Σας έχει τύχει μέσα σε δίαιτα από μέρα σε μέρα να πάρετε αντί να χάσετε; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    126
    δεν παίρνεις, απλά καις λιπος και κανεις μυες. οποτε μπορει να ζυγιζεις το ιδιο ή και λιγο παραπανω καμια φορα αλλά στην ουσια εχεις "μαζεψει" αφου τα ιδια κιλα αντιστοιχουν σε διαφορετική κατανομή λίπους

    αν κανω καπου λάθος ας με διορθώσει κάποιος!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Tι είδους γυμναστική κάνεις Αθηνά; Αν κάνεις βάρη/όργανα μπορεί και να βάζεις περισσότερους μυς από το λίπος που χάνεις, αν τώρα λιώνεις στο διάδρομο και το ποδήλατο είναι απίθανο να παίρνεις βάρος εξαιτίας της άσκησης...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    141
    κοίτα... το πρωί έτρεξα στο πάρκο της γειτονιάς μου, αυτο είναι συνηθισμένο, αλλα το απόγευμα μέχρι αργά το βράδυ έπιασα δουλειά ως έτακτη κάπου, όπου εκεί ανεβοκατεβαίνω σκάλες, σηκώνω βάρη, σκύβω συνεχώς και γενικά όλο το 7ωρο είμαι σε συνεχή εγρήγορση.... (μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό, σε συνεργείο διακόσμησης καταστημάτων εργάζομαι προσωρινά)

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Σε τι πονηρό θα μπορούσε να μας οδηγήσει το "ανεβοκατεβαίνω σκάλες, σηκώνω βάρη, σκύβω συνεχώς και γενικά όλο το 7ωρο είμαι σε συνεχή εγρήγορση";;; Δε μου έρχεται κάτι δυστυχώς και είμαι αρκετά διεστραμμένος:bouncing::cul::cul:

    Με αυτή την ασκηση τώρα εγω τουλάχιστον δε μπορώ να δώσω απάντηση, αν συνέβαινε σε μένα μάλλον δε θα το απέδιδα εκεί να σου πω την αλήθεια...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    141
    αχαχα... τότε, άλλοι παράγοντες θα επηρεάζουν την άνοδό μου.... δεν μπορώ να χάνω συνεχώς.... σιγα! και αν γίνω του χρόνου τζένιφερ λόπεζ και δε γίνω αύριο, δε χάθηκε ο κόσμος... σημασία έχει οτι θα γίνω τζένιφερ!;; αχαχα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    230
    Γειά σε όλους:smilegrin::smilegrin::smilegrin:
    Η αλήθεια έιναι ότι το πιο τραγικό και απογοητευτικό γεγονός το έπαθα σε ένα κομβικό σημείο..που μετα από 4 μήνες απραξίας άρχιζα πάλι διατροφή(ένας κύκλος που συμβαίνει συχνά δηλαδή τι κομβικό)...πιεζόμουν πολύ περισσότερο ψυχολογικά και αγχονόμουν διότι πριν τους 4 αυτούς μήνες είχα κάνει μια θεαματική αλλαγή και έπεσα στα τάρταρα απότομα.....και μετά από πολύ πολύ πίεση του εαυτού μου να φάω σωστά...σε μία εβδομάδα με έδιξε +4 ολόκληρα κιλά:dork::dork::dork::dork::dork:...
    συνέχισα αν και καταρακώθηκα και την επόμενη εβδομάδα ήμουν -5...
    θέλω να πώ επιρρεάζει τους βιορυθμούς το αγχος άμεσα και πολλές φορές βλέπουμε την ζυγαριά να ανεβαίνει...
    οπότε ηρεμία:cool rsvd::cool rsvd::cool rsvd:

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    Εγω προσπαθω να ζυγιζομαι μια φορα την εβδομαδα. Οσες φορες ζυγιζομουν συνεχεια δεν εκανα τιποτα στο τελος και τα παρατησα.
    Τι σημασια εχει να βλεπεις πχ οτι εχασες 50γρμ απο το να δεις 1 κιλο!
    Προσπαθουμε δεν λεμε οτι το κανουμε
    απλως δεν θελω να του δινω σημασια .... σημαντικο ειναι να διατηρησω την διατροφη μου.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •