Με το μυαλό κολλημένο στα κιλά....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101

    Με το μυαλό κολλημένο στα κιλά....

    Καλησπέρα! Είναι η πρώτη φορά που γράφω, αν και μπαίνω συχνά πυκνά εδώ να για να δω πράγματα που με απασχολούν και -αν και δε συμμετέχω- κάνετε καλή παρέα!
    Η αλήθεια είναι ότι το μυαλό μου είναι συνέχεια κολλημένο στα κιλά μου....Αν και φέτος έκανα μεγάλη προσπάθεια μόνη μου (μεγάάάλη όμως) και έχασα κάποια κιλά (καμιά 10αριά), όσο κοιτάζομαι στον καθρέφτη με βλέπω σαν να μην έχει χαθεί τίποτα....Για να γίνω πιο συγκεκριμένη, είμαι 26 χρονών, 65 κιλά, 1.70 ύψος, είμαι στα καλά μου τώρα (θεωρητικά) αλλά κάθε φορά που ανεβαίνω στη ζυγαριά πιστεύω στα αλήθεια ότι θα δείξει 85-86 κιλά (στα οποία έχω υπάρξει). Όλοι μου λένε πως έχω αδυνατίσει και εγώ πιστεύω ότι με κοροϊδεύουν....είναι λες και πιστεύω ότι γεννήθηκα για να είμαι στρουμπουλή...Το 'χω χάσει τελείως????:sniff:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Nομιζω οτι ειναι η στιγμη να συνειδητοποιησεις οτι εισαι πλεον 65 κιλα κ μια χαρα!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    το κακό Lessing είναι ότι έχω ξαναυπάρξει 65 κιλά για κάποιο διάστημα και μετά που άφησα τον εαυτό μου ελεύθερο κατρακύλησα.....! Το θέμα είναι ότι μου έχει γίνει καθημερινό άγχος και κάποιες φορές μάλιστα από το άγχος για τα κιλά μου τρώω...ΠΑΡΑΛΟΓΟ????????? :crazy:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Na μην ανησυχεις για κατι που εχεις κατακτησει.Το παρελθον παει περασε δε χρειαζεται να μας προσδιοριζει το μελλον.Εισαι 65 κιλα κ εισαι μια χαρα αυτο θα λες στον εαυτο σου συνεχεια!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Μεγάλη κουβέντα αυτή....πάντα με ακολουθεί η παλιότερη εικόνα μου, αλλά θα το προσπαθήσω, ήδη νιώθω καλύτερα που το μοιράστηκα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    ωραια αρκει να θυμασαι οτι το παρελθον εχει παρελθει χα χα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •