Για οποιον ενδιαφερεται και εχει προσβαση στον πειραια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131

    Για οποιον ενδιαφερεται και εχει προσβαση στον πειραια

    Οπως γνωστον, τα γυμναστηρια ειναι φωτια με αυτη τη κριση. Βρηκα μια προσφορα με 98% εκπτωση, και σκεφτομαι να τη παρω, ηθελα να ρωτησω αν ενδιαφερεται και κανεις αλλος, να κανονιζουμε μαζι
    Συμπεριλαμβανεται και Power Plate

    http://www.xtipiseto.gr/aperioristo-...asalimani.html

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Kαλο ειναι αλλα εμενα δε με βολευει η περιοχη δυστυχως!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    74
    Ούτε εμένα. (98%?!)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Οποίος μένει παλαιό Φάληρο ,ʼγιο Δημήτριο ,Αλιμο υπάρχει γυμναστήριο (βρίσκεται στα σύνορα)το οποιο εχει προσφορα 170 (απο 1000)το χρόνο συνδρομη.το γυμναστήριο είναι τεράστιο και έχει όλων των ειδών εξοπλισμό και personal trainer

    Υ.Σ δεν διαφημίζω κανέναν απλώς μια φιλη μου παει εκεί και είπα να το προτείνω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    βρε, για καλες τιμες.... κανε διαφημιση, δεν ειμαστε να δινουμε 1000 ευρω το χρονο. Εγω πηρα τη προσφορα με το παουερ πλεϊτ, λεω να πηγαινω το πρωι και να κανω ντουζ εκει, και μετα σχολη για νυχια/μεικ απ (μηπως και βρω καμια δουλεια, μαθε τεχνη και αστη!) και συνδιαζω και τα 2.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Εγώ δεν πάω γυμναστηριο δεν μου αρέσει.η φίλη μου όμως που είναι πιο τεμπελιά πηγαίνει εκεί και έχει personal trainer και κανει και μαθήματα aerobic

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Καλα απο τεμπελια αλλο τιποτα.Δεν ειμαι για να προπληρωνω γυμναστηρια γιατι μετα τα καλαιω τα ευρουλακια μου...χαχα:P!Κλασσικα πριν καλοκαιριασει θα με πιασει η πρεμουρα!Αλλα τουλαχιστον φετος θα ειμαι αδυνατη!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Κατα τη γνώμη μου οποίος θέλει να χάσει κιλα και έχει χρόνο ,καλύτερα θα ήταν να κάνει φυσική γυμναστική εγώ παίζω μπάσκετ και είναι πολυ αποτελεσματικό από το να πήγαινα γυμναστήριο

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    καλα, σαφως, περναει και η ωρα πιο γρηγορα με καποια αθληση.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    ναι εχεις και παρεα και ασφαλως ειναι και δωρεαν :tumble:

  11. #11
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athina / Peiraias
    Posts
    39
    Καλημέρα και από μένα.

    MerryMaker, πολύ καλή η προσφορά και ελπίζω να βρεις και συναθλητή.
    Εγώ πάλι έχω κάνει ετήσια συνδρομή σε γυμναστήριο στο Ρέντη (δεν λέω όνομα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση)...
    είναι στο μικρό εμπορικό δίπλα από το village εκεί που είναι τα mcdonalds/lidl/βασιλόπουλος.
    Βέβαια την συνδρομή την έχω κάνει από τον Σεπτέμβριο και ζήτημα να έχω πάει πάνω από 10 φορές... αλλά όπως έχω γράψει και σε άλλο topic είμαι στη διαδικάσια του ξεκινάω και εγώ την προσπάθειά μου (για ακόμη μία φορά ελπίζοντας να είναι και η τελευταία) και από την πρώτη εβδομάδα του χρόνου που μας έρχεται θα βάλω στόχο να το επισκέφτομαι.
    Καθημερινές είναι ανοιχτά από τις 7 το πρωί νομίζω μέχρι τις 12 το βράδυ... έχει ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟΥΣ χωρους μέσα
    και το κυριότερο.....(για όσους χρησιμοποιούν αυτοκίνητο)
    έχει δωρεάν parking.! αυτό του εμπορικού που είναι για τα supermarket είναι και για το γυμναστήριο.

    sweetgirl, είμαι fun του αθλήματος.΄
    πρίν αρκετά/πολλά χρόνια ... όταν είχα και ένα φυσιολογικό βάρος έπαιζα ερασιτεχνικά με ομάδες....έχω και ένα καλό ύψος - 1,79 - και είμουνα και καλή παίχτρια
    αλλά και τώρα στην προετοιμασία μου να ξεκινήσω την προσπάθεια χάσιμο βάρους...
    φαντάσου έκανα δώρο στον εαυτό μου μία original molten από αθλητικά είδη ώστε τα σαββατοκύριακα αντί για καναπέ και τηλεόραση να πάω να θυμηθώ τα νιάτα μου...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Εγώ ειμαι 1,83 (ακομα αναπτυσσομαι) και παίζω σε εθνική .τα κιλα τα έβαλα λόγω σχολικών πιέσεων και λόγω του μπάσκετ πρέπει να τα χάσω αλλα επειδή παίζω 5 δεν ενοχλει πολυ τους προπονητές

  13. #13
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athina / Peiraias
    Posts
    39
    respect sweetgirl

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Ευχαριστώ είσαι πολυ καλη:starhit::smirk:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •