσιακούς τρόπους της διατροφής και της άσκησης. Δε θα χάσεις 15 κιλά επειδή παίρνεις κάποιο χάπι, αυτό στο υπογράφω.

    Φαντάζομαι από σπόντα γράφεις στο κομμάτι της βουλιμίας αφου δεν αναφέρεις κάτι...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    2
    Originally posted by filipparas
    Εγώ λέω να ηρεμήσεις και να κοιτάξεις αρχικά τους πιο παραδοσιακούς τρόπους της διατροφής και της άσκησης. Δε θα χάσεις 15 κιλά επειδή παίρνεις κάποιο χάπι, αυτό στο υπογράφω.

    Φαντάζομαι από σπόντα γράφεις στο κομμάτι της βουλιμίας αφου δεν αναφέρεις κάτι...
    Πρωτα απ ολα να σ ευχαριστησω που μου απαντησες...Ειμαι ανθρωπος που σε καθε ψυχολογικο σκαμπανεβασμα πεφτω στο φαγητο ...Ειναι σαν εξαρτηση για εμενα...Αυτο που ανεφερα δεν ειναι χαπι αλλα σκονη για κυτταριτιδα...Φυσικα δεν πιστευω οτι καποιο χαπι θα κανει το "θαυμα"...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •