Τι νιώθεις τώρα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    Τι νιώθεις τώρα;

    Ένα νήμα για να γράφουμε τις σκέψεις μας και τα συναισθήματά μας.
    Αρχίζω εγώ λέγονας ότι νιώθω θυμό και απογοήτευση.Υπάρχει ρατσισμός με τους υπέβαρους ανθρώπους στα εργασιακά.Έλεος δηλαδή!Δουλειά ζητάμε όχι να σας φάμε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    Originally posted by lixouditsa83
    Αρχίζω εγώ λέγονας ότι νιώθω θυμό και απογοήτευση.Υπάρχει ρατσισμός με τους υπέβαρους ανθρώπους στα εργασιακά.Έλεος δηλαδή!Δουλειά ζητάμε όχι να σας φάμε.
    συμφωνω οτι υπαρχει ρατσισμος... οχι ομως με τους υπερβαρους μονο, αλλα με την γενικοτερη εικονα μας... μου εχει τυχει να δουλευω σε δουλεια που η μονη επαφη μου ήταν με τον υπολογιστη κ με τον τοιχο κ παρόλ'αυτα μου απαγορευαν να φοραω φορμα (μηπως παρεξηγηθει ο υπολογιστης ) κ κατα προτιμηση μου ειχαν ζητησει να φοραω φουστες κ τακουνια για να εχει ωραιο θεαμα ο διευθυντης οταν σηκωνομαι για διαλειμμα...

    δεν νομιζω ότι εχει σημασια μονο το βαρος αλλα κυριως το ποσο πολυ "περιποιημενος" εισαι... εννοειται βεβαια οτι στους υπερβαρους επικρατει η αντιληψη πως ότι κ να κανεις ποτε δεν εισαι "περιποιημενος" αρκετα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    ααα!!! χαρακτηριστικα να αναφερω ότι στην εν λογω εταιρεια ειχα μια φιλη με πολλα κιλα παραπανω η οποια λογω βαρους δεν μπορουσε να φοραει τακουνια....παρ'ολ'αυτα την υποχρεωναν να το κανει κ η καημενη ερχοταν με δυο ζευγαρια παπουτσια στην δουλεια. τα χαμηλα που φορουσε ολη μερα κ οταν ερχοταν σε επαφη με τους υπευθυνους αλλαζε κ φοραγε τα ψηλα... δραμα...

    εγω παλι επειδη κ δεν με ενδιεφερε να χτισω καριερα εκει μεσα κ επειδη ειμαι κ λιγο αντιδραστικη απο τη φυση μου, ενω στην προσωπικη μου ζωη κ τακουνια φοραω κ φτιαχνομαι κτλ, εκει πηγαινα σαν το λετσο... πραγματικα ομως... αφου καποιες φορες που τυχαινε να εχω ξενυχτησει κ να παω κατευθειαν στην δουλεια, δεν με αναγνωριζαν.πολυ γελιο....

  4. #4
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    29
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Originally posted by LILITH
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης..
    μου αρέσει που δεν μπορείς να συγκρατηθείς και δείχνεις όλο και περισσότερο τον καλό σου χαραχτήρα,εύγε!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    29
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Originally posted by LILITH
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    πριν πεις κάτι καλό θα ήταν να ξέρεις για ποιο πράγμα μιλάς....το στομάχι μου είναι στην θέση του,αν δεν ξέρεις μην μιλάς...το δικό σου μυαλό φυσικά...δεν υφίσταται σε καμία θέση καθώς δεν υπάρχει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    καλέ διάβαζε τα ποστ μας για να ξέρει με τι σειρά θα μας βρίσει/προσβάλει μην τυχόν και ξεχάσει κανέναν μας :smilegrin::smilegrin:

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    αν και τέτοια άτομα δεν τα έχω σε καμία υπόληψη και χ@στηκα τι λένε,το ποιόν τους και το επίπεδό τους φαίνεται από πολύ μακρυά και απέχει πολύ από την δική μου παιδεία και συμπεριφορά:smirk:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    και για να είμαι ον τόπικ νιώθω λύπη που τέτοια άτομα δεν έχουν την δύναμη να αντιληφθούν πόσο σοβαρό πρόβλημα έχουν και να ζητήσουν βοήθεια!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Ψυχραιμία και αναισθησία! Στέλνει ένα μήνυμα σε κάθε τόπικ απλά για να το κάνει μαντάρα και μετά χαίρεται με τις αντιδράσεις. Μπορούμε όλοι να την αντιμετωπίζουμε σαν να μην υπάρχει.... Και βέβαια δίπλα από το quote υπάρχει το report.....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    το μόνο σίγουρο είναι το report!και ειλικρινά καμία σημασία δεν της δίνωγιατί αν έδινα τόσες μέρες θα είχα σχολιάσει τις μ@μακίες που λέει στο δικό της θέμα και τις "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες που έχει ποστάρει που προσπαθεί να αποδείξει στον εαυτό της το πόσο αψεγάδιαστη (??) είναι!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    νιωθω.................δημιουργικο� �ητα!!!!!! λεω να ανεβασω κ αλλο πολλ με θεμα "τι λετε να παιρνει η λιλιθ??"
    1) βαρια ναρκωτικα?
    2) ελαφρια ναρκωτικα?
    3) ψυχοφαρμακα?
    4) ληγμενα?
    5) ή λετε να γεννηθηκε ετσι???

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    Originally posted by AliceSante
    μη με αγριευεις....διαβαζω και το φιλι του δρακου και οι παραλληλισμοι γινονται αυτοματα............
    γλυκα μου εσυ.....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Originally posted by LILITH
    πεταχτηκε και κ χαμουρα με το κομμενο στομαχι χαχαχαχαχα
    Αδαής. Ανόητη. Αήθης. Λιλιθ/ασταρτε, μόνο μεγάλο στόμα έχεις που πετάει ανοησίες. Ουφ, βαρέθηκα πια με τη συσσωρευμένη βλακεία.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •