Ερώτηση για κορίτσια 100+ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    συγνωμη αλλα μενω εδω, εδω και 4 χρονια!!!! 1ον δεν βλεπεις ευκολα παχυσαρκο και 2ον ναι τρωνε πολλα κεμπαμπ και τετοια αλλα περπατανε με τις ωρες! οι πιο πολλοι μου φιλοι για να ερθουν στο παν/μιο ερχονται με τα ποδια, 2 και 3 ωρες περπατημα! ελλαδα δεν ειδα ποτε μια κοπελα και να πω "να ειχα το σωμα της!" ποτε ομως! ναι εννοειτε "να ειχα τα κιλα της" αλλα οχι το σωμα της! εδω μονο η μπαρμπι λειπει!!! οχι ποδια, ποδαρες! και εννοειτε οτι θα βρεις ξινους ανθρωπους, αλλα οχι περισσοτερους απο οτι στην ελλαδα! δυστηχως οποτε κατεβαινω ελλαδα και αντιμετοπιζω την ξινοτητα και την κατηνια που υπαρχει, πραγματικα λυπαμαι! δεν μπορω να χαρακτηρισω ενα ολοκληρο εθνος αλλα πιστευω οτι στην ελλαδα επειδη οι ανθρωποι δεν ζουνε καλα, ανεργια, δεν υπαρχουν χρηματα κτλ κτλ.. οι ανθρωποι ειναι πιο μιζεροι, πιο σκυθρωποι! και μαλλον δεν εχουν ορεξη να ειναι "πολιτισμενοι"!!!!
    οτι και να λεμε παντως, ειναι εννοειτε γουστα του καθενος!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Einai olofanero oti diafonoume k den prokeite na symfonisoume.prosopika doulevo me tourismo apo to 1998 k Exo doulepsei me xiliades agglides,oi perissoteres itan apo 16size k ano(an den isxye auto den tha eixan ola ta katastimata mexri 24size) . filos m doulevei se megali etairia rouxon menei london 30xronia k oloi mera asxoleite me gynaikes m leei oti pleon oi agglides einai atsoumpales,propanton se megaloupoleis k I alitheia einai oti se pio mikres poleis pou piga den Itan toso paxoules.den xero pou meneis alla emena I empeiria mou Einai afti.fenomeno barbie ektos apo kati 16xrona den eida.kapia egrapse oti oi agglides einai 3ines, pio 3ynes apo mas sigoura den einai dieykrinizo oti safos den leo oti oles oi agglides einai paxoules alla sigoura den exoun fimi gia to kalytero soma opos oi kopeles apo Sweden px. Anyway as symfonisoume oti diafonoume kalimera!!! Sorry gia ta greeklish stelno apo ipod

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    καλα εννοειτε, ο καθενας εχει την γνωμη του! :roll:
    βασικα οντως μιλαω για παιδια απο 17-25 το πολλυ.... γιατι με αυτους κανω παρεα... τωρα για πιο μεγαλους δεν εχω παρατηρησει, απλως μου φαινεται οτι εινια πιο αδυνατοι οι ανθρωποι εδω παρα ελλαδα... παιζει επειδη δεν ειναι κια τοσο καμπυλωτες οσο στην ελλαδα? δεν ξερω..

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    81
    Έχω σχέση εδω και 3 χρόνια .
    Με γνώρισε στα 75 κιλά ...
    Εγω τοτε φουλ απο αυτοπεποίθηση γιατι είχα χάσει 10 κιλά .(τωρα είμαι 95-97)
    Απο τοτε όλο παχαίνω και εχω μεγάλο κομπλεξ εκείνος όμως είναι πάντα δίπλα μου επιμένει οτι δεν με βλέπει χοντρή και με στηρίζει σε οτι απόφαση και να πάρω .
    Του αρέσω ετσι όπως είμαι
    Η φίλη μου είναι 55 κιλά όταν βγαίνουμε σε εκείνη κάνουν καμάκι ...
    εδω και 2 χρόνια αν και φοιτήτρια και λόγο οικονομικής κρίσης και επειδή ντρέπομαι για τα κιλά μου δεν πολυ βγαίνω απο το σπίτι ...
    αλλα και να έβγαινα δεν νομίζω να μου την έπεφτε κανένας
    αφου εγω δεν εχω αυτοπεποίθηση και δεν νιώθω καλα με το σώμα μου τοτε το εκλαμβάνει και ο άλλος.
    Αλλα στο κατω κατω σε όποιους αρέσουμε!!

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Στον πλανήτη Happy
    Posts
    455
    Originally posted by e.pap
    αφου εγω δεν εχω αυτοπεποίθηση και δεν νιώθω καλα με το σώμα μου τοτε το εκλαμβάνει και ο άλλος.
    Αλλα στο κατω κατω σε όποιους αρέσουμε!!
    Βασικα, στο κατω κατω δεν ειναι σε οποιους αρεσουμε αλλα να αρεσουμε εμεις στον εαυτο μας.Αν δεν νιωθουμε καλα με το σωμα μας, τοτε ειναι που πρεπει να αλλαξουμε τη κατασταση και οχι οταν δεν αρεσουμε σε καποιους.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    Originally posted by sourkouna
    Originally posted by e.pap
    αφου εγω δεν εχω αυτοπεποίθηση και δεν νιώθω καλα με το σώμα μου τοτε το εκλαμβάνει και ο άλλος.
    Αλλα στο κατω κατω σε όποιους αρέσουμε!!
    Βασικα, στο κατω κατω δεν ειναι σε οποιους αρεσουμε αλλα να αρεσουμε εμεις στον εαυτο μας.Αν δεν νιωθουμε καλα με το σωμα μας, τοτε ειναι που πρεπει να αλλαξουμε τη κατασταση και οχι οταν δεν αρεσουμε σε καποιους.
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    81
    θα συμφωνήσω αυτο πήγαινε σε εκείνους που μας κοροϊδεύουν μας κοιτούν ειρωνικά κλπ.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •