Γειά σε όλους και σε όλες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Γειά σε όλους και σε όλες

    Γεια σας.
    Είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα να συστηθώ. Είμαι 31 χρονών και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Έχω εδώ και χρόνια πρόβλημα βάρους, παρόλο που όταν πήγαινα σχολείο ήμουν κανονική. Μόλις γνώρισα όμως το σύζηγο μου άρχισε η κατρακύλα. Έφτασα στην αρχή του 2011 να ζυγίζω 111 κιλά. Και αυτό με τρόμαξε. Οπότε ξεκίνησε ο αγώνας μου. Τώρα ζυγίζω 89 κιλά και συνεχίζω να προσπαθώ, χωρίς όμως υπερβολές και με τη βοήθεια κάποιων σκευασμάτων απο το φαρμακείο και με λίγη άσκηση στο σπιτι.
    Αυτά τα ολίγα



  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς σε βρίσκουμε,γατουλίνι!Συγχαρ ητήρια για ό,τι μέχρι τώρα έχεις καταφέρει και καλή σου δύναμη για τη συνέχεια!
    Προφανώς υπήρξες πολύ ερωτευμένη καθώς όπως λένε ο έρωτας περνά απ'το στομάχι!Ελπίζω όσο αδυνατίζεις να μην τον χάνεις!:tumble:

  3. #3
    Σε ευχαριστώ
    Ναί ήμουν και είμαι πολύ ερωτευμένη! Αλλάδε με πάχαινε αυτό αλλά οι πίτσες και οι γύροι που καταβροχθίζαμε με τον καλό μου! Και ενώ εγώ πάχαινα κανονικότατα αυτός πήρε 5-6 κιλά όλα αυτά τα χρόνια! Είναι ψηλός και δραστήριος οπότε δε βάζει εύκολα! Ούφ .. και τώρα ταλαιπωρούμαι :/ τί να κάνουμε όμως; Είμαι και σε φάση αναμονής για εξωσωματική και πρέπει να χάσω όσα περισσότερα μπορώ πρίν αρχίσω ενέσεις! Σήμερα ξεκίνησα kilokiller.. Θα σας ενημερώσω αν με βοηθησει..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Με το καλό να έρθει το ψιψινάκι σας,υγιές πάνω απ'όλα κι όπως αλλιώς το λαχταράτε!
    Ο γυναικολόγος σου είναι ενήμερος για τα σκευάσματα που χρησιμοποιείς;Δε θέλω να
    σε τρομάξω ούτε γνωρίζω κάτι σχετικά.Απλά μου πέρασε απ'το μυαλό κι είπα να ρωτήσω.

  5. #5
    σε ευχαριστώ.
    Όχι δεν του είπα τπτ για αυτά.. Μέχρι τώρα έχω πάρει CLA και full fast στην αρχή της δίαιτας και τώρα (σήμερα) ξεκίνησα Kilokiller. Μόλις μου δοθεί το πράσινο για να ξεκινήσω εξωσωματική ΕΝΝΟΕΊΤΕ ότι θα κοπούν τα πάντα! Απλά είμαι ακόμα στο ο περίμενε για ένα ειδικό μηχάνημα.. οπότε είπα να μην αφήσω αυτό το καιρό να χαθεί χωρίς να χάσω κανένα κιλό ακόμα! Εξάλλου όσο λιγότερα κιλά έχω τόσο ανεβάζω και τις πιθανότητες μου..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Σίγουρα η απώλεια κιλών θα βοηθήσει τόσο την εγκυμοσύνη σου όσο και τη διάθεση σου!
    Ωστόσο πριν ξεκινήσεις,μίλησε γι'αυτά στο γιατρό σου μήπως χρειάζεται να περάσει ένα διάστημα
    "καθαρή".Μπορεί να λέω και βλακείες...Ωστόσο καλύτερα να είμαστε από παντού καλυμμένοι!
    Και πάλι,όλα με το καλό,γατουλίνι! :bouncy: :bouncy:

  7. #7
    οκ .. Just to be sure θα το κάνω την επόμενη φορά που θα πάω.. ευχαριστώ :starhit:

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    1
    Γεια σας και απο μένα! Kitty με το καλό να έρθει το μωράκι σας και εύχομαι ότι καλύτερο! Σαν μανούλα στο θέμα εγκυμοσύνη θα συμφωνήσω με την Nadine.
    Στο θέμα kilokiller το έχω παραγγείλει και εγώ αφού έχω ψάξει όλο το φόρουμ πριν! :smilegrin:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •