Χασιμο 70+ κιλων..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422

    Χασιμο 70+ κιλων..

    Υπαρχει καποιος εδω που να εχει χασει πανω απο 70+ κιλα? Αν ναι τι επεμβαση εκανε και αν δεν εκανε επεμβαση σε ποσο καιρο τα εχασε? Πως νιωθετε μετα την τεραστια αυτη αλλαγη? Κανατε πλαστικες και αν ναι ειστε ευχαριστημενοι αν οχι πως ειναι το δερμα σας?
    Εγω θελω αν χασω 80 κιλα! Το ξερω ειναι ΠΑΡΑ πολλα αλλα θα τα χασω ο κοσμος να χαλασει!!! :wink1:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    wow μου εγώ φυσικά και δεν έχω χάσει τόσα κιλά ,ούτε χρειάζεται να χασω τόσα μετά θα εξαυλωθώ αλλά στην επανεξέτασή μου συνάντησα έναν κύριο που είχε χάσει μέσα σε ένα χρόνο 73 κιλά,επειδή είδα την κοιλιά και τα χέρια του δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ χαλάρωση.Είχε κάνει χολ/κη.Και προχτές στην επανεξέταση της Ολίνι είδαμε άλλον έναν που έχασε 145 κιλά και μας είπε πως είχε μόνο χαλάρωση στα χέρια.Σχετικά με την χαλάρωση πιστεύω πως οι άνδρες είναι πολύ,μα πάρα πολύ τυχεροί.Όσοι έχω δει ακόμα και με πολύ μεγάλη απώλεια στην χειρότερη να έχουν κάποια χαλάρωση στην κοιλιά,στα χέρια είναι όλοι αστέρια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    145 ΚΙΛΑ???????? WOOOOOOOOOOW!!!! Φανταστικη απωλεια!!!!! Σχεδον οσο ειμαι εγω!!!! :shocked2::shocked2::shocked2:γαμω
    Ναι το ξερω ρε γαμωτο οι ανδρες σπανια θα εχουν χαλαρωση η εστω ραγαδες!!!!! Αδικο ετσι δεν ειναι? Δεν θα επρεπε οι γυναικες να εχουν πιο ελαστικο δερμα μιας και γενναμε? Τεσπα! Καλα ε.. 145 κιλα!!! Πωωω φανταστικα!!!! Και πως τον ειδες τον ανθρωπο, θα πρεπει να ειναι πολυ χαρουμενος!!!!!1 Καλα και δεν ειχε χαλαρωση στην κοιλια με τοοοση μεγαλη απωλεια?? Παραξενο ε?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    445
    Όντως θαύμα είναι να χάνεις τόσα κιλά, αλλά θαύματα τελικά βλέπουμε ότι γίνονται.
    Πιστεύω ότι όταν χάνει κάποιος τόσα κιλά λίγο τον νοιάζει για τη χαλάρωση, είναι τόσο μεγάλη η αυτοπεποίθηση του πια.
    Και να σου πω κάτι, wow, πρώτο ρόλο παίζει η υγεία και να χάνουμε βάρος για να μπορούμε να ζήσουμε πρώτα απ'ολα για να μην κουραζόμαστε και να νιώθουμε όμορφα...κι αν υπάρχει και χαλάρωση δεν χάθηκε ο κόσμος, δεν είναι κανένας τέλειος.


    :wink1::wink1::wink1:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    Καλη τυχη σου ευχομαι.
    Την χαλαρωση με ρουχα ελαστικα την καλυπτεις μεχρι να μπορεσεις να την διορθωσεις.
    Ολα καλα θα πανε να πεισμωσεις και θα τα καταφερεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Για 65 πάω εγω σύνολο, ως τώρα στα 45 ραγάδες προσωπικά έχω άφθονες εδώ και χρόνια αλλά δε με προβληματίζουν, σιγά το θέμα...

    Η χαλάρωση από την άλλη με απασχολεί και τη φοβάμαι και στη κοιλιά και στα πόδια... ντάξει, χέρια με τπτ...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    φανταζομαι οτι θελει πολλη υπομονη κ πολυ πεισμα... το μονο που μπορω να σου επιβεβαιωσω για τις ραγαδες ειναι οτι τις παθαινεις στο ανοιγμα κυριως κ οχι στο μαζεμα, απλα οταν παχαινεις συνηθως δεν εστιαζεις στις ραγαδες αλλα σε ολο το παχος (σε κοιλιες, σε μπουτια, μπρατσα, μαγουλα κτλ)...οποτε μολισ αδυνατισεις αφου εχεις λυσει το "μεγαλο σου προβλημα" τοτε ξεκινας να ασχολεισαι με τα πιο μικρα....

    τωρα η χαλαρωση ειναι ενα θεμα κ μαλιστα σοβαρο.... το μονο που μπορεις να κανεις νομιζω ειναι να ξεκινησεις απο τωρα τρελη ενυδατωση για να προλαβεις οτι μπορεις.....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Καλα εννοειτε οτι ειναι 1α απο ολα η υγεια!!! Αλλα με αποσχολει και η χαλαρωση εννοειτε! Ενυδατωση ε? Μονο με κρεμες? Εχω ακουσει οτι η βαζελινη ενυδατωνει στο φουλ αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη για το δερμα!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Volos
    Posts
    303
    Λοιπόν.. εγώ μόλις έκανα το μπάνιο μου και έβαλα βαζελίνη... το θέμα είναι να πάρεις παιδική βαζελίνη γιατί
    δεν έχει βενζόλιο... εγώ έχω της Johnson υπάρχουν αρκετές...

    ενυδατώνει, πιστεύω κάνει καλύτερη δουλειά και από άλλες κρέμες του εμπορίου και προπαντώς είναι φτηνή..
    την απλώνω και σε μεγάλη επιφάνεια και τελειώνει εύκολα.. χαχα!!

    το θέμα είναι ότι λερώνεσαι, λερώνονται ρούχα, σεντόνια... εγώ την βάζω το βράδυ μέρα παρά μέρα γιατί δεν την παλεύω και
    κάθε μέρα.. μέχρι στιγμής καλά πάει.. θα δείξει..

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    27
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ. ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΘΛΟΣ ... ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!! ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ..
    ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΤΟΕΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ, ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ 5 ΕΙΝΑΙ 105. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ... <3

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    27
    :-)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Ναντιουλα σε ευχαριστουμε!!! Παντα η υγεια 1α!!! Ε και μετα ειναι και αυτο το αχτη πολυ εχω με τα ρουχα και παπουτσια που τα λατρευω!!!! Πωωω!!!
    Λερωνει η βαζελινη? Δεν το ηξερα!! Βασικα δεν εχω βαλει ποτε, ξερω οτι ειναι πολυ πυχτη παντως και δεν φευγει με σκετο νερο με τιποτα!!! Θα βαζω παντως να δω τι θα γινει!!! Πηρα πανατως μια κρεμα, απο Αγγλια, 5-6 λιρες απο τα asda (σουπερ μαρκετ) για τις ραγαδες και ειναι φανταστικη!! Ειναι βεβαια γαι τις εγκυους και απο εξω εχει μια εγκυο με μια κοιλια! χαχαχαχαχ οταν την πηρα ειχα ξεραθει στα γελια! Τεσπα ειναι πολυ καλη και μολις παω πανω θα σας πω μια ειναι αν την βρητε online που νομιζω υπαρχει, αν την παρετε!! Προλαμβανει ΑΛΛΑ και κανει τις υπαρχουσες ραγαδες απαλες και λιγο λιγο τις απομακρυνει! Μην φανταστητε και παρα πολυ αλλα στην αφη ειναι τελεια!! Αφηνει μια επιδερμιδα μωρου!! Και δεν μυριζει πολυ εντονα...!!!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    27
    AX NAI, AN MΠΟΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ... ΑΝ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΡΑΓΑΔΕΣ ΔΕ ΦΕΥΓΟΥΝΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΛΑΣΤΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ <<ΔΟΥΛΕΥΕΙ>>, ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΚΙ ΕΜΑΣ!!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    8essaloniki
    Posts
    1,016
    καρεν!

    μετα το μπανιο βαζεις βαζελινη! και μετα την ξεπλενεις ξανα η βαζεις τα ρουχα σου απο πανω και κοιμασαι? τα ρουζα δεν λερωνονται?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    wow.....καλημερα!!!!! ειλικρινα σου ευχομαι να χασεις ολα τα κιλα που θελεις διαλεγοντας τον ιδανικοτερο ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ τρόπο και χωρις χαλαρωση!!!!!!!!!!!!!!!:P:tumble:

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •