Σχεση και πιεση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 141
  1. #31
    Eχει καλη δουλεια και μεγαλο σπιτι αλλα σπιτι εχω και εγω.
    Μα δεν απεκτησε διακιωματα στο σπιτι μου απλα μεταξυ αστειου και πλακας μου ειπε ο ανθρωπος να ερθει να φαμε μαζι η να παμε στο δικο του να ψησουμε ψαρι και να γευματισουμε μαζι.
    και δεν ειναι τα κιλα μ που συμβηβαζομαι μιας και παρολα αυτα φενομαι τουλαχιστον 10 λιγοτερα λογο σκελετου και επισης ειμαι οπως λενε εμφανισημη κοπελα.απλα εχω βαρεθει την μονακια τοσα χρονια και νιωθω οτι και αυτος θελει εναν συντροφο οτι δεν αντεχει την μοναξια.
    ο αλλος ντρεποταν να με βγαλει η δεν ηθελε να παω σπιτι του και ενιωθα οτι κατι κρυβει ενω αυτος εντελως το αντιθετο.Γιατι λοιπον να μην το δω κολακευτικα αυτο το θεμα?Θα πρεπε να με χαλαει το οτι θελει να κανει ταξιδια μαζι μου η οτι θελει να δειπνησουμε/ψωνισουμε μαζι?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by gourounitsa3279
    Eχει καλη δουλεια και μεγαλο σπιτι αλλα σπιτι εχω και εγω.
    Μα δεν απεκτησε διακιωματα στο σπιτι μου απλα μεταξυ αστειου και πλακας μου ειπε ο ανθρωπος να ερθει να φαμε μαζι η να παμε στο δικο του να ψησουμε ψαρι και να γευματισουμε μαζι.
    και δεν ειναι τα κιλα μ που συμβηβαζομαι μιας και παρολα αυτα φενομαι τουλαχιστον 10 λιγοτερα λογο σκελετου και επισης ειμαι οπως λενε εμφανισημη κοπελα.απλα εχω βαρεθει την μονακια τοσα χρονια και νιωθω οτι και αυτος θελει εναν συντροφο οτι δεν αντεχει την μοναξια.
    ο αλλος ντρεποταν να με βγαλει η δεν ηθελε να παω σπιτι του και ενιωθα οτι κατι κρυβει ενω αυτος εντελως το αντιθετο.Γιατι λοιπον να μην το δω κολακευτικα αυτο το θεμα?Θα πρεπε να με χαλαει το οτι θελει να κανει ταξιδια μαζι μου η οτι θελει να δειπνησουμε/ψωνισουμε μαζι?

    αμα σου λεω οτι ζητας γνωμες για να τις απορριψεις , μου λες οχι!!
    εσυ δεν ειπες οτι σου φαινεται περιεργο?
    εσυ δεν ειπες οτι σου φαινεται ανηυχητικο?
    ειπες εσυ οτι δεν προβληματιζεσαι κ σου φαινονται ολα υπεροχα κ σου ειπαμε εμεις οχι?

  3. #33
    Να την χεσω τετοια ελευθερια να με πιανει κριση πανικου μονη να φοβαμαι τα βραδια μονη και να με τρωει η αγαμια :P.
    Απλα εξεφρασα οτι νιωθω λιγο αβολα που βιαζεται τοσο δεν ειπα οτι θελω να τον χωρησω η οτι ειναι για τα μπαζα.Εσεις εδω τον βγαλατε κοπανο εντελως.

  4. #34
    Originally posted by smart
    Originally posted by gourounitsa3279
    Eχει καλη δουλεια και μεγαλο σπιτι αλλα σπιτι εχω και εγω.
    Μα δεν απεκτησε διακιωματα στο σπιτι μου απλα μεταξυ αστειου και πλακας μου ειπε ο ανθρωπος να ερθει να φαμε μαζι η να παμε στο δικο του να ψησουμε ψαρι και να γευματισουμε μαζι.
    και δεν ειναι τα κιλα μ που συμβηβαζομαι μιας και παρολα αυτα φενομαι τουλαχιστον 10 λιγοτερα λογο σκελετου και επισης ειμαι οπως λενε εμφανισημη κοπελα.απλα εχω βαρεθει την μονακια τοσα χρονια και νιωθω οτι και αυτος θελει εναν συντροφο οτι δεν αντεχει την μοναξια.
    ο αλλος ντρεποταν να με βγαλει η δεν ηθελε να παω σπιτι του και ενιωθα οτι κατι κρυβει ενω αυτος εντελως το αντιθετο.Γιατι λοιπον να μην το δω κολακευτικα αυτο το θεμα?Θα πρεπε να με χαλαει το οτι θελει να κανει ταξιδια μαζι μου η οτι θελει να δειπνησουμε/ψωνισουμε μαζι?

    αμα σου λεω οτι ζητας γνωμες για να τις απορριψεις , μου λες οχι!!
    εσυ δεν ειπες οτι σου φαινεται περιεργο?
    εσυ δεν ειπες οτι σου φαινεται ανηυχητικο?
    ειπες εσυ οτι δεν προβληματιζεσαι κ σου φαινονται ολα υπεροχα κ σου ειπαμε εμεις οχι?

    Εγω ζητησα μια δευτερη γνωμη δεν ζητησα να μαθω αν ειναι κοπανος η μαλακας.Αν τον θεωρουσα μαλακα δεν θα εγραφα τωρα εδω θα τον ειχα χωρησει ειδη.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    γιατι βρε γουρουνιτσα, ποιος σου ειπε οτι ειναι κοπανος η μαλακας?

  6. #36
    Εχω την εντηπωση οτι εσεις πατε να
    τον βγαλετε ετσι ε ξερω γω?.
    Δεν ειμαι καμια χαζη ειδα οτι καπως την εχει δει οτι εχει καπιια δικαωματα πανω μου και του κοψα τον βηχα πριν λιγο.Κανει σχεδια κλπ και εγω του ελεγα τα σχεδια μου για την νοσηλευτικη και δεν ειπε τπτ.Αν ειναι τετοιος τυπος θα καταλαβει σιγα σιγα οτι και εγω δεν θελω νταβατζιδες στο κεφαλι μου και ή θα αλλαξει και θα συμβηβαστει ή θα παρει ποδι.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μα δεν τον ξερουμε, πως θα τον βγαλουμε μαλακα η κοπανο τον ανθρωπο?
    απλα, αφου ζητησες τη γνωμη μας, αυτο ακριβως ειπαμε , τη γνωμη μας!
    κ η γνωμη μας ειναι πως ενας μηνας ειναι πολυ λιγο χρονικο διαστημα για να πας να μεινεις με εναν ανθρωπο που δνε ξερεις.
    απο εκει κ περα ειναι απλα μια γνωμη ,εσυ κανε οτι νομιζεις :)

  8. #38
    οκ αντε παρε μια καραμελα απο το βαζο να γλυκαθουμε πολυ μισο τηλ παλι με παιρνει.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    αντε, πηρα την καραμελα μου , καλη τυχη :P

  10. #40
    Καλα μεχρι τωρα με εχει παρει 26 φορες τηλ ημαρτον θεε μου.:o

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    99
    Βρε κοπελιά να σου πω...ολα καλαά και όλα τέλεια αλλα σε πήρε 26 φορές τηλέφωνο?δεν είναι πολύ ενοχλητικό αυτό??
    Πω πωω εγώ θα τον είχα σκοτώσει :dork:

  12. #42
    Originally posted by arte
    Βρε κοπελιά να σου πω...ολα καλαά και όλα τέλεια αλλα σε πήρε 26 φορές τηλέφωνο?δεν είναι πολύ ενοχλητικό αυτό??
    Πω πωω εγώ θα τον είχα σκοτώσει :dork:

    Οχι μου αρεσει αυτο γιατι στις προιγουμενες σχεσεις επερνα μονο αδιαφορια και ειμουν εγω αυτη που επαιρνα 100 τηλεφωνα την ημερα,
    Καιρος να με παιρνει και εμενα καποιος και να δειχνει οτι με θελει μου αρεσει με φτιαχνει και πολλες φορες δεν το σηκονω επιτηδες.:spin:

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,205
    Originally posted by gourounitsa3279
    Originally posted by arte
    Βρε κοπελιά να σου πω...ολα καλαά και όλα τέλεια αλλα σε πήρε 26 φορές τηλέφωνο?δεν είναι πολύ ενοχλητικό αυτό??
    Πω πωω εγώ θα τον είχα σκοτώσει :dork:

    Οχι μου αρεσει αυτο γιατι στις προιγουμενες σχεσεις επερνα μονο αδιαφορια και ειμουν εγω αυτη που επαιρνα 100 τηλεφωνα την ημερα,
    Καιρος να με παιρνει και εμενα καποιος και να δειχνει οτι με θελει μου αρεσει με φτιαχνει και πολλες φορες δεν το σηκονω επιτηδες.:spin:


    Για να ζηλεύει goυroυnitsa?


    Kαλά κάνεις!

  14. #44
    Originally posted by break
    Originally posted by gourounitsa3279
    Originally posted by arte
    Βρε κοπελιά να σου πω...ολα καλαά και όλα τέλεια αλλα σε πήρε 26 φορές τηλέφωνο?δεν είναι πολύ ενοχλητικό αυτό??
    Πω πωω εγώ θα τον είχα σκοτώσει :dork:

    Οχι μου αρεσει αυτο γιατι στις προιγουμενες σχεσεις επερνα μονο αδιαφορια και ειμουν εγω αυτη που επαιρνα 100 τηλεφωνα την ημερα,
    Καιρος να με παιρνει και εμενα καποιος και να δειχνει οτι με θελει μου αρεσει με φτιαχνει και πολλες φορες δεν το σηκονω επιτηδες.:spin:


    Για να ζηλεύει goυroυnitsa?


    Kαλά κάνεις!


    Για να αγωνια και αυτος και εγω οσες φορες ειμουν με καποιον κολαγα και ετρεχα απο πισω του και με φτιαχνει να τρεχει αλλος απο πισω μου.Αλλα οκ δεν τον ταλαιπορω τον ανθρωπο τον θελω και εγω αλλα του κανω την δυσκολη,
    Πραγματηκα φοβαμαι οτι αν του δοθω θα κολησω και θα με αφησει.
    Οταν κολαω με εναν αντρα τον χανω και συνηθως κολαω με μοντελα κουκλους αυτος ομως καθε αλλο παρα μοντελο ειναι.Ναι μου αρεσει λιγο σαν αντρας αλλα δεν ειναι και ο Δων Ζουαν.:thumbup::smilegrin:

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    99
    και τα 100 τηέφωνα μου φαίνονται υπερβολικά και τα 26...μα καλά όλη μέρα με το ακουστικό στο αυτί είσαστε?δεν εργάζεστε?
    τέλος πάντων όπως βολέυεται ο καθένας...btw κι εγω τον φίλο μου απο το φειςμπουκ τον γνώρισα και είμαστε μαζί 3 χρονια,μην κολλάς λοιπόν αμα σ'αρέσει(και αφού το πρώτο date το κάνατε μ'εκείνον άρρωστο στο νοσοκομείο και το κουβεντιάζεις σοβαρά προφανώς σου αρέσει πλύ)μονο πρόσεχε το παιδί σου γιατί ειναι πάνω απ όλα....σου εύχομαι καλή τύχη :)

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •