απορια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: απορια

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    4

    απορια

    υπαρχουν κοπελες που να αντιμετωπιζουν προβληματα ανορεξιας με τις οποιες να μπορω να συζητησω/συννενοηθω?οι περισσοτεροι που γραφουν σε αυτο το φορουμ ειναι υπερβαροι η παχυσαρκοι και απλα δεν μπορω να ταυτιστω και εκεινοι δεν μπορουν να καταλαβουν πως αισθανομαι.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    342
    καλησπερα... τι κανεις? υπηρξα ανορεξικη..περασα δηλαδη μια μορφη ανορεξίας που το καταλαβα νωρίς, δηλαδη δεν κινδυνευσε η ζωή μου..παρολο αυτα, ειχα χασει βαρος και το σωμα μου ειχε αλλαξει..δεν ετρωγα κανονικά και το βραδυ κοιμόμουν νηστική..
    εχασα την περιοδο μου, ειχα ζαλαδες, ενιωθα ατονιες και όλο αυτό ηταν η χειρότερη εμπειρια της ζωής μου!!
    εσυ, τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    3
    αν εξακολουθείς να έχεις πρόβλημα, που ελπίζω πως όχι, μπορείς να συζητήσεις μαζί μου :)

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    athens
    Posts
    30
    κι εγω εδω..στειλε πμ αμα θες..

  5. #5
    εγω εχω αρκετα απο αυτα που υποτιθετε οτι εχεις στην ανορεξια απλα το μονο που δεν εχω ακομα ειναι η απωλια κιλων δλδ εναν μηνα εχω απολεια περιοδου,ζαλαδες δεν θελω να τρωω δεν θελω να βγαινω απο το σπιτι δεν θελω τους φιλους μου δεν θελω τπτ...μονο να αδυνατησω..κανεις δν μ καταλαβαινει..νιωθω οτι θελω να εχω ανορεξια γτ θα ειμαι τουλαχιστον αδυνατη..αν θες να μιλησουμε στειλε μου..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •