hello!!! - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 162 of 162

Thread: hello!!!

  1. #151
    Αυτό που σου λέμε όλοι, μέρες τώρα, είναι να πάρεις τη ζωή σου στα χέρια σου.
    Ούτε οι γονείς σου, ούτε ο αδελφός σου έχουν τέτοιο δικαίωμα. Το να κάνεις κάποια \"τρέλα\" ή να τους απειλείς με αυτό, το μόνο που δείχνεις είναι πως δεν έχεις επιχειρήματα.
    Εσύ αποφασίζεις για σένα. Αυτό πρέπει να βάλεις πρώτα εσύ στο μυαλό σου και μετά οι άλλοι....

  2. #152
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    το ξερω οτι εχω γινει κουραστικη αλλα ο καλοσ μου και εσεισ μου δινετε θαρροσ και δυναμη να τουσ αντιμετοπισω.
    πρεπει να παρω την ζωη μου στα χερια μου δεν γινεται αλλιωσ.δεν θελω να χασω τιποτα απο αυτα που εχω ζησει η\' που θα ζησω και εχω ονειρευτει.απλα με στεναχωρει γιατι και τα ιδια μου τα αδερφια δεν με καταλαβαινουν.δεν με νιωθουν.σκεφτονται ολοι τι θα πει ο κοσμοσ.μην τουσ συζητανε και λενε για μενα διαφορα.

  3. #153
    Σου είπα: από τη στιγμή που μπαίνεις στη διαδικασία να απολογηθείς για την επιλογή σου, δεν θα βγάλεις ποτέ άκρη. Πρέπει να καταλάβουν πως θα είσαι εκεί όσο είσαι ευτυχισμένη και αυτό είναι κάτι που δεν πρέπει να το διαπραγματευτείς με τίποτα....

  4. #154
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    δεν θα απολογηθω απλα θα τουσ μιλησω για να καταλαβουν.μπασ και καταλαβουν δηλαδη.αλλιωσ τι να τουσ πω?αυτοσ και τελοσ?νομιζω οτι θα γινουν χειροτερα ετσι.

  5. #155
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Ωραία αν δεν καταλάβουν λοιπόν τι θα γίνει; Είναι δικαίωμά τους να έχουν τις δικές τους πεποιθήσεις κι επιθυμίες. Αν εσύ δεν πεις \'τέλος\' κοντεσάκι δεν πρόκειται να ησυχάσεις. Όχι τέλος στη σχέση σου, αλλά στο να ασχολείσαι με το τι θέλουν, τι λένε, τι σκέφτονται οι άλλοι.

  6. #156
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    καταντησε βαρετο πλεον.....
    να δουμε ποτε θα γινει και ρετρο.

  7. #157
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    δεν θα σασ ενοχλησω ξανα.καποιοι κουραζεστε με την αναγκη των αλλων για συμπαρασταση.ξερω οτι καποιοι αλλοι εχουν να αντιμετωπισουν πιο δυσκολα προβληματα απο τα δικα μου.ισωσ μετα απο καιρο να το σκεφτομαι και να χαμογελαω.τωρα ομωσ για μενα ειναι σημαντικο.ευχαριστω παντωσ καποια ατομα που με βοηθησανε και με στηριξανε πραγματικα.θα παλεψω μονη μου πλεον μα βοηθεια τισ συμβουλεσ σασ.
    σασ ευχαριστω.να ειστε ολοι και ολεσ καλα....

  8. #158
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by κοντεσακι
    καποιοι κουραζεστε με την αναγκη των αλλων για συμπαρασταση.


    Αλλο συμπαρασταση και αλλο νταντεμα, μην τα μπερδευουμε.

    Κατα τα αλλα, δεν ειπα οτι εισαι κουραστικη, παρα μονο την γνωμη μου.
    Το φορουμ ειναι ελευθερο προς συζητηση σε οτι νομιζει ο καθενας και λογος περι τουτου δεν πεφτει σε κανενα.

  9. #159
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    δεν εχω αναγκη νταντεματοσ.εχω αναγκη απο συμβουλεσ και στηριξη ανθρωπων.εαν εσενα αυτο σου δηλωνει νταντεμα δεν μπορω να πω κατι.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    μην μου πειράζετε το κοντεσακι.. εκεινη μέσα της ξέρει τι πόλεμος γίνεται..
    κοντεσακι δεν ενοχλεις κανεναν, ξερεις όποιος θέλει σου γράφει κ μην παρεξηγείς είναι αναλογα την φάση του καθενός κ πως εκλαμβανει τα πράγματα
    συνεχισε να γράφεις ότι αισθάνεσαι

  11. #161
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    μονο εσυ με καταλαβαινεισ....τι νιωθω!!!!
    θα χαθω για λιγο,δεν ξερω τι θα γινει.......
    σε ευχαριστω κουκλα για ολα.να εισαι παντα καλα.

  12. #162
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by mstrouf
    μην μου πειράζετε το κοντεσακι..

    :P

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •