Περιστατικό στη δουλειά-θέλω τη γνώμη σας...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538

    Περιστατικό στη δουλειά-θέλω τη γνώμη σας...

    Λοιπον το θεμα εχει ως εξης. οντως κανει καραμπαμ το ενδιαφερον του.
    φυσικα απ τη στιγμη που εσυ εχεις δηλωσει τη σχεση σου δεν εχεις κανει ΚΑΝΕΝΑ λαθος, ελα ντε ομως που οι αντρες εχουν την πεποιθηση οτι "θα τη ριξω" !!!

    λυση- προτεινω να κανεις το εξης αγνοεις τη συμπεριφορα του γιατι αυτος επιδιωκει την προσοχη σου και φερεσαι ακρως επαγγελματικα. του ριχνεις εσυ το μπαλακι δηλαδη.

    παντως λογω εμπειριας θα σου πω το εξης ειναι λαθος οι φιλιες ειτε με αντρες ειτε με γυναικες εντος δουλειας γιατι εχουν αυτα τα αποτελεσματα.

    ελπιζω να σου εδωσα μια ιδεα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Ton76 να σαι καλά για την απάντηση.....Εγώ το μόνο που θέλω είναι ένα ΗΣΥΧΟ περιβάλλον στη δουλειά μου!
    Θα δοκιμάσω να αγνοώ τα μούτρα του λοιπόν.....Ελπίζω να ξεμπερδεύω σύντομα από αυτή την κατάσταση!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Για να στο λεει κ ο φιλος σου που ηταν παρων,οντως κανει μπαμ.Προφανως η παρεα μαζι σου ειχε διαφορετικα αποτελεσματα σε αυτον κ διαφορετικα σε σενα.Μηπως σε ενδιαφερει;Φαινεται πολυ ερωτευμενος χε χε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    lessing λες να στο σκεφτώ σοβαρά???? :P :P :P
    Τι να πεις μωρέ....και σήμερα μια από τα ίδια....! Τουλάχιστον αύριο έρχεται Σαββατοκύριακο και δε θα βλέπω τα μούτρα του!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    αχ ψαρακι σε ζηλευω μα το θεο!! ολοι οι αντρες στα ποδια σου..... να υποθεσω οτι οντως εισαι 22?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    26 χρονών είμαι ton μου.... Και να μη ζηλεύεις καθόλου, ποτέ δεν είχα όλους τους άντρες στα πόδια μου!!! Ίσα ίσα όταν βρίσκεται κάποιος που εκφράζει ενδιαφέρον για μένα συνήθως είναι ψιλοκουλός....τι να λέμε τώρα!!!! :P
    Εντάξει, δεν μπορώ να πω, με κολακεύει να ξέρω ότι "αρέσω" σε κάποιον, αλλά δεν μπορώ και τις παράλογες συμπεριφορές.....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    σκεψου το το παιδι ειναι ερωτευμενο

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •