Απαλό άγγιγμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αμα δεν μπορει να το αφομοιωσει τι ψαχνεις βρε κατερινα???
    ασε το κωλο του παιδιου ησυχο....

    ;)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    ισως φοβαται μηπως του αρεσει και οτι ισως σημαινει οτι εχει ομοφυλικες τασεις και ισως δε του αρεσεις γιαυτο ..
    ισως δεν εχει ξεκαθαρισει την σεξουαλικη προτιμηση του ισως ειναι θυληπρεπης
    απλα σκεψεις
    ισως και τιποτα απο οσα λεω

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    4
    την σεξουαλική του προτίμηση την εχει ξεκαθαρίσει και με το παραπανω... Αυτό που σκέφτεται είναι ότι έκεινη την στίγμη έχω εγώ το πάνω χέρι και αυτό δεν τον δέχεται ούτε για τα 5 λέπτα του σεξ,όποτε όταν συμβαίνει αυτό μετα νιώθει άσχημα... Θεωρώ ότι οι σκέψεις του δεν έχουν βάση και λογική κ ότι όλα είναι παράλογο... Το καλύτερο είναι να αφήσει ελεύθερο τον εαυτό του και να απολαύσει πολλά (λογικά) πράγματα χωρίς τύψεις

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    εμενα οταν άντρας μου ζήτησε δαχτυλο στον κωλο.. αηδιασα.. μα λέω.. δεν είναι δυνατόν.. με το ζορι να μάθει τέχνη ο κώλος του, τι ζητάει τώρα;
    φεύγα γρήγορα σκέφτηκα μέσα μου, αυτά δεν είναι λογικά πράγματα
    λίγες ιστορίες ακούμε; γιατί ενοχλείς τον ανδρισμό του παιδιού, δεν χαίρεσαι που έχεις έναν αντρα κ θες να τον κάνεις φλουφλη με το ζόρι.. μετά αναρωτιόμαστε εμεις οι γυναίκες -που πήγαν οι άντρες; αστο ήσυχο το κωλαράκι του, υπάρχουν κ άλλες ερωτογενείς περιοχές

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    4
    Σου είπε κανείς οτι του εβάλα δάχτυλο?πάμε καλά?αυτο δεν θα το δεχόμουν ποτέ... κανέναν ανδρισμό δεν εθίξα και δεν θα το έκανα ποτέ... απο εκει και πέρα κατάλαβα οτι υπάρχει απίστευτο κομπλέξ,ακόμα και στο sex που είναι φυσιολογικό να δοκιμάζεις πράγματα... μάθαμε μόνο να κρίνουμε αρνητικά οτιδήποτε μας ικανοποιεί... mmaria πολύ καλά έκανες και αηδιάσες γιατί εσένα σου ζητήσε ο ιδιος να τον βάλεις δαχτυλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! υπάρχει τέραστια διαφορά στην ιστορία σου και στην ιστορία,ούτε ένα κοινό σημείο δεν υπάρχει,όποτε άρχησε λίγο να ανησυχείς ...................................

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    δυστυχως κατ το σεξ σημερα ειναι ενοχοποιημενο απο 1002 πλευρες.
    Απο λαιφσταιλ μεχρι ματσο προφιλς.
    Ενδεικτικο της υποθεσης ειναι οτι αυτα τα στορυ συμβαινουν κατα βαση μονο στην ελλαδα και τα ακους απο ελληνες.
    Οπως και να εχει, ακομα και αν εχει αναστολες, δεν μπορεις να κανεις κατι για αυτο και ειναι δικαιωμα του καθενος να απολαμβανει το σεξ οπως νιωθει ανετα.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    4
    Εννοέιτε αυτό ότι θα κάνω μόνο ότι πραγματικά το αποδέχεται... Απλά έβαλα αυτό το Post για να δω απόψεις και είδικα πως το βλέπουν οι άντρες...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Originally posted by katerina21
    Σου είπε κανείς οτι του εβάλα δάχτυλο?πάμε καλά?αυτο δεν θα το δεχόμουν ποτέ... κανέναν ανδρισμό δεν εθίξα και δεν θα το έκανα ποτέ... απο εκει και πέρα κατάλαβα οτι υπάρχει απίστευτο κομπλέξ,ακόμα και στο sex που είναι φυσιολογικό να δοκιμάζεις πράγματα... μάθαμε μόνο να κρίνουμε αρνητικά οτιδήποτε μας ικανοποιεί... mmaria πολύ καλά έκανες και αηδιάσες γιατί εσένα σου ζητήσε ο ιδιος να τον βάλεις δαχτυλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! υπάρχει τέραστια διαφορά στην ιστορία σου και στην ιστορία,ούτε ένα κοινό σημείο δεν υπάρχει,όποτε άρχησε λίγο να ανησυχείς ...................................
    κ βέβαια υπάρχει τεράστια διαφορά.. απλά είναι κάπως να κάνεις τέτοιο ποστ κ με αφορμή το απαλό άγγιγμα, είπα να λύσω την απορία μου.. χα, χα.. σορρι αλλα πέρα απο την αηδία μου προκαλεί κ γέλια
    δεν είχα κάτι με το συγκεκριμένο άτομο, κάτι παιζόταν να γίνει απλά μέσα σε άλλα, μου πέταξε ότι θα ήθελα κ αυτό, μετά είδε ότι το πήρα στραβά κ εφόσον δεν ήθελα δεν θα γινόταν κ λύθηκε εκει υποτίθεται το θέμα.
    αλλά πως να το διαγράψεις, ενω εχει ήδη ειπωθεί..
    δεν ξερω, περι ορέξεως... κολοκυθόπιτα!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τι να δεις??
    αλλοι αντρες θα το δουν ενοχα, αλλοι οχι.
    Το ζητουμενο ειναι αν ο καθενας ψαχνει να δει τι τον ευχαριστει η βαζει πανω απο αυτα τι ακουσε στο σχολειο του, αν θα τον κοροιδευουν οι φιλοι του κλπ κλπ.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    4
    krino συμφωνώ απόλυτα σ όλα μαζί σου...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαστα....
    αφου συμφωνεις, μη το βαζεις και εσυ εκει το χερακι....
    αν και για να το κανεις θεμα προφανως σε διεγειρει και εσενα.
    Επι του παροντος θα πρεπει να βολευτεις ανευ \"απαλων αγγιγματων\"
    και σιγουρα θα αλλαξεις καμποσους ερωτικους συντροφους που η απαλοσυνη να ειναι πιο ανεκτικη για αυτους.


    Ειμαι υπερ του να κανουμε σεξ μεχρι εκει που μπορει ο καθενας και το ποσο μπορει
    δεν υποκειται σε κανονες.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαλλον κανουν πουλακια τα ματια μου η το αρχικο μυνημα εξαφανιστηκε???

    εκτος αν αυτο το αγγιμα εγινε τοσο απαλο, που ουτε καν το βλεπεις....
    βρε τι γινεται στο αιγαιο.....
    :cool:


    και ετσι εγινα εγω ο συγραφεας του τοπικ αυτου....






    ΥΓ.
    ποσο μου αρεσουν οι καραμελιτσες,
    να ΄χα δεκα σακουλιτσες....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    xaxaxaxa exeis poly plaka telika, kala edw sto forum prepei esena na su kolane kai kana esimo, twses wres pou kathesai :P kai pio itan ti thema su krine xaxaxax bre ti pathame

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •