ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 58
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Eisai 50 κιλα μονο!!!!!!!Το καταλαβαινεις;Αλλα στον καθρεφτη σε βλεπεις παχια γιατι ειναι μερος της διαταραχης.Αν εβλεπες στο δρομο ενα κοριτσι 50 κιλα θα ελεγες οτι ειναι λεπτη.Προσεχε τον εαυτο σου κ ζητα παραπανω βοηθεια.

  2. #17
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    outside
    Posts
    32
    γαμωτο δεν πετυχε με ματιαξατε λολ δεν αντεξα 4 μερες στην τριτη πανω σαβουρωσα το βραδυ 2 τοστ κ μια μπανανα χτες εφαγα 2 μπουγατσες 1 μακαροναδα ως εκει απανω κ 2 γιαουρτια με φρυγανιες τελικα σε βουλιμικο κατεληξε παλι σημερα εχω φαει απο το πρωι 1 κουλουρι μονο κ ενα μηλο ελπιζω να συνεχισω ετσι το κακο ειναι οτι παω μια μπρος μια πισω κ ετσι διατηρουμαι δλδ + και - το αποτελεσμα ειναι 0 ειναι βασανιστικο ομως αλλα δεν εχω κ αλλη επιλογη

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    395
    Αναμενόμενο ήταν και το ήξερες . Αν θέλεις να ζεις έτσι , πάσο . Όμως μην λες οτι δεν έχεις άλλη επιλογή . Έχεις και ξέρεις ποια είναι . It's up to you τι θα επιλέξεις .

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    342
    Dark Angel, συγνώμη που επεμβαίνω αλλά από προσωπική μου εμπειρία δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από το να μην τρως, όταν ημουν νηστική όλη μερα πίνοντας λίγο γαλα και τρωγοντας 1 φρουτο και κοιμόμουν χωρίς να τρωω τίποτα αλλο ηταν η χειρότερη εμπειρία της ζωης μου.. τωρα έχω φτασει στα κιλά που ήουν πριν, τρωω κανονικά και δεν νιώθω τυψεις γιιατί ειμαι καλύτερα, δεν ζαλίζομαι πλεον.. Μερικές φορες όμως νιώθω ότι εχω παραπάνω κιλά, δηλαδή θελω να καταλήξω ότι το κολλημα του βαρους από ενα ατομο με ανορεξία δεν φευγει τελείως..
    Από αυτά που γραφεις βλέπω ότι εχεις πρόβλημα με τη διατροφή και το βαρος σου.. προσπάθησε να σκεφτεις ωριμα και να ζητησεις βοηθεια για το καλό σου..

  5. #20
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    North :p
    Posts
    38
    Originally posted by DarK_AngeL
    1ον αντιλαμβανομαι πολυ καλα το προβλημα μου κ ξερω τα παντα για αυτο τι πρεπει να κανω κ τι οχι η διαφορα εγκειται στο οτι ποτε δν τα εφαρμοζω γιατι κανω αυτο που κατα βαθος θελω
    γεια σου και παλι :)
    ποιο θεωρεις οτι ειναι το προβλημα σου?
    (μπορει να φαινεται ηλιθια ερωτηση αλλα πραγματικα θα ηθελα μια απαντηση)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    142
    εδω δεν εχουν λεφτα να παρουν να φανε ποσοι ανθρωποι κ συ δεν τρωωσ?!
    συγγνωμη γινομαι σκληρη αλλα χρειαζεσαι επιγοντως ψυχιατρικη βοηθεια

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    Γιατι εμενα μου φαινεται ολο αυτο fake ?

  8. #23
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    outside
    Posts
    32
    Originally posted by Magdalena
    Dark Angel, συγνώμη που επεμβαίνω αλλά από προσωπική μου εμπειρία δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από το να μην τρως, όταν ημουν νηστική όλη μερα πίνοντας λίγο γαλα και τρωγοντας 1 φρουτο και κοιμόμουν χωρίς να τρωω τίποτα αλλο ηταν η χειρότερη εμπειρία της ζωης μου.. τωρα έχω φτασει στα κιλά που ήουν πριν, τρωω κανονικά και δεν νιώθω τυψεις γιιατί ειμαι καλύτερα, δεν ζαλίζομαι πλεον.. Μερικές φορες όμως νιώθω ότι εχω παραπάνω κιλά, δηλαδή θελω να καταλήξω ότι το κολλημα του βαρους από ενα ατομο με ανορεξία δεν φευγει τελείως..
    Από αυτά που γραφεις βλέπω ότι εχεις πρόβλημα με τη διατροφή και το βαρος σου.. προσπάθησε να σκεφτεις ωριμα και να ζητησεις βοηθεια για το καλό σου..
    Well, the truth to be said για μενα δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο ιδανικοτερο (και πιο ανεφικτο λολ) απο το να μην τρως καθολου μακαρι να μην υπηρχε καν το κωλοφαγητο κ να ηταν στη θεση μου να το εξαφανισω δεν υπηρχει περιπτωση να μη δε το κανα, οταν λες εισαι οσα ημουν πριν δλδ 63?? επισης ναι συμφωνω οτι αμα εχει περασει καποιος ανορεξια το κολλημα δεν φευγει ποτε ουτε οι διατροφικες εμμονες απλα αλλαζουν μορφη κ τροπους εκδηλωσης δυστυχως...

  9. #24
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    outside
    Posts
    32
    [quote]Originally posted by Engraved


    γεια σου και παλι :)
    ποιο θεωρεις οτι ειναι το προβλημα σου?
    (μπορει να φαινεται ηλιθια ερωτηση αλλα πραγματικα θα ηθελα μια απαντηση) [/quote

    ]

    weeezzz too boring το χω γραψει το προβλημα μου διαβασε απο την αρχη κ το λεει αρκετες φορες το κειμενακι αμα δεν το βρεις παμε σε εξτρα βοηθεια παντως για τον καιρο δεν μιλαω αυτο ειναι de facto

  10. #25
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    outside
    Posts
    32
    Originally posted by freedom30
    εδω δεν εχουν λεφτα να παρουν να φανε ποσοι ανθρωποι κ συ δεν τρωωσ?!
    συγγνωμη γινομαι σκληρη αλλα χρειαζεσαι επιγοντως ψυχιατρικη βοηθεια

    Xaxaxaxaxa αυτο ειναι το ατρανταχτο κ ακλονητο επιχειρημα που μου λεει κ η μανα μου ουσα περαν των 60 ετων κ το οποιο το εχω ακουσει πολλακις απο πολλα ατομα sorry to break you the bad news, but ειτε φαω εγω ειτε οχι τα παιδακια της Αφρικης παλι θα πεινανε!!
    Ακυρες προκειμενες ακυρο συμπερασμα therefore, sorry...

  11. #26
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    outside
    Posts
    32
    Originally posted by angelaorangel
    Γιατι εμενα μου φαινεται ολο αυτο fake ?
    doing lol and roflmao.. ο,τι του φανει του λολοστεφανη.. νταξει μπορει να πιστευει ο καθενας ο,τι θελει αποψη του δικαιωμα του δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο αλλα οπως εχει πει κ ενας ανθρωπος που πολυ θαυμαζω opinions are like assholes everybody's got one.. οποτε δεν μου προξενει εντυπωση αλλα γελιο.. πραγματικα τι σε κανει να πιστευεις οτι ειναι fake ολο αυτο?? θα θελα να μαθω απο περιεργεια κ μονο..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by DarK_AngeL

    opinions are like assholes everybody's got one..
    and they're often full of shit.

  13. #28
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    North :p
    Posts
    38
    dark επειδη διαβασα ολα αυτα που λες, ηθελα να σου δωσω να καταλαβεις οτι θεωρεις οτι το προβλημα σου ειναι κατι διαφορετικο απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα. ανοιξε τα ματακια σου και ζητησε ειλικρινη ψυχολογικη υποστηριξη. το μονο σιγουρο ειναι οτι προς το παρον δεν εισαι ωριμη να δεχτεις καμια βοηθεια. over n out και good luck :)

  14. #29
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    outside
    Posts
    32
    engraved ειναι πολυ δυσκολο ρε συ γιατι ενω ξερω τι πρεπει μα κανω δεν μπορω να το εφαρμοσω ψυχολογικη υποστηριξη εχω αλλα δεν με βοηθαει σε γενικες γραμμες μου χει γυρισει σε βουλιμια μη καθαρτικου τυπου μαλλον εχω να παρω καθαρτικα πολυ καιρο γιατι τοτε που πηγα στο νοσοκομειο μη μπορωντας να αναπνευσω οταν τους ειπα οτι πηρα 10 καθαρτικα με εκραξαν κ μου τα χωσαν ποσο επικινδυνο ειναι κτλ κ το πηρα στα σοβαρα αυτη τη φορα θα γραφα κ κατι αλλο τωρα αλλα ειναι λιγακι αηδιαστικο κ σοκιν κ δεν ξερω πως θα το παρετε

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    4
    ποσα κιλα χανεις εσυ οταν δεν τρως και πινεις μονο νερο?εγω ενα την ημερα.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •