ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ Κ ΣΧΕΣΕΙΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656

    ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ Κ ΣΧΕΣΕΙΣ

    Destinity22,
    ο όρος "κατάλληλη ηλικία" για σεξ για μένα δεν υπάρχει. Όταν ο άνθρωπος, ανεξαρτήτως φύλου, νιώσει καλά και έτοιμος για να κάνει, τότε καλώς να το κάνει. Έχω βέβαια τις ενστάσεις μου, όπως επισήμανε και το psaraki, για τα μικρά εφηβάκια που βιάζονται να δοκιμάσουν και κάνουν σεξ χωρίς να είναι ούτε ψυχολογικά ούτε σωματικά έτοιμα.
    Προσωπικά, η σεξουαλική μου ζωή ξεκίνησε "αργά" σε σχέση με το τι άκουγα από γνωστές και φίλες, ήμουν εντελώς έτοιμη για ό,τι μου συνέβαινε και βλεποντας πια από απόσταση τα πράγματα, δεν νομίζω ότι έχασα κάτι που δεν ξεκίνησα πιο νωρίς. Σημασία έχει να βρεις κάποιον που θα σε κάνει να αισθάνεσαι όμορφα για τον εαυτό σου και όλα να είναι φυσικά και όχι αναγκαστικά επειδή δήθεν έχεις μεγαλώσει και πρέπει να το κάνεις. Επίσης έχω και φίλους, και μάλιστα άντρες και πολύ εμφανίσιμα και μοντέρνα παιδιά, που απείχαν από το σεξ μέχρι μια μεγάλη ηλικία για άντρες, 25 ο ένας, 29 ο άλλος, για ιδεολογικούς λόγους.
    Ειδικά με τον σεξουαλικό αχταρμά που επικρατεί, μια κοπέλα παρθένα, ίσως για κάποιους ανθρώπους που ψάχνουν κάτι που να ξεχωρίζει από το ρεύμα, να είναι πολύ θελκτική περίπτωση. Το μεγάλο θέμα είναι πως βλέπεις ΕΣΥ τον εαυτό σου. Τον αγαπάς? Τον φροντίζεις? Διεκδικείς για σένα ό,τι σου αξίζει? Ή σε βάζεις στο περιθώριο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    Καλε τι ειναι αυτα που σκεφτεσαι? ενα κελεπουρι εισαι, για πααααρα πολουσ αντρες. εγω ειχα ορκιστει απο μικρη στον εαυτο μου, οτι αν δεν το νιωσω πραγματικα οτι το θελω, και αν δεν ειναι οοοολα ετσι οπως τα ειχα φανταστει, δεν θα το εκανα..και οντως ετσι εγινε απλα ετυχε να βρω τον ''απολυτο'' ερωτα μου στα 19 πριν 3 χρονια... αλλα ορκιζομαι οτι αν δεν τον εβρισκα τοτε θα περιμενα μεχρι να το βρω... οπως ειπαν και τα κοριτσια πιο πανω το σεξ απο μονο του ειναι ενα τιποτα... πρπει να υπαρχει ερωτας, αγαπη 'η και τα 2 μαζι για να εχεισ ενα υπεροχο αποτελεσμα.. γι αυτο πιστεψε με οταν θα ειναι να γινει, θα το νιωσεις και θα ερθει ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.. το μονο που εχεισ να κανεις ειναι να εισαι οσο πιο ανετη μπορεις μεχρι τοτε, να νιωθεις ομορφα με σενα και να σαι σιγουρη οτι καπου εκει εξω υπαρχει ο αντρας που θα σε κανει ευτυχισμένη ....:spin:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Destinity,
    όλοι μας έχουμε φάσεις που νιώθουμε ανενεργοί και στάσιμοι. Εγώ προσωπικά το έχω βιώσει πολλές φορές και το βιώνω και τελευταία (είμαι στη φάση όμως που το ξεπερνάω). Δεν είναι μεμπτό να νιώθεις αδύναμη, όμως ζήτησε βοήθεια σε καποιον που πιστεύεις ότι θα σε ακούσει από το περιβάλλον σου. Λύση πιθανόν στα αδιέξοδά σου δεν θα σου προσφέρει, αλλά δεν είναι δίκαιο για σένα να υπάρχεις απλά και όχι να ζεις.
    Σε αυτό το φόρουμ διάβασα απίστευτες ιστορίες ανθρώπων με προβλήματα που τα δικά μου μπροστά τους φάνταζαν πταίσματα. Ξέρω βέβαια, ότι όταν ζεις το προσωπικό σου πρόβλημα ,κανενός άλλου το θέμα δεν σε παρηγορεί. Όμως πάρε δύναμη από όλους μας εδώ μέσα, βάλε στην άκρη το χτες και όσα δεν έχεις καταφέρει και άνοιξε νέα σελίδα. Μην κάνεις μεγαλόπνοα σχέδια, απλα βάλε στόχο την κάθε μέρα. Να έχει κάτι που να σου άρεσε και όταν έρχεται το βράδυ και κάνεις τον απολογισμό σου , να σκέφτεσαι "σήμερα έκανα αυτό για μένα", κι ας μην είναι τίποτα τρομερό.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Οπότε Destinity22, όπως καταλαβαίνεις, απαντάς την ερώτησή σου μόνη σου.
    Η αρχή και το τέλος των προβλημάτων είναι η στάση που έχει απέναντι στον εαυτό σου. Αλλά βρε κοπέλα μου, 25 χρονών κορίτσι είσαι, γιατί τέτοια μουτζουφλιά???????????? Θες να με νευριάσεις????????????:flaming:

    Για να επανερχόμαστε στην πραγματικότητα Please!
    Όπως είπες είσαι εδώ για την οικογένειά σου, άρα υποθέτω ότι έχεις ανθρώπους που σε αγαπάνε και σε στηρίζουν. Ας αφήσουμε για λίγο το θέμα της φιλίας γιατί είναι παράξενο κ όλοι έχουμε καεί από "φίλους". ΑΡΑ οικογένεια-check!:thumbup:
    Θέλω να ελπίζω ότι είσαι υγιέστατη, πέρα από τα μικροπροβλήματα που έχουμε όλοι, ΑΡΑ υγεία-check! :thumbup:

    Τι μας μένεις? Μια μουτζουφλιά μας μένει! Λες ότι δεν μπόρεσες να βγάλεις το proficiency Μόνη σου, εμ, hello??? Ξέρεις πολλά άτομα που έχουν πάρει το ανώτερο (δε θα πω ανώτατο και προσβληθεί κ η αγγλική φιλολογία) πτυχίο των αγγλικών???? Ξεκινάς κιθάρα κ την παρατάς. Οκ, προφανώς δεν είναι αυτό που πραγματικά θέλεις, δεν έγινε κ τίποτα!
    Λες ότι "δουλεια δεν μπορω να βρω ετσι οπως ειμαι" αρχικά όλοι ξέρουμε ότι η κατάσταση δυστυχώς στον εργασιακό τομέα είναι χάλια, αυτό δεν εξαρτάται από σένα, όμως σε καμία περίπτωση δεν το βάζουμε κάτω! Αυτό το "έτσι όπως είμαι" πρέπει να κοιτάξεις.....
    Από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω ότι δεν είσαι ικανοποιημένη με την εικόνα σου κ την καθημερινότητά σου! ʼλλαξε τη λοιπόν! Στο χέρι σου είναι! Δε θα γίνει αυτό από τη μία μέρα στην άλλη αλλά αν προσπαθήσεις σιγά σιγά θα τα καταφέρεις όπως μπορείς να δεις ότι έχουν κάνει αρκετά άτομα από εδώ μέσα που το έχουν βάλει σκοπό!
    Και είσαι τόσο μικρή! Έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να γίνεις ότι θέλεις εσύ!(όταν μεγαλώσεις! :P)

    Και καταλαβαίνω ότι σου λείπει μια αγκαλιά, η αποδοχή από τον άλλο ότι του αρέσεις όπως είσαι. Όμως μία σχέση δεν πρέπει να είναι το δεκανίκι των ανασφαλειών μας.... Όλοι έχουμε ανασφάλειες, αυτό είναι σίγουρο....αλλά τώρα μιλάμε για σένα! :P

    Λοιπόν Destinity22, τον εαυτούλι σου κοίτα, νιώσε όμορφα και θα δεις ότι όλα θα κυλίσουν πιο εύκολα κ ομαλά. Όλα αρχίζουν από μέσα σου!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    Originally posted by Destinity22
    καλημερα ομορφες!!
    χαρηκα πολυ για τα σχολια σας
    αλλα κ με το τροπο που μου μιλησατε! σας ευχαριστω!
    βεβαια ετσι οπως εγραψα το θεμα νομιζω παρεξηγηθηκα
    επιτρεψτε μου να πολυλογησω λιγακι για να εξηγησω κ ναπαντησω σε καποιες ερωτησεις!!!

    οπως αναφερα πιο πριν ΔΕΝ πιστευω σε σωστη ηλικια, κ σιγουρα οχι σε ηλικιες που δεν εχουν αναπτυχθει ουτε καν σωματικα (οπως πολυ ωραια εθεσε το psaraki, τα μικρά εφηβάκια)!!!

    κ φυσικα ποτε δεν θα εκανα κατι απλα για να το κανω η επειδη το κανουν οι αλλοι! ποτε δεν πηγαινα με την μοδα η τη μαζα!!!! κ δυστυχως ειμαι πολυ ρομαντικη...η πραγματικοτητα με προσγειωνει κ θα με προσγειωνει συνεχως...

    η ειρωνεια ξερετε ποια ειναι??????? (κ ετσι απανταω κ στο ερωτημα σου psaraki)
    οτι εμενα προσωπικα δε με καιει το σεξ...ισως επειδη δεν τοχω γευτει δε μου λειπει...
    μεταξυ μας αν θελω ικανοποιουμε κ μονη μου....
    εμενα μου λειπουν πιο δεδομενα για αλλους πραγματα η αγκαλια ενα φιλι η σκεψη οτι καποιος σε σκεφτεσαι η σε χρειαζεται η σε θυμαται καποια στιγμη της μερας, οτι χανεσαι στην αγκαλια του, κ ολα αυτα δεν τα εχω ζησει ποτε....
    γιαυτο με τρομαζει ισως το σεξ γιατι σε μια τετοια ηλικια δε φαινεται λογικο...κ εχω δει σε φορουμ αντρες να λενε οτι δεν θα τους πειραζε αλλα σιγουρα θα σκεφτοντουσαν διαφορα .....

    ξερω πως οταν ερθει εκεινη η στιγμη υποτιθεται εφοσον εχει περασει τοσος καιρος
    θαμαι με καποιον που θα με αγαπαει θαμαστε καιρο μαζι
    κ δεν θα τον νοιαζει
    γιατι πηρα κ απο αλλου γνωμες κ οι αντρες θελουν νασαι ο πρωτος τους
    οπως ειπε ενας τυπος σε φορουμ δεν θα ζηλευει τους πρωην κ εγω δεν θαχω να συγκρινω
    οποτε μια χαρα γιαυτους αλλα ολο το πακετο δεν φαινεται περιεργο??

    κ τωρα στην one millor dollar question της monahoiot

    παραιτηθηκα εντελως φιλη μου....καποτε πιστευα ηλπιζα ονειρευομουν
    τωρα απλα υπαρχω κ αυτο για την οικογενεια μου...
    αν ηταν στο χερι μου ισως να μην ημουν καν εδω
    δεν βρισκω νοημα...
    δουλεια δεν μπορω να βρω ετσι οπως ειμαι, οι φιλοι χαθηκαν, σχεση δεν εχω, το μυαλο μου φευγει αλλου δεν μπορω να συγκεντρωθω απλα χαζευω περναει η μερα γιατι νιωθω οτι αν τα δω ολα καταματα απλα θα καταρευσω με αποτελεσμα να μην μπορω να πιαστω απο κατι....δεν τελειωνω ποτε τιποτα ξεκιναω κιθαρα μονη μου, ταφηνω, ξεκιναω το προφισενσι μονη μου ταφηνω..... γενικα γ@μησετ@

    συμπερασμα δεν φλερταρω δεν εχω σχεσεις δε προσεχω τον εαυτο μου ολοι με υποτιμουν γαιτι εγω το επετρεψα κ ξερω πως αν δεν αγαπας κ δεν σεβεσαι τον εαυτο σου πρωτη εσυ δεν το κανουν οι αλλοι
    απλα εμενα δε βρεθηκε ποτε κανεις μπροστα μου να δεχτει οπως ειμαι κ να νιωσω οτι αξιζω κ δεν ειμαι μπαζο ρε γαμω το ειμαι 1,70 το παχος αν κ πολυ ειναι ομοιομορφο το προσωπο μου οιποτε χανω τοσο συμμετρικο κ με τα γαλαζοπρασινα ματια μου κ τη πολυ καλη οδοντοστοιχια μου το μονο ποου μπορω να σκεφτω ειναι πως απλα με καποιο τροπο εκπεμπω χιλιομετρα τα κομπλεξ μου κ τις ανασφαλειες αλλα κ παλι ρε κοριτσια ποια γυναικα δεν εχει?????
    καλημερα κοπελααα.... να σε ρωτησω κατι.. βάφεσαι? φτιαχνεις τα μαλλια σου? βαζεις ρουχαλακια μοδατα που και σε καλυπτουν και σε κανουν να διχνεις ουααααααουυυ??
    θα σου παραθεσω κατι που μου ειπε η θεια μου για την μελλοντικη της νυφη η οποια ειναι αρκετα γεματουλα, να σημειωσω οτι η θεια μου ειναι κοκκαλο. μου λεει ''οταν ηρθε ο γιος μου και μου γνωρισε την μαρθα, επαθα την πλακα μου, ηταν μια πολυ ψηλη, παρα πολυ κομψη και περιποιημενη, γυναικα με υποσταση ''
    ετσι ακριβως κοπελα, οπως το διαβασες..πουθενα τπτ αρνητικο για το βαρος της... αλλα πολυ πολυ περιποιημενη χωρις να ειναι φορτωμενη με πολλα...
    τι εχεισ να πεισ???:spin:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Αγαπημένη μου Destinity22, η απάντησή μου μπορεί κ να σου φανεί λίγο επιθετική, έτσι όμως θα μιλούσα σε μία πολύ καλή μου φίλη, πάντα με χαμόγελο!
    Μερικές φορές πνιγόμαστε σε μία -ας μπούμε- κουταλιά νερό, αν βάλεις λίγο χαμόγελο στη ζωή σου κ λίγη θετική ενέργεια κ όρεξη όλα καλά θα πάνε!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Originally posted by dominiki
    θα σου παραθεσω κατι που μου ειπε η θεια μου για την μελλοντικη της νυφη η οποια ειναι αρκετα γεματουλα, να σημειωσω οτι η θεια μου ειναι κοκκαλο. μου λεει ''οταν ηρθε ο γιος μου και μου γνωρισε την μαρθα, επαθα την πλακα μου, ηταν μια πολυ ψηλη, παρα πολυ κομψη και περιποιημενη, γυναικα με υποσταση ''
    :thumbup::thumbup::thumbup:

    Ε βέβαια, επειδή κάποιος μπορεί να έχει παραπάνω κιλά δε σημαίνει ότι είναι και άσχημος! Αρκεί να αγαπάει και να φροντίζει την εικόνα του.....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    http://www.youtube.com/watch?v=h2kvpHgNp4w καθε φορα που νιωθω χαλια το ακουω με κανει να αισθανομαι πολυ καλυτερα με εκφραζει 1000%... αστο να σε παρασυρει.... and '':starhit: you are beautiful''

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Destinity22 μου πίστεψε με πολλών η καθημερινότητα είναι δύσκολη. Και για να μην το γενικεύω, θα σου πω για μένα. Η δική μου καθημερινότητα ήταν δύσκολη. Τα απλά πράγματα ήταν δύσκολα, το να ντυθώ, να βγω από το σπίτι. Καταλαβαίνω τη μαυρίλα που μου περιγράφεις γιατί έχω περάσει για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα από την απλή μαυρίλα στη βαριά κατάθλιψη. Μη σε παίρνει λοιπόν από κάτω. Όλα θα γίνουν αρκεί να το θέλεις και να το παλέψεις. Μη σε ψυχοπλακώνουν να τα περιστατικά του τύπου "μα γιατί βγαίνω κ δε συμβαίνει ποτέ τίποτα".... σε πολύ κόσμο δε συμβαίνει ποτέ τίποτα, όχι μόνο σε εσένα πουλάκι μου. Και όπως λέω στην κολλητή μου που παραπονιέται πάντα ότι ποτέ δεν της συμβαίνει τίποτα, κάνε το λοιπόν εσύ να συμβεί. Το ξέρω ότι είναι μεγάλη κουβέντα αυτό, κ δεν είναι καθόλου εύκολο, αλλά αξίζει την προσπάθεια.
    Όλοι έχουμε ανασφάλειες, άντρες γυναίκες, και μάλιστα αυτοί που ούτε που θα το φανταζόσουν.
    Ένα σύντομο περιστατικό θα σου πω, ένα ολόκληρο βράδυ προσπαθούσα να πείσω πολύ καλό μου φίλο να προσεγγίσει μία κοπέλα της παρέας η οποία ήταν εμφανές ότι ενδιαφερόταν για εκείνον. Το περιστατικό αυτό αφορά σε έναν πολύ ωραίο άντρα (το φίλο μου) και μία γλυκούλα κοπέλα. Μέχρι να τον πείσω ότι μία μόνο κίνησή του θα της φτιάξει τη μέρα μου βγήκε το λάδι!
    Ανασφάλειες λοιπόν εμείς οι γυναίκες, ανασφάλειες και οι άντρες, ΚΑΗΚΑΜΕ! :exclamation:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by Destinity22
    καλημεεερα!!!!
    τελικα δεν μπορεσα να μπω χτες!ελπιζω να εισατε ολες καλα σας στελνω τα φιλια μου!
    :starhit::starhit::starhit::starhit::starhit::star hit::starhit::starhit::starhit::starhit::starhit:: starhit::starhit::starhit::starhit::starhit::starh it::starhit:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Γλυκειά μου Ντέστινυ, μόνο μία συμβουλή μπορώ να σου δώσω:
    Να μη βιαστείς να κάνεις τίποτα και να μην υποκύψεις στις πιέσεις κανενός. Γιατί το παιχνίδι κάπως έτσι παίζεται συνήθως. Αντιστέκεσαι, εντείνουν τις πιέσεις και ενδίδεις ή όχι. Να κάνεις κάτι μόνο και μόνο γιατί το θέλεις εσύ πολύ και μόνο με τον άνθρωπο που σε κάνει και αισθάνεσαι ανθρώπινα. Αλλιώς θα νιώσεις απαίσια μετά.
    Κατά τα άλλα, η ηλικία των είκοσι πέντε είναι αρκετά σπάνια για πρωτιές, αλλά δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να ξεπουλιέσαι και μάλιστα χωρίς να το θέλεις καν. Μόλις συναντήσεις τον κατάλληλο άνθρωπο, θα κάνεις το κατάλληλο σεξ. Μιλάω εκ πείρας. Ο πρώτος μου εραστής ήταν αυτός που με έκανε να αγαπώ τόσο πολύ το άθλημα, ακόμη και τώρα, είκοσι χρόνια μετά. Δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν είχα ενδώσει στον πρώτο άπειρο συμμαθητή μου ή έστω στον πρώτο κρετίνο που βρέθηκε μπροστά μου στη μετέπειτα φοιτητική μου ζωή.
    Η σαρκική επαφή είναι κάτι μοναδικό, κάτι ανώτερο και από το ίδιο το φαγητό και από όλες τις άλλες απολαύσεις. Ζήσε το όπως σου αξίζει και τίμησέ το, τη σωστή στιγμή, με το σωστό άνθρωπο. Φιλιά!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    Originally posted by Ava
    Γλυκειά μου Ντέστινυ, μόνο μία συμβουλή μπορώ να σου δώσω:
    Να μη βιαστείς να κάνεις τίποτα και να μην υποκύψεις στις πιέσεις κανενός. Γιατί το παιχνίδι κάπως έτσι παίζεται συνήθως. Αντιστέκεσαι, εντείνουν τις πιέσεις και ενδίδεις ή όχι. Να κάνεις κάτι μόνο και μόνο γιατί το θέλεις εσύ πολύ και μόνο με τον άνθρωπο που σε κάνει και αισθάνεσαι ανθρώπινα. Αλλιώς θα νιώσεις απαίσια μετά.
    Κατά τα άλλα, η ηλικία των είκοσι πέντε είναι αρκετά σπάνια για πρωτιές, αλλά δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να ξεπουλιέσαι και μάλιστα χωρίς να το θέλεις καν. Μόλις συναντήσεις τον κατάλληλο άνθρωπο, θα κάνεις το κατάλληλο σεξ. Μιλάω εκ πείρας. Ο πρώτος μου εραστής ήταν αυτός που με έκανε να αγαπώ τόσο πολύ το άθλημα, ακόμη και τώρα, είκοσι χρόνια μετά. Δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν είχα ενδώσει στον πρώτο άπειρο συμμαθητή μου ή έστω στον πρώτο κρετίνο που βρέθηκε μπροστά μου στη μετέπειτα φοιτητική μου ζωή.
    Η σαρκική επαφή είναι κάτι μοναδικό, κάτι ανώτερο και από το ίδιο το φαγητό και από όλες τις άλλες απολαύσεις. Ζήσε το όπως σου αξίζει και τίμησέ το, τη σωστή στιγμή, με το σωστό άνθρωπο. Φιλιά!
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thum bup:

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    27
    Destiny,

    δεν πιστεύω ότι ένω ήθελες δεν είχες την ευκαιρία. Ευκαιρίες είχες, αλλά ενδόμυχα δεν ήθελες να κάνεις σεξ με όποιον κι όποιον,. μονάχα για να το κάνεις.
    Δεν το λέω για να σε παρηγορήσω, αλλά δε φταίνε τα κιλά σου. Είναι πολλές κοπέλες, ακόμη και με με αναλογίες μοντέλου που πάνε με τον πρώτο τυχόντα για επιβεβαίωση ή απλά για να κάνουνε σεξ και να είναι in . Και για να το κατορθώσουν αυτό πάνε με ηλίθιους, με άσχημους, με κομπλεξικούς άντρες ... Και μετά κλάινε τη μοίρα τους .... Εσύ, όμως, δεν το έκανες αυτό .

    Χαλάρωσε, δείξε στον εαυτό σου την αγάπη που χρειάζεται και επέλεξε έναν άντρα που θα αγαπάς με βάθος... Εσύ, καλώς ή κακώς ΄΄εχεις μάθει ότι η αυτό που μετράει δεν είναι το απ έξω.

    Βάλε ένα άνετο φορεματάκι, ετοιμάσου και πήγαινε για ένα ποτό με μιά φίλη. Αυτά είναι τα ωαρία της ζωής ... Το σεξ , όπως και να σου ακούγεται , είναι πολύ πιο εύκολο να το βρείς από άλλα πράγματα ...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    27
    ** συγνώμη, στην παραπάνω σημοσήυση ήθελα να πώ << τα ωραία της ζωής >> χι χι χι

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    όταν φτάσεις στο τελικό στάδιο, αφαίρεσε το υπάρχον password και θα μπει το τίκερ. Δεν χάνεται το password.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •