Η δικη μου ιστορια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 30
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    342
    DARK ELF!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Ματι μου το παλευω οσο μπορω και οταν λεω το παλευω το εννοω γιατι εκανα ενα μεγαλο βημα που δεν περιμενα να κανω μια μερα πριν αρχισουν τα σχολεια αποφασισα να γραφτω και να δωσω το 95%του εαυτου μου ωστε να πετυχω οπου μπορω.Βεβαια δεν υπαρχει οικονομικη δυνατοτητα για φροντηστηριο και η προσπαθεια μου θα ειναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ...Ειδα επισης τις κολλητες μου φιλες επειτα απο ενα χρονο κατι που μου εδωσε αφανταστη δυναμη,καθως τις απεφευγα επειδη ντρεπομουν για το σωμα μου<πραγμα που ακομα συμβαινει και σε πολυ μεγαο βαθμο>Θελω τοσο να αποκτησω μια υγιη σχεση με το φαγητο,το σωμα και τα κιλα μου.Θελω να φτασω στα 65 κιλα αλλα μου φαινεται ακατορθωτο ισως επειδη εχω παρει-χασει 20 - 30 κιλα 2-3 φορες και δεν εχω την ψυχικη δυναμη να το ξανακανω.Εγω που χτυπαγα 4ωρα στο γυμναστηριο τωρα ειμαι κρεβατι-καναπες-καρεκλα και σχολειο μεχρι εκει.Αχ δεν ξερω τι να κανω μεχρι που σκεφτηκα να μην τρωω καθολου ή μονο πρωτεϊνες πραγμα που γνωριζω πως δεβν ειναι σωστο αλλα εχω στερεψει απο ιδεες καθως πιστευω πως χωρις γυμναστικη και διατροφη σωστη να κανεις δεν μπορεις να χασεις κιλα και εγω δεν θελω γυμναστικη και δεν καταλαβαινω γιατι μου συμβαινει αυτο...:( Σε επρηξα ψυχουλα μου.Σορρυ...

  3. #18
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    33
    λυπαμε ειλκρινα Ανδριανα, αλλα ξερεις τι μπορεις να κανεις? να αρχισεις απο αυριο μια διαιτα απλη, αν σου αρεσει και δεν σου ειναι στερητικη να την κανεις, λοιπον η διαιτα που σου προτεινω ειναι να τρως λιγο απο ολα σε συγκεκριμενες ωρες και να κανεις γυμναστικη οσο μπορεις. :) (πχ. το πρωινο θα ειναι κανονικο οπως κορν φλεικς με γαλα ή γιαουρτι με χαμηλα λιπαρα, δεκατιανο 1 φρουτο με 2 μπισκοτα ολικης αλεσεως το μεσημεριανο φαγητο σου να ειναι σε μετρια ποσοτητα, το βραδυνο σου ελαφρυ) πως σου φαινεται? και αφου πας στα 65 κιλα θα προσεχεις απλως τι τρως!:)

  4. #19
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    33
    εχμ ξεχασα να σε ρωτησω κατι αν μου επιτρεπετε, τι τρως οταν παθαινεις βουλιμια? εννοω τι τσιμπολογας? το ρωταω για να σε βοηθησω να χασεις κιλα!:wink1:
    ελπιζω να σε βοηθαω

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    342
    καλημέρα κορίτσια.. Ανδριάνα μου, δεν με επρηξες καθόλου, τι ειναι αυτά που λές ισα ισα που χαίρομαι πολύ για σενα όταν προχωράς μπροστά.. ηταν η πιο καλή σου επιλογή που επέστρεψες στο σχολείο, σιγά σιγά, αργά και σταθερά όλα μπορουν να γίνουν.. να κάνεις ότι σου λένε στη μονάδα και γρήγορα θα φτασεις στα κιλά που επιθυμείς.Αυτό σημαίνει να τρεφεσαι σωστά και υγιεινά προσεχοντας κυρίως το βραδυ και μην χασεις απότομα βαρος, αλλά τι σου λέω εσυ τα ξέρεις πιο καλα από εμένα!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Τζενακη μου χιλια ευχαριστω για τις πολυτιμες συμβουλες σου...τωρα πια με πιανει σπανια βουλιμια αλλα οταν με επιανε ετρωγα πολλα μα παρα πολλα φρουτα ή 1 κουτι δημητριακα με γαλα ή πολυ ψωμι ή πολυ τυρι οχι βρωμικο φαγητο απλα πολυ μεγαλες ποσοτητες απο υγιεινο φαγητο.

    Μαγδα μου....σε χιλιοευχαριστω που ποτε δεν με ξεχνας ψυχουλα μουυυυυυ!:bouncy:

  7. #22
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    33
    μαλλον επειδη στερηθηκες σε αυτα τα φαγητα οταν εκανες διαιτα γιαυτο τα θελει πισω ο οργανισμος σου, εχμ τωρα ποσα κιλα εισται ανδριανδη?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Ναι αυτα δεν τα ετρωγα σχεδον καθολου για 2 χρονια και μετα με τα μουτρα πανολεθρια λεμε...τωρα ειμαι 80 κιλα με υψος 1,80,χαλια ντρεπομαι τοσο πολυ που δεν θελω να βλεπω ανθρωποοοο!!!

  9. #24
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    33
    λυπαμε πολυ Ανδριανδη, ουτε εμενα δεν θα ηθελες να δεις? φοβασε μηπως σε κοροιδευουν? σκεψου τι ωραια και υγιεις θα νιωθεις αν αδυνατισεις και εχεις ενα γυμνασμενο σωμα, γιαυτο καντο στοχο να αδυνατισεις! οχι υπερβολικα, οπως εγω! και θα δεις τι ωραια θα νιωσεις αδυνατη.. :bouncy:

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Koυκλιτσα μου επειδη το εχω βαλει στα σχεδια ξερω τι εννοεις αλλα εχω και τις πανελληνιες φετος πραγμα που θελει πολυ δυναμη,αφοσιωση και δουλεια...Ευχομαι φετος να τα καταφερω γιατι δεν θα αντεξω και αλλη αποτυχια ξανα.Θελω σιγα-σιγα να χασω τα παραπανισια κιλα αλλα δεν ξερω πως θα γινει αυτο χωρις να πεσω ξανα στην ανορεξια και μετα ξανα στην βουλιμια....Δεν κανω γυμναστικη και απορω αν θα τα καταφερω να τα χασω μονο με διατροφη???Αχ και βεβαια θελω να σε δω αντε που σου λεω βρε μικρο μου παμε μαζι στην μοναδα για μια φορα μονο και αν δεν σ'αρεσει μην ξαναρθεις αλλα θα δεις πως θα τους αγαπησεις τους ανθρωπους εκει ειναι ολοι πολυ καλοι στο λεω γιατι εγω περασα 2 χρονια ανορεξια και ξερω πως ειναι,ξερω ακριβως πως νιωθεις...ελα η μια να στηριξουμε την αλλη....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    ?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Ποσο καιρο εχω να μπω...ευχομαι να ειστε ολοι καλα!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,205
    κουκλίτσα μου έισαι καλά?

    Φαντάζομαι θα έχεις διάβασμα!!!!!!!:fake sniffle::fake sniffle:

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,157
    Κοριτσακι που εισαι?Θελω να πιστευω οτι κ εσυ εισαι καλα κ με τη διατροφη σου κ με το σχολειο σου κ γι'αυτο εχεις χαθει.Φιλακια!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Τρεχω με το σχολειοοοο!Χιλια ευχαριστω που δεν με ξεχνατε!Δεν προλαβαινω να γραφω!μου εχετε λειψει πολυυυ!Τα βουλιμικα καλα κραττουν και νιωθω απαισιααααααααααααααα!!!Δε� � εχω πια και επαφη με την μοναδα λογω χρονου!:(

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •