ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΩΝ MODERATORS - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 81
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ʼννα μου,δε νομίζω να άπτεται αυτό της αρμοδιότητας μας(όχι πως ξέρω απ'αυτά να το πω
    με βεβαιότητα)Μπορούμε να σβήνουμε τα σπαμ κι ό,τι γενικά έχει να κάνει με τα τόπικς
    και τα ποστς,καθώς και να δίνουμε προειδοποιήσεις(κάτι που δε συμφωνήσαμε να το κάνουμε
    φυσικά).Αυτό που λες προσωπικά δεν το έχω καν υπόψιν μου.Το θυμάμαι κι από τον Στέλιο
    που έλεγε κάτι παρεμφερές(νομίζω αναφερόταν σε ειδοποιήσεις μέσω mail για όποτε είχε u2u)...
    Ίσως γνωρίζουν τ'άλλα κορίτσια.Αν όχι,ο Νίκος θα το διαβάσει και θα επιληφθεί αν μπορεί...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Αν θέλεις ʼννα μου να μην σου έρχονται αυτές οι ειδοποιήσεις πας στον Πίνακα ελέγχου, πάνω στην καρτέλα πατάς Subscriptions και τα ελέγχεις από εκεί.. Μπορείς να διαγραφείς απ' τις ενημερώσεις όποιου thread θέλεις

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Δεν θέλω να μην μου έρχονται οι ειδοποιήσεις. Θέλω να μην μου έρχονται 80 ειδοποιήσεις για το ίδιο τόπικ! Το έχω αναφέρει στο τόπικ με τα προβλήματα στο φόρουμ, όπως και ο Στέλιος, αλλά δεν έχει γίνει ακόμη κάτι και είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό να γεμίζει το e-mail μου... Ειλικρινά, η απάντηση "μπορείς να διαγραφείς από τις ενημερώσεις" είναι εντελώς αντίθετη με αυτό που επιθυμώ! Αν η μόνη λύση για να απαλλαγώ από τόπικ με συνεχές ποστάρισμα τύπου "έχεις u2u" - "το έλαβα" - "να'σαι καλά" είναι να διαγραφώ, τι να πω...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Συγγνώμη ʼννα μου απλώς δεν το είχα καταλάβει ότι δεν θέλεις αυτό..
    Μόνο ο Νίκος μπορεί να απαντήσει σε αυτό πιστεύω, αν και νομίω πως δεν είναι εφικτό.. :/

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ξαναρώτησα, αλλά δεν πήρα απάντηση. Μάλλον δεν πίστεψαν ότι είμαι τόσο άσχετη. Πού αποσκοπούν τα spam? Είναι διαφημίσεις? Γιατί εμφανίζονται και τί ακριβώς είναι?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    ʼννα αυτό αφορά το software του forum και δε νομίζω οτι αλλάζει. Συνεπώς αν διαλέγεις να δέχεσαι ειδοποιήσεις για ένα θέμα θα λαμβάνεις e-mail για κάθε απάντηση σε αυτό.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Originally posted by Ava
    Ξαναρώτησα, αλλά δεν πήρα απάντηση. Μάλλον δεν πίστεψαν ότι είμαι τόσο άσχετη. Πού αποσκοπούν τα spam? Είναι διαφημίσεις? Γιατί εμφανίζονται και τί ακριβώς είναι?
    Είναι προφανώς ιοί, που σκοπό έχουν να μολύνουν τους οικιακούς μας υπολογιστές αν κάποιος ξεγελαστεί και ακολουθήσει τις παραπομπές που δίνουν.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ευχαριστώ ʼννα! Καλά που δεν άνοιξα τίποτε από αυτές τις βλακείες!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Μόλις διέγραψα 6-7 spam και άλλα 2 νομίζω πριν..
    Αυτούς τους χρήστες δεν θα ήταν καλό να τους κάνουμε κάποια προειδοποίηση κάτι;
    τι λέτε;
    Γιατί π.χ. τα 6 που έσβησα τώρα ήταν απ' τον χρήστη lovejordan.. δεν θα έπρεπε να του στείλουμε τουλάχιστον κάποιο προειδοποιητικό u2u;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    Originally posted by LoLi.Pop
    Μόλις διέγραψα 6-7 spam και άλλα 2 νομίζω πριν..
    Αυτούς τους χρήστες δεν θα ήταν καλό να τους κάνουμε κάποια προειδοποίηση κάτι;
    τι λέτε;
    Γιατί π.χ. τα 6 που έσβησα τώρα ήταν απ' τον χρήστη lovejordan.. δεν θα έπρεπε να του στείλουμε τουλάχιστον κάποιο προειδοποιητικό u2u;
    καθε φορα γραφουν με αλλο ονομα .. εγω εχω προσεξει πως ολοι αυτοι εχουν ημερομηνια εγγραφης στο φορουμ 29/5 μηπως καπως ετσι να γινει καποιος ελεγχος?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ρρρρρρρρρ φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ρρρρρρρρρρρ

    http://www.eatingdisorders.gr/forum/...d.php?tid=3655
    http://www.eatingdisorders.gr/forum/...d.php?tid=3654

  15. #30

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •