Αγαπες τι λετε για το ΑCAI???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Αγαπες τι λετε για το ΑCAI???

    Καλημερα σε ολους μου στειλενα αυτο το λινκ.Τι λετε παιδια,ξερει καποιος κατι?Και μαζι με Ατκινς θα μπορω να το κανω αραγε?Ευχαριστω φιλια πολλα!!!http://www.acaiberry-thin.com/gr/#

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    4
    τζαμπα λεφτα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    χαπι ειναι αυτο?
    λεμε οχι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Αδαμαντία μου αφού μια χαρά τα πας με την ʼτκινς τι θέλεις να ανακατωθείς με χάπια και τέτοια?όλα χημικά είναι αυτά και τις περισσότερες φορές μούφα!κράτα τα λεφτουδάκια σου και πήγαινε με την Αννούλα σε ένα παιδότοπο καλύτερα να ξεσσαλώσετε

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    κανενα σκευασμα δεν δουλευει, δουλευει μονο σε οσους εχουν ψυχολογικη αναγκη να πουν "φυσικα και δε πειναω, πηρα το χαπι" και μετα καταληγουν στο "αμαν, δε πηρα το χαπι και πειναω σα λυκος!!!". για αυτο σε αλλους δουλευει, σε αλλους δεν δουλευει.

  6. #6

  7. #7
    Δεν εχω σκοπο να τα παρω αγαπες ,μην ανησυχειτε?Απλα να ξερω να απαντησω σας ευχαριστω πολυπολυ φιλακια πολλααα!!!Αχ Αγγελουδακι μου ομορφο και γλυκο για να φτασω στο σημειο να μπορω να ξεσαλωσω με την Αννουλα μου σε παιδοτοπο θελω πολλα κιλα ακομα κατωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,αλλ� � εχω τον ντοκτορ Ατκινς που μου τον κατηγορουνε και καποιοι,αλλα δεν πειραζει.φιλακια πολλα σε ολους κι ευχαριστω πολυυυ!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •