Ποιά είναι η κινητήρια δύναμή σας;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    21

    Ποιά είναι η κινητήρια δύναμή σας;

    Καλησπέρα, δεν με γνωρίζεται είμαι καινούργια στο forum αυτό, με αφορμή όλα όσα διαβάζω απο τις ιστορίες σας είχα μια μοναδική απορία, τί ειναι αυτό που σας δίνει δύναμη; τι σας βοηθάει να 'στε προσηλωμένες στο στόχο που έχετε βάλει; για ποιόν άλλο λόγο πέραν της προσωπικής σας ανανέωσης; αν δεν είναι κάποιος άλλος άνθρωπος (παιδί, σύντροφος, γονιός) τότε τι είναι;
    Έκανα πολλές ερωτήσεις το ξέρω αλλά είπα μήπως έτσι μπορώ να διευκρινήσω καλύτερα αυτό που εξαρχής ρωτάω.
    Καλή επιτυχία σε όλους σας, ότι κι αν κάνετε!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    η θεληση μου να γινω οπως παλια κ να νιωσω περηφανη κ ωραια....

    με οτι συνεπαγεται αυτο.... το πως με βλεπω στον καθρεφτη.... το να ξαναμπω στα ρουχα μου.... το να βρισκω ρουχα (που να μου κανουν) σε οποιο μαγαζι μπαινω, κ οχι να ρωταω "μήπως εχετε μεγαλυτερο απο το XL???".... το να φοραω τα τακουνια μου κ να μην νιωθω τεραστια.... το να μην νιωθω "χοντρη και ασχημη".... το να μου αρεσω σε καθε φωτογραφια που βγαζω και οχι να κοιταζω πως εχω βγει κι αν φαινονται μπρατσα, μπουτια, προγουλια κτλ κτλ.......

    πρωτα απ'ολα'αυτα, και επειτα η θεληση μου να εχει ο αντρας μου διπλα του τη γυναικα που γνωρισε κ του αξιζει.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •