Υπαρχει κανεις αλλος εκτος απο εμενα? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    4
    sugnwmi pou sunexizw na eimai off topic. dark elf steile mou to msn sou. euxaristw.

  2. #17
    εγω πολυ μικρη ημουν γεματουλα. απο τοτε που ειμαι βουλιμικη επειδη παντα αποβαλλω την τροφη ειμαι 2 κιλα λιγοτερα σε μεσο ορο. αν δεν την απεβαλλα οχι απλα υπερβαρη θα γινομουν,πολυ παραπανω. αυτη ειναι η ανεπανορθωτη ζημια,εχω χασει το μετρο πλεον, δεν θυμαμαι πως ειναι να τρωω φυσιολογικα.
    και ενω ειμαι αδυνατη, 1.69 54-55κιλα, το στομαχι μ εχει ανοιξει τοσο που και να πω οτι δε θα κανω βουλιμικο, για να χορτασω πρεπει να φαω καμια χιλιαρα θερμιδες. μετα δεν αντεχω τις τυψεις και τα βγαζω. σε μια ωρα ξαναπειναω... και παλι νομιζω οτι εφαγα πολυ γιατι εχω χασει το μετρο, και μετα τρωω περισσοτερο και τα ξαναβγαζω.
    μια φορα που δεν ειχα μπορεσει να τα βγαλω ημουν 2 μερες αρρωστη με 40 πυρετο...φαντασου σοκ που επαθε ο οργανισμος μου..και μετα απο δυο μερες εκανα εμετο!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    ποποπο μαρακι μου σοκαριστηκα με την περιγραφη σου.Πραγματικα αυτο που περνας ειναι πολυ δυσκολο...Αν μου επιτρεπεις ποσο καιρο εισαι στην διαταραχη της βουλιμιας?

  4. #19
    απο το προηγουμενο καλοκαιρι... και δεν ειμαι ουτε 20 χρονων...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    511
    Εγω ειμαι 18 δεν ειναι πολυ το διαστημα και εγω απο το προηγουμενο καλοκαιρι πασχω...Προλαβαινουμε ακομα ειναι νωριςςςςςςς!!!Ας το παλεψουμε...Αλλωστε η γιατρος μου βαση στατιστικων μου ειπε πως το ποσοστο ιασης σε μικρες ηλικιες ειναι πολυ μεγαλο...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •