τα φωτα σας παρακαλω! (αγορα θεσσαλονικης)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    42

    τα φωτα σας παρακαλω! (αγορα θεσσαλονικης)

    Πλησιαζει η βαπτιση του γιοκα μου...και βγηκα χτες για να βρω κανενα ρουχο για την περισταση... Απογοητευτηκα τοσο πολυ που το βραδυ ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει...Εχω που εχω ολα αυτα τα κιλα με υψος 1. 60, εχω και πολυυυ χαλαρωση απο τις αυξομειωσεις, και τεραστια μπρατσα και μπουτια-γαμπες... Ξερω, την φρικη αυτη τη γνωριζετε καλα οι περισσοτερες εννοω τη φρικη του shopping...

    Εχετε καμια ιδεα απο που θα μπορουσα να βρω κατι της προκοπης; Παντου εβλεπα μονο τιραντες και πανω απο γονατο. Βοηθεια ρε παιδια!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό με αξιοπρεπή ρούχα είναι το Ulla Popken. Στην Τσιμισκή με Παλαιών Πατρών, στη Μητροπόλεως και στο Πανόραμα, στην κεντρική πλατεία.
    Μη στεναχωριέσαι, ο γιόκας σου θα σε φωτίζει και σίγουρα θα δείχνεις κούκλα, ακόμη και να φορέσεις τσουβάλια! Να τον χαίρεσαι!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ίσως σε βολέψουν και τα Marks and Spenser, ιδίως σε παντελόνια. Αν έχεις κανένα καλό τοπ, ψάξε για παντελόνι κι εκεί.

  4. #4
    τα ulla popken δεν εχουν πολλα ρουχα για επισημες εμφανισεις, οπως γαμους ή βαπτισεις.Πιο πολυ καθημερινα ρουχα εχει..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    42
    Ευχαριστω πολυ... Ετσι λεω και γω να κατεβω μητροπολεως αυριο μπας και δω λιγο φως. Βαρεθηκα αυτη τη ψυχολογια καθε φορα πο παω να ψωνισω ρουχα. Ακομη και στα 75 κιλα παλι ενιωθα τεραστια και απογοητευομουνα... Μαλλον φταιει που καθε φορα που παιρνω την ανιουσα στα κιλα, αρνουμαι να συμβιβαστω, και λεω δεν θα ξανααγορασω τιποτα... Αποτελεσμα: εχω να αγορασω ρουχα εδω και τεσσερα χρονιαuzzled: Που να ξερω τωρα που να ψαξω;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ίσως ένα παντελόνι κλασικό, με μία καλή μπλούζα.
    Για φόρεμα δύσκολο, είναι όλα πολύ "φορτωμένα".

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Το να μην αγοράζεις ρούχα μπορεί να είναι και καλό.
    Εγώ πάντα ψώνιζα καινούρια ρούχα, για την ολοένα και πιο καινούρια κορμάρα μου και να τα αποτελέσματα! Αν με είχα περιορίσει εγκαίρως και έλεγα, ως εδώ είναι ή που θα βγεις με φόρμες και μπουρνούζι ή που θα συμμαζευτείς, ίσως και να μην είχα φτάσει εκεί που έφτασα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    42
    Καλημέρα κορίτσια και αγόρια,
    EFIANA100 εγώ ψώνιζα συχνά και ψώνίζω από τα mat.Δεν ξέρω που έχει στην περιοχή σου,αλλά είναι τέλεια ρούχα.Θα βρ
    εις τα πάντα σου λέω,καλό ,βραδινό,για βάφτιση,για γάμο ότι θες!Εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με εσένα αλλά εκεί βρίσκω οτι γουστάρω και μοντέρνα και νεανικά οτι ακριβώς θα φορούσε και μια αδύνατη.Είναι τέλεια σου λέω και με παντελόνια,βράκες τα πάντα πολύ ωραία κομμάτια.Στη βάφτιση του γιου μου πέρσι τέτοια εποχή πήρα ένα πολύχρωμο φόρεμα(που φόρεμα έχω να βαλω 13 χρόνια να φανταστείς),το πήρα μόνο 80 ευρώ λόγω εκπτώσεων από 140.Ήμουν πραγματικα μια θεά.Εκεί να πας,πάτα ρούχα mat(είναι για εύσωμες)και θα με θυμηθείς φιλενάδα,θα λάμπεις.ΑΑΑ και προς αποφυγή παρεξηγήσεως,δεν έχω μαγαζί με ρούχα ούτε κάτι τέτοιο!Πιστεύω να σε βοήθησα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    42
    Και επίσης ήταν και μάξι που πάλι πρώτη φορά είχα βάλει στη ζωή μου!

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    12
    Η Σπυροπούλου είναι Αγίας Σοφίας με Ερμού κι έχει κι ένα στην Ερμού κοντά στη Βενιζέλου έχει πολύ ωραία ρούχα και εγώ απο εκεί ψωνίζω συνέχεια!!

  11. #11
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    42
    Την Σπυροπουλου την ξερω θα πηγαινα κι εκει...
    Αλλα τα mat .... μου ανοιξες τα ματια sasa32 ...πραγματι εχει πολυυυ ωραια ρουχα, ακριβως στο στυλ που ψαχνω... Θα παω το απογευμα!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Εφιανα μου, θα συμφωνήσω με την Σασα, τα ΜΑΤ πιστεύω μπορούν να σε καλύψουν και σε θέμα στυλ, όχι μόνο σε μέγεθος. εμένα τα περισσότερα μου ρούχα είναι ΜΑΤ. Και τα λατρεύω γιατί πέφτουν στο σώμα πολύ όμορφα, είναι λες και είναι ραμμένα αποκλειστικά για μένα! οκ οι τιμές τσούζουν λιγουλάκι, αλλά και πάλι χαλάλι άμμα είναι να νιώθεις εσύ θεά!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    Originally posted by mprizolitsa
    Η Σπυροπούλου είναι Αγίας Σοφίας με Ερμού κι έχει κι ένα στην Ερμού κοντά στη Βενιζέλου έχει πολύ ωραία ρούχα και εγώ απο εκεί ψωνίζω συνέχεια!!
    αυτό ακριβως θα σου ελεγα σπυροπουλου happy sizes και καθαρισες ξερω απο πελατισσες μου με παρα πολλα κιλα που ντυνονταν εκει ωραία..ειναι λιγο αλμυρουτσικα φυσικα αλλά μια φορα βαφτίζεις.:smilegrin:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Originally posted by Ava
    Ίσως σε βολέψουν και τα Marks and Spenser,
    Afiana απο το M&S πηρα τον Μαιο για γαμο ενα τελειο φορεματακι.Μπηκα μεσα και δεν περιμενα με τπτ να βρω κατι αλλα τελικα βρηκα ακριβως αυτο που εψαχνα.Δοκιμασε να πας εκει αν θες.Επισης αν δεν κανω λαθος στη Θεσαλλονικη υπαρχει και Monsoon woman.Ειναι λιγο ακριβο αλλα εχει απιστευτα ρουχα απο Αγγλια.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    132
    Τι θα ελεγες για τα phenomenon? Εχεις δοκιμασει? Εγω οταν εγινα νονα αγορασα απο εκει ενα καταπληκτικο συνολο σε ινδικο μεταξι. Αξιζει να ριξεις κι εκει μια ματια.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •