hello!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 162

Thread: hello!!!

  1. #16
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ Η\' ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    oxi den se eironeuome.an einai xorismenos exete ka7e diakeoma na eiste mazi

  3. #18
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    Κανενας δεν νομιζω οτι ειρωνευεται. Ολοι εδω μεσα προσπαθουμε και να παρουμε και να δωσουμε βοηθεια ο ενας στον αλλον.Έτσι δεν ειναι?

  5. #20
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    κοντεσσα με αυτη την πανσπερμια θεματων που ανοιγεις,
    ειναι σχεδον αδυνατο να σε παρακολουθησω.

    Θα σου προτεινα να ανοιξεις ενα καινουριο τοπικ (τελειωτικο) και εκει να τα πιασουμε απο την αρχη.
    Οι δε αντμιν ισως θα ηταν χρησιμο να σβησουν τα υπολοιπα.
    Γραφεις σε φορουμ και για να γινει σωστος διαλογος πρεπει τηρουνται καποια πραγματα.

    Να σαι καλα.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    γι\'αυτο ξεκινησα και εγω να στελνω για να μου δωσετε βοηθεια.την χρειαζομαι οσο τιποτα αλλο.νιωθω οτι θα τρελαθω. η\' σιγουρα θα παθω καταθλιψη. δεν αντεχω.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ωραια,
    εδω ρωτας και εδω απανταμε, αστα τα υπολοιπα να πανε στο καλο.

    Μπορεις να κανεις μια ανακεφαλαιωση πληζ?

  8. #23
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    πειτε μου λιγο τα βηματα τι πρεπει να κανω για να στελνω σωστα. δεν εχω την πολυτελεια να διαβασω οδηγιεσ λογω χρονου. και η πρωτη φορα που εστειλα ηταν χθες.

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    Να ξερες και ποσο σε καταλαβαινω. Αλλα αφου το ζητε μαζι, αφου το νοιωθετε και οι δυο τοσο εντονα ζηστε το. Και οπου σε βγαλει. Μην μετανοιωσεις στο μελλον για κατι που θα μπορουσες να κανεις και δεν εκανες. Στη θεση σου θα ζουσα καθε στιγμη με αυτον τον ανθρωπο. Ανεξαρτητα απο ολους τους υπολοιπους.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    θα κανεις κλικ και θα γραφεις στο τελος της σελιδας εκει που λεει quick reply.
    Μετα θα πατας καταχωρηση.
    Ολα αυτα στο παρον θεμα, τα υπολοιπα αστα να πανε στο καλο.
    Παμε παρακατω τωρα.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    ωραια... λοιπον εχω μια σχεση με μεγαλυτερο κατα 18 χρονια ο οποιοσ ειναι χωρισμενοσ με 2 παιδια.οι δικοι μου εχουν μπει σε υποψιεσ και γινετε χαμοσ.απειλουν οτι αν ειναι αληθεια θα τον σκοτωσουν.η\' θα παθουν αυτοι κατι κακο.δεν τουσ εχω δει ξανα ετσι.παντα συζητουσαμε τα προβληματα που υπηρχαν,αυτη την φορα μονο απειλεσ.δεν θελω να χασω κανεναν, ουτε τον ανθρωπο που ειμαι μαζι ουτε την οικογενεια μου.το μονο που με κραταει ειναι οτι δεν θα με αφησει ποτε και το ξερω.ειμαι τοσο ευτυχισμενη μαζι του, μονο μαζι του χαμογελαω.δεν μπορω να ηρεμησω, χθεσ πηρα ηρεμιστικα αλλιωσ ενιωθα οτι θα τρελαθω.τελικα τοσο κακο ειναι να αγαπασ εναν ανθρωπο?για τουσ γονεισ μαλλον ναι....

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαστα.


    ερωτησεις,

    1. ποσο χρονων εισαι?
    2. εργαζεσαι τωρα η θα εργαστεις στο μελλον???? και αυτο μονιμα η προσωρινα?
    3. τι στοιχεια ειναι αυτα που σε εχουν ενθουσιασει σε αυτη την σχεση??
    4. ποσο καιρο εισαστε μαζι??

  13. #28
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    ειμαι 25 χρονων.εργαζομαι για αοριστο χρονο.με εχει ενθουσιασει ο χαρακτηρασ του. σαν ανθρωποσ,περναω καλα μαζι του, νιωθω και ειμαι ευτυχισμενη. τα παντα αγαπω σε αυτον. θελω να ειμαι μαζι του.ειμαστε σχεδον 1,5 χρονο.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Κοντεσακι, κοιτα εκει που θεσ να πασ για να μην πασ εκει που κοιτασ. Με λιγα λογια κοιτα που θεσ ν απαει η σχεση σου, πως θεσ να ειναι, κοιτα να εισαι ευτυχισμενη και να υπαρχει αρμονια στη ζωη σου. Δεν υπαρχει αλλος καλυτεροσ τροποσ να δειξεισ και να επιβαλλεισ την αποψη σου. Αμα καταφερεισ να εισαι ευτυχισμενη και ηρεμη και να φαινεται, θα ειναι το πιο ισχυρο επιχειρημα που θα εχεισ στουσ γονεισ σου ακομα και αν ειναι αντιθετοι με τη σχεση σου, γιατι οι γονεισ το καλο μασ θελουν, αλλα δεν ειναι δυνατον να το ξερουν παντα, ειδικα οταν εχουμε μεγαλωσει πια, καθως αυτοι δεν ειναι εμεισ. Οταν λοιπον σε βλεπουν χαλια, να μη μπορεισ να κοιμηθεισ, να εργαστεισ, να φασ, εινβαι φυσικο να θεωρουν οτι αυτη η σχεση σου κανει κακο, γιατι δε σκεφτονται οτι αυτο το αγχοσ σου το προξενουνε αυτοι, αλλα ο γαμπροσ. Και ειναι δυσκολο να εξηγησεισ στουσ γονεισ και στο περιβαλλον, οτι δικο μου ειναι το κεφαλι, αμα το φαω προβλημα μου, ο ανθρωποσ ειναι προγραμματισμενοσ να κανει και λαθη και να μαθαινει απο αυτα. καλυτερα να κανω αυτο που θελω εγω, παρα αυτο που θελετε εσεισ και να εχω μετα απωθημενα και να σασ κατηγορω.
    Ενασ μεγαλοσ ανθρωποσ ειπε το εξης: \"Εμποδια, ειναι αυτα τα τρομερα πραγματα που βλεπει κανεισ, οταν παρει τα ματια του απο το στοχο\".

  15. #30
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    παιδια στειλτε απαντησεισ.θα τα δω απογευμα γιατι τελοσ απο δουλεια τωρα. cu.......

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •