γαστρικη πτυχωση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    8
    Kαλημερα Στελιο εχεις δικιο ετσι ακριβως ειναι.το λαθος ηταν οτι δεν με ενημερωσε σωστα οπως οφειλε.οταν τον ρωτησα αν θα χασω 40-50 κιλα που ηταν ο στοχος μου μου ειπε:δεν υπαρχει περιπτωση θα τα χασεις σιγουρα!!!απο εκει και περα ειναι στο χερι σου να προσεχεις την διατροφη σου....ο γιατρος να σας πω τι καταλαβα εγω?οτι μονο διαφημιση ειναι και τιποτα αλλο.πας την πρωτη φορα σου δινει την καλυτερη εντυπωση σου αφιερωνει πολυ χρονο και σε τραβαει γιατι πανω απ"ολα δειχνει οτι ειναι ανθρωπος που σε ακουει και καταλαβαινει...μεχρι να πετυχει το στοχο του αλλα δυστηχως μετα δειχνει ενα εντελως διαφορετικο προσωπο,και ηθελα να αναφερω το ονομα του για να μην την πατησουν και αλλοι οπως και εγω.δεν ειναι αστειο να παιζουμε με αυτα τα θεματα.Παντως θα ηθελα ειλικρινα να μαζευτουμε οσοι εχουμε παρομοια προβληματα και να παμε στο ιατρειο του να ζητησουμε εξηγησεις.γιατι σας ειπα οταν παω εγω δεν δινει καμια σημασια.οποιος θελει να μου πει οτιδηποτε για αυτο το θεμα ας μου στειλει μυνημα.ευχαριστω!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560

    ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..... ΕΓΩ ΜΕ ΠΤΥΧΩΣΗ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΝΑ ΧΑΣΩ ΣΧΕΔΟΝ 40 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΝΩ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ........ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!:bisou::grin::grin::grin::grin::g rin::grin:

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    8
    Καλησπερα Μαρια.ΦΥΣΙΚΑ και δεν νιωθω οτι εχει επιτυχια οπως και καθε λογικος ανθρωπος με την δικη μου περιπτωση αυτο θα ενιωθε.Οχι ΜΑΛΛΟΝ Μαρια....εχω απολυτο δικιο.εγω εχασα μονο 25 κιλα συνολικα.Εσυ εχεις χασει σχεδον 40 σε 7 μηνες περιπου.Οποτε αν συγκρινουμε τα αποτελεσματα ειναι καθαρα ολοφανερο οτι η επεμβση μου ηταν σκετη αποτυχια και δεν ευθυνομαι εγω για αυτο!!!!!Σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι τα καλυτερα και το συντομοτερο να φτασεις στον στοχο σου :thumbup:

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •