hello!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 162

Thread: hello!!!

  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78

    hello!!!

    πηρα την αποφαση να στειλω και εγω την προσωπικη μου ιστορια.ειμαι τοσο απογοητευμενη που ολα τα βλεπω μαυρα.εχω μια σχεση με εναν αντρα μεγαλυτερο μου ο οποιοσ τυχαινει να ειναι χωρισμενος με παιδια.εγω προσωπικα περναω πολυ καλα.απλα εχουν αρχισει να υποπτευονται οι δικοι μου και επικρατει πανικος.εμεις σκεφτομαστε το μελλον μας μαζι.αλλα μονο εμεις κανεις αλλος.τι θα κανω?πως να τους το πω?χωρις απειλες και να γινει κακο?Help me.........

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Kalos to koritsi mas, loipon egw thathela na mathw perissotera pragamta gia tin sxesi sas. Ti ilikia exeis katarxas kai me ti asxolisai sti zwi sou. Pes kai gia ton syntrofo sou.Posaxronia exetai sxesi, ean einai i prwti sxesi gia sena , i eixes kai alles empireies ...genika pes mas gia sena kai tin sxesi su.Ti einai afto pou su areseis se mia tetia sxesi ...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78

    ΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΩ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ?

    ΛΟΙΠΟΝ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 18 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 25.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙ ΕΤΣΙ.ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΟΛΑ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΠΛΕΟΝ ΣΑΝ ΡΟΜΠΟΤ.ΔΕΝ ΤΡΩΩ,ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ.ΑΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΖΩ ΜΙΣΗ,ΘΑ ΖΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΖΩ...
    ΕΡΩΤΗΣΗ-ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Κοντεσακι, κοιτα εκει που θεσ να πασ για να μην πασ εκει που κοιτασ. Με λιγα λογια κοιτα που θεσ ν απαει η σχεση σου, πως θεσ να ειναι, κοιτα να εισαι ευτυχισμενη και να υπαρχει αρμονια στη ζωη σου. Δεν υπαρχει αλλος καλυτεροσ τροποσ να δειξεισ και να επιβαλλεισ την αποψη σου. Αμα καταφερεισ να εισαι ευτυχισμενη και ηρεμη και να φαινεται, θα ειναι το πιο ισχυρο επιχειρημα που θα εχεισ στουσ γονεισ σου ακομα και αν ειναι αντιθετοι με τη σχεση σου, γιατι οι γονεισ το καλο μασ θελουν, αλλα δεν ειναι δυνατον να το ξερουν παντα, ειδικα οταν εχουμε μεγαλωσει πια, καθως αυτοι δεν ειναι εμεισ. Οταν λοιπον σε βλεπουν χαλια, να μη μπορεισ να κοιμηθεισ, να εργαστεισ, να φασ, εινβαι φυσικο να θεωρουν οτι αυτη η σχεση σου κανει κακο, γιατι δε σκεφτονται οτι αυτο το αγχοσ σου το προξενουνε αυτοι, αλλα ο γαμπροσ. Και ειναι δυσκολο να εξηγησεισ στουσ γονεισ και στο περιβαλλον, οτι δικο μου ειναι το κεφαλι, αμα το φαω προβλημα μου, ο ανθρωποσ ειναι προγραμματισμενοσ να κανει και λαθη και να μαθαινει απο αυτα. καλυτερα να κανω αυτο που θελω εγω, παρα αυτο που θελετε εσεισ και να εχω μετα απωθημενα και να σασ κατηγορω.
    Ενασ μεγαλοσ ανθρωποσ ειπε το εξης: \"Εμποδια, ειναι αυτα τα τρομερα πραγματα που βλεπει κανεισ, οταν παρει τα ματια του απο το στοχο\".

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Και συμπληρωνω απο το προηγουμενο τοπικ, μην ξεχνασ οτι εισαι 25 χρονων γαιδουρα, με το συμπαθειο, εχεισ δικη σου λογικη και εμπειρια, αμα σου λενε τζιζ καιει για το πορτοκαλι επειδη ειναι γονεισ σου δε θα ακουμπαγες το πορτοκαλι? Αν ναι, πρεπει να σκεφτεισ σοβαρα την εξαρτηση που εχεισ μαζι τουσ.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78

    HELP....

    ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ........ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΕΤΣΙ.ΠΑΝΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ Η΄ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ?ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78

    ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ

    ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΕΝΕΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ PLEASE ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΛΥΣΕΙΣ)ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ Η' ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ Η' ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΑΥΤΟΙ.ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ?ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟ.ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    Αν τα συναισθηματα ειναι αμοιβαια και απο εσενα και απο εκεινον τοτε μην σταματας. Ζησε τον ερωτα σου χωρις να φοβασαι τιποτα και κανεναν. Πιστεψε με δεν υπαρχει τιποτα χειροτερο απο το να θες να περασεις την υπολοιπη ζωη σου με εναν ανθρωπο, να θες να του δωσεις τα παντα και να μην μπορεις. Αν η αγαπη αυτη ειναι τοσο εντονη οσο τη νοιωθεις θα σε κανει να πεταξεις στα συννεφα και θα σου δωσει δυναμη να αντιμετωπισεις τα παντα. Οσο για τις απειλες, απειλες ειναι και τιποτα περισσοτερο.Ειναι αυτο που λενε οτι σκυλι που γαβγιζει μην το φοβασαι (αν το θυμαμαι καλα). Ζησε τον ερωτα, ζησε τη ζωη σου.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ

    ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΑΣ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΑΣ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΕΤΣΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΨΩ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ?ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΘΕΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    αυτος ο ανθρωπος εχει και γυναικα και τους εχεις χωρισει θες να πεις?

  11. #11
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78

    ΑΓΑΠΗ

    ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ,ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΖΕΥΓΑΡΙ.ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    Καθε φορα που απαντας δεν ειναι αναγκη να ανοιγεις το new topic. Γραψε το μηνυμα σου ακριβως απο κατω απο καθε απαντηση εκει που λεει quick reply και στη συνεχεια πατα δεξια που λεει καταχωρηση. Ετσι διευκολυνεται ο διαλογος

  13. #13
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    78
    ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    axxaaaxaxax plaka exeis.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οσο παμε εδω πηζουμε στις πλακες...

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •