ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 193
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Παστίτσιο ακούω..
    Κέρκυρα, Κέρκυρα, με το Ποντικονήσι, με το παστίτσιο το τρανό, που το'χω τσακίσει...
    Σου' ρχομαι!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Εφτιαξα μπιφτεκια με πατατες αλλα ..............και τελικα θα μεινουν για αυριο ............... Ανοιξε ενα ς φιλος κρητικο μαγαζι και θα φαμε εκει!
    Αχ........... Ελπιζω να περιοριστω στα απαραιτητα...............

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Originally posted by Ava
    Παστίτσιο ακούω..
    Κέρκυρα, Κέρκυρα, με το Ποντικονήσι, με το παστίτσιο το τρανό, που το'χω τσακίσει...
    Σου' ρχομαι!!!
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Avakiiiiiiiiiiiiiiiii κοπιασε κοριτσαρεεεεεε!!! να φαμε να πιουμε και μετα να παμε βεραντα για φρεντακι επαγγελματικο απ τα χερακια μου , και κερασοπιτα :smilegrin:

    στα ωπα ωπα θα σε εχω αμεεε :lol:

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Originally posted by Alma libre
    Εφτιαξα μπιφτεκια με πατατες αλλα ..............και τελικα θα μεινουν για αυριο ............... Ανοιξε ενα ς φιλος κρητικο μαγαζι και θα φαμε εκει!
    Αχ........... Ελπιζω να περιοριστω στα απαραιτητα...............
    καλε τι να περιοριστεις! πωπω εχουνε και κατι μεζεδες οι Κρητικαροι! και ενα ρακι!!!! αλλα πουυυυυ τωρα τετοια? LAST YEAR! με το στομαχι που εκανα ουτε καλτζουνακι δε χωραει ουτε 2 καραφακια ρακι βρε παιδι μου!
    αχχχ απλα αναπολω οταν πηγαιναμε θεσσαλονικη με τον καλο μου και τσακιζαμε καθε κρητικο μεζεδοπωλειο ρακια ρακομελα και δε συμμαζευεται :lol: :lol:

    εγω λεω σημερα να το ευχαριστηθεις τουλαχιστον! Κυριακη ειναι

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Τα ξερω mitsokolo μου , ο αντρας μου ειναι Κρητικος ............ Ασε ............ Οταν παμε σε κρητικο μαγαζι δεν ξερω τι να πρωτοφαω .............:roll::roll:

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ουάου!!! Όλα μου αρέσουν! Θα μου κάνεις και τατουαζάκι?
    Αστειεύομαι.. Κάποτε συνόδευσα μία φίλη μου για μπόντι πίρσιγκ, κρίκο στον αφαλό, και κόντεψα να λιποθυμήσω...
    Είδα να της περνά μία βελονάρα, ενώ παράλληλα δίπλα μία κοπέλα χτυπούσε ένα δελφίνι χαμηλά στη μέση της και ο καλλιτέχτης σκούπιζε το αίμα με ένα χαρτομάντηλο. Ξαπλώθηκα στο τρίτο διαθέσιμο κρεβάτι. Φαντάσου ότι πήγα για να δώσω κουράγιο!!
    Προσωπικά έκανα σε αισθητικό ένα τριαντάφυλλο στο στήθος με χέννα, όχι και πολύ πρωτότυπο, αλλά μου άρεσε. Το θέμα είναι ότι όταν έσκυψα αρκετά και το είδε ένας παππούς, εκεί που με είχε στα ώπα ώπα, άλλαξε ξαφνικά η συμπεριφορά του και με αντιμετώπιζε σαν αλήτισσα. Δε μπορώ να καταλάβω αυτό το κόλλημα και αυτή τη συσχέτιση του τατουάζ με την ηθική. Σίγουρα εσύ ξέρεις περισσότερα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Originally posted by Alma libre
    Τα ξερω mitsokolo μου , ο αντρας μου ειναι Κρητικος ............ Ασε ............ Οταν παμε σε κρητικο μαγαζι δεν ξερω τι να πρωτοφαω .............:roll::roll:
    ωχ αμαν αμαααααααααααααν!!!!!!!
    κακο αυτο! :lol: :lol: :lol:

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Originally posted by Ava
    Ουάου!!! Όλα μου αρέσουν! Θα μου κάνεις και τατουαζάκι?
    Αστειεύομαι.. Κάποτε συνόδευσα μία φίλη μου για μπόντι πίρσιγκ, κρίκο στον αφαλό, και κόντεψα να λιποθυμήσω...
    Είδα να της περνά μία βελονάρα, ενώ παράλληλα δίπλα μία κοπέλα χτυπούσε ένα δελφίνι χαμηλά στη μέση της και ο καλλιτέχτης σκούπιζε το αίμα με ένα χαρτομάντηλο. Ξαπλώθηκα στο τρίτο διαθέσιμο κρεβάτι. Φαντάσου ότι πήγα για να δώσω κουράγιο!!
    Προσωπικά έκανα σε αισθητικό ένα τριαντάφυλλο στο στήθος με χέννα, όχι και πολύ πρωτότυπο, αλλά μου άρεσε. Το θέμα είναι ότι όταν έσκυψα αρκετά και το είδε ένας παππούς, εκεί που με είχε στα ώπα ώπα, άλλαξε ξαφνικά η συμπεριφορά του και με αντιμετώπιζε σαν αλήτισσα. Δε μπορώ να καταλάβω αυτό το κόλλημα και αυτή τη συσχέτιση του τατουάζ με την ηθική. Σίγουρα εσύ ξέρεις περισσότερα.
    ενταξει τι να πρωτοσχολιασω? οτι με κοιτανε ολοι με μισο ματι? οτι αναρωτιουντε με τοσα τατουαζ και πιερσιγκ ΑΝ θα γινω καλη μανα? οτι οταν λεω οτι ειμαι εγκυος, με κοιτανε με απορια? οτι με εχουνε πει πρεζακι στο δρομο? σατανιστρια? αλητρα? τι να πρωτοπω πραγματικα δεν ξερω, γαμω την Ελλαδαρα μας μεσα! -σορυ-
    αλλα στην ψυχη ειμαι πιο νορμαλ απ τον καθε κουστουματο φλωρο που με στραβοκοιταει, και εχω να δωσω πολυ αγαπη και στοργη στο παιδι που με το καλο θα φερω στον κοσμο!
    ουφ συγχηστικα παλι!

    Avaki οποτε σε βγαλει απ το νησι μας κερναω καφεδακι παστιτσακαι κερασοπιτα τατουαζακι οτι θες!!! :lol:

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Κι εμένα με είπαν σατανίστρια, γιατί μου αρέσει τις νύχτες να κάνω ατμόσφαιρα με πολλά κεριά! Τι να πει κανείς για τη βλακεία της αλληνής!
    Όσο για τη μητρότητα, δεν πάνε να κουρευτούνε, μη πω κάτι άλλο που μου έρχεται πρόχειρο, τι ξέρουν αυτοί οι κολλημένοι από υπευθυνότητα και αλισβερίσι αγάπης? Αυτοί κοιτούν μην τυχόν και ξεφύγουν από τη μιζέρια τους και την άψογα σχεδιασμένη ζωούλα τους, οπότε δεν μας απασχολούν. Μας απασχολεί το μωρό μας και ο εαυτός μας. Σε αυτά εστιάζουμε και πάμε μπροστά!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    "-σορυ-
    αλλα στην ψυχη ειμαι πιο νορμαλ απ τον καθε κουστουματο φλωρο που με στραβοκοιταει, και εχω να δωσω πολυ αγαπη και στοργη στο παιδι που με το καλο θα φερω στον κοσμο!"
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    φαντασου ε? μονο και μονο απ τα κερια? δεν παμε καθολου καλα!
    μαλλον καπως ετσι εγινα αρκετα αντιδραστικη στα 14-15 μου, σχολια εσεις? μπλε μαλλια εγω, βρισιμο εσεις? προκλητικο ντυσιμο εγω.
    μαλλον ειχα πεισμωσει να με αποδεχτουν με το δικο μου στυλ, ημουν καλο παιδι απλα ημουν προκλητικη για εκεινα τα χρονια , ειδικα σε νησι
    και ετσι παρεμεινα, ετσι θα πρεπει να ειμαι τελικα δε μπορω να με φανταστω με ''καθημερινα'' ρουχα η με απλο μαλλι η χωρις τα σκουλαρικια και τα τατουαζ μου.
    αλλα δε γουσταρω να με κρινουν απ το περυτιλιγμα. γιατι δεν κοιταει κανεις το περιεχομενο?
    τελος παντων πηρα φορα παλι και βγηκα και οφ τοπικ! :lol:
    παμε μπροστα Ανακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love:

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Originally posted by fae!_prits_
    "-σορυ-
    αλλα στην ψυχη ειμαι πιο νορμαλ απ τον καθε κουστουματο φλωρο που με στραβοκοιταει, και εχω να δωσω πολυ αγαπη και στοργη στο παιδι που με το καλο θα φερω στον κοσμο!"
    :thumpup::thumpup::thumpup::thumpup:

    αγαπημενεεεεεεεεεεεε! :love: :love: :love:

    τι μαγειρεψες σημερα??? :lol:

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Πιτα βρωμης με μους σοκολατα (γιαουρτι, ενα ασπραδι, κακαο και 1 κουγου canderel).

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    αχ ποτε θα ερθει η μερα να φαω αυτην την πιτα απο τα χερακια σου??? :lol: :lol: :lol:

    (αυτο που σταζει απ τη φατσουλα σαλακι ειναι? ) χαχαχα :love:

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Καλό είναι όταν δε θέλουμε να μας αντιμετωπίζουν με προκατάληψη να μην έχουμε και εμείς προκαταλήψεις...

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •