ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23
    Απλα θελω να χασω πολλα κιλα, γυρο στα 6-7.Τι να κανω? :(

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23
    Τassos67i. Ειμαι στην περιπτωση αδυνατος, παρακολουθω μαθηματα μπαλετου, ειμαι μπαλαρινα,οποτε το βαρος που εχω και σε αναλογια με το υψος μου ειναι στα πλαισια και πιο πανω απο τα φυσιολογικα πλαισια για μια χορευτρια κλασσικου μπαλετου. Ποσπαθω με διατροφολογο να φτασω υγειινα τα 38 κιλα, αλλα το θεμα με εμενα ειναι οτι σιχαινομαι γενικα το φαγητο και πως δεν το θελω στη ζωη μου.Επισης με θεωρω χοντρη και ναι το παραδεχομαι φοραω παιδικο νουμερο, το ΧΧS ( το 32 σε παντελονι) στα Τally Weitz, Bershka, Strattivarius πεφτει και ναι με βλεπω χοντρη! Αλλα δεν θελω να αλλαξω.Θελω να ειμαι κοκαλο και τελος! Μ αρεσει ο εαυτος μου στα 30-38 κιλα και χεστηκα τι λεενε οι αλλοι!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Originally posted by Queen Bee
    Αλλα δεν θελω να αλλαξω.Θελω να ειμαι κοκαλο και τελος! Μ αρεσει ο εαυτος μου στα 30-38 κιλα και χεστηκα τι λεενε οι αλλοι!
    Αν είσαι βρε πουλάκι μου τόσο άνετη με αυτό που σου συμβαίνει και όπως λες 'χέστηκες" τι λένε οι άλλοι, τι ακριβώς αναζητάς εδώ μέσα;
    Στο φόρουμ των διατροφικών διαταραχών;

    Ή θεωρείς τον εαυτό σου διαταραγμένη διατροφικά και γράφεις εδώ για να βρεις συμπαράσταση και στήριξη στον αγώνα να γίνεις πάλι καλά, ή εδώ και μέρες μας δουλεύεις κανονικά (αφού χέστηκες τι λέμε) και διαφημίζεις τους εξωφρενικούς στόχους σου πανηγυρικά.

    Μυρίζομαι τρολιά και αποσύρομαι από οποιοδήποτε άλλο σχολιασμό σου.

  4. #49
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    133
    Mak και εγώ ψιλιαζομαι ότι η queen Bee είναι τρολ. Και μόνο το ότι απαντάει σε ανθρώπους που έχουν να γράψουν χρόνια εδώ αυτό λέει ότι μάλλον τρολαρει και όκ να το καταλάβω ότι ένας άνθρωπος με νευρική ανορεξία μπορεί να είναι 20 κιλά κάτω από ύψος του σχεδόν αλλά το ότι λέει κάπου ότι θέλει να κλειστεί σε ένα δωμάτιο και να μην φάει τίποτα για 1 βδομάδα και να ζει με κολα ζιρο και τσάι χωρίς θερμίδες και το ότι θέλει να φτάσει 38 και 30 κιλά εγώ Νομίζω ότι κοροϊδεύει το άτομο αυτό.

  6. #51
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23
    Good Αν ημουνα ψευτικη η fake η τρολ οπως το λετε εσεις δεν θα εδινα Δημοσια τα στοιχεια μου στο φορουμ.Λεω αληθεια, πασχω απο νευρικη ανορεξια και οντως οσο και να σου φαινεται περιεργο ναι εχω καταφερει να μεινω 2 εβδομαδες νηστικη με κοκα κολα zero και τσαι χωρις θερμιδες γιατι μπορω και ναι οντως αυτες τις μερες σκεφτομαι σοβαρα να φτασω τα 30 κιλα, αν θες μπες στην ιστορια μου για να διαβασεις αναλυτικα τις σκεψεις μου σχετικα με το κομματι κιλα. Αν θες πιο πανω εχω δωσει και τηλεφωνα που μπορεις να επικοινωνησεις αμεσα μαζι μου και αν παρεις στο σταθερο μου η στο κινητο μου θα το διαπιστωσεις αν λεω αληθεια.Αν θες να μιλησουμε και προσωπικα να με δεις και απο κοντα αν χρειαζεται αυτο για να πειστεις δεν εχω θεμα.Τσεκαρε τα προσωπικα μου στοιχεια και μετα πες αν ειμαι τρολ η οχι.Το να καθεσαι απλα πισω απο ενα πληκτρολογιο και να με κατηγορεις οτι λεω ψεματα οτι ειμαι ανορεκτικη τη στιγμη που η ανορεξια ειναι ολη μου η ζωη και μαλιστα χωρις να εχεις και εσυ και ο φιλος Μak εμπρακτες αποδειξεις με ξεπερνα.Σε βοηθω λοιπον σου δινω τα προσωπικα μου στοιχεια.Τα εκθετω Δημοσια γιατι πολυ απλα αυτη ειμαι ναι πιστεψτε το υπαρχω, ειμαι αληθινη.

  7. #52
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23
    Συγνωμμη που τα ποσταρα αλλα δεν γινοταν αλλιως να ακυρωνει καποιος την ιδια σου τη ζωη μπροστα στα ματια σου.Σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση, να με λετε Μαρια.Το μονο που φοβαμαι πραγματικα ειναι μηπως καποιος απο δω τα χρησιμοποιησει ετσι ωστε να ειδοποιησει κανεναν εισαγγελεα για να με μπαγλαρωσουν σε κανα νοσοκομειο.😫🙍Ειμαι καινουρια στο συγκεκριμενο φορουμ και γενικα ειναι η πρωτη μου φορα που γραφω ποτε σε φορουμ και ετσι δεν γνωριζω τιποτα σχεδον..μονο τα βασικα

  8. #53
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23
    Νομιζω το εσβησα ετσι δεν ειναι?:(

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Tasso, έχεις μάλλον δίκιο, μόνο η χημεία μπορεί να έχει αποτελεσματικότητα σε τέτοιες περιπτώσεις και το είχα γράψει από την πρώτη στιγμή που η φίλη μας Queen bee έγραψε στο φόρουμ.

    Η προσωπική μου ελπίδα ήταν όντως να ήταν τρολ, παρά να είναι ένα νέο κορίτσι σε τόσο δεινή θέση.
    Εύχομαι όσο το δυνατόν πιο γρήγορα να βρει βοήθεια . Κανείς δεν είναι εδώ για να ακυρώσει οποιονδήποτε, είμαστε εδώ για αλληλοβοήθεια.
    Θεωρώ ότι το φόρουμ δεν είναι για να χωνόμαστε πιο βαθιά στα σκ*&%ά των διατροφικών διαταραχών ούτε για να προτείνουμε ο ένας στον άλλον πιο αποτελεσματικούς τρόπους να τερματίσουμε τη ζωή μας.

  10. #55
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    23
    Το μονο που θελω ειναι να επικοινωνησω αμεσα μεσω αυτου του φορουμ με ατομα που βιωνουν την ιδια κατασταση με εμενα αυτο μονο.Νιωθω αρκετα μοναδικη σε αυτο,ειδικα στην πολη μου,δεν εχω βρει καποιο ατομο που να το περναει η να το εχει ηδη περασει..Θελω τοσο να μιλησω με ατομα που συμπασχουν..

  11. #56
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    34
    τροποποιήθηκε από click

  12. #57
    Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by Queen Bee View Post
    Το μονο που θελω ειναι να επικοινωνησω αμεσα μεσω αυτου του φορουμ με ατομα που βιωνουν την ιδια κατασταση με εμενα αυτο μονο.Νιωθω αρκετα μοναδικη σε αυτο,ειδικα στην πολη μου,δεν εχω βρει καποιο ατομο που να το περναει η να το εχει ηδη περασει..Θελω τοσο να μιλησω με ατομα που συμπασχουν..

    Queen bee και εγω παθουσα ειμαι..πηρα με κοπο καποια λιγα κιλα αλλα πλεον εχω μπει σε τροχια να τα χασω παλι νομιζω και φοβαμαι..οτνα εμενες νηστικη μια βδομαδα ποσα κιλα εχανες?

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Βασικά δεν γίνεται να μην φας τίποτα τρεις μέρες ... \

    το καλύτερο είναι να κλείσεις ραντεβού με διατροφολόγο ..

    να αρχίσεις να μπαίνεις στο τριπάκι των υπερ και κατά στη διατροφή ... και πως λειτουργεί το σώμα ...τι του προκαλείς όταν ...

    και η διαδικασία ...αυτορύθμισης και αυτοελέγχου θα ξεκινήσει με επίγνωση ....
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •