ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗ ... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athina / Peiraias
    Posts
    39

    ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗ ... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

    Καλημέρα σας και πάλι.

    Tickeraki έτοιμο...
    πρόγραμμα διατροφής κολλημένο στο ψυγείο για όλο τον επόμενο μήνα...
    εβδομαδιαίο ζύγισμα...
    δειλά δειλά έθεσα και τους 2 πρώτους μου στόχους
    (1. μικρότερη δεκάδα τριψήφιου αριθμού και 2.ο στόχος του διψήφιου και είδωμεν)...
    δεν έχω βάλει χρόνο και στόχοι χωρίς χρόνο δεν γίνεται αλλά θα το κάνω μετά τον πρώτο μήνα ώστε να καταλάβω τι μπορεί να είναι πραγματοποιήσιμο.

    Ευχηθείτε μου μια καλή αρχή (να είναι και η τελευταία αρχή)... και δεχτείτε ένα ακόμα μέλος στην προσπάθεια αυτή.

    Για όσους έχουν ξεκινήσει... στέλνω τις πιο θερμές ευχές μου για μια καλύτερη συνέχεια... για όσους έχουν ξεκινήσει/σταματήσει/ξεκινήσει/σταματήσει... (είμαι και εγώ μια από αυτές τις περιπτώσεις)... Εύχομαι ολόψυχα μια καινούρια και τελευταία αρχή.!

    Καλή Χρονιά,
    Τόνια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Τόνια, σου εύχομαι ολόψυχα ό,τι επιθυμήσεις να το κατακτήσεις, να είσαι δυνατή και δυναμική στις προσπάθειες σου και να μη σκύβεις το κεφάλι, το 2012 να είναι η χρονιά σου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    74
    Καλή αρχή Τόνια. Να έχεις υπομονή και δύναμη και όλα θα πάνε καλά. Κι ακόμη κι αν κάνεις πάλι μικρολαθάκια, μη το βάλεις κάτω. Συνέχισε πάλι δυναμικά. Καλή χρονιά!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    181
    καλη αρχη Τονια....το ξερεις οτι ολα ειναι στο μυαλο μας....αν θες, θα τα καταφερεις!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    548
    καλη αρχη κι απο μενα! ολα να πανε κατ ευχην!
    ασ ειναι για ολους μας η τελευταια προσπαθεια για απωλια βαρους με διαρκεια και χωρις πισωγυρισματα!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    νεα χρονια, νεα αρχη!!!! του χρονου τα μισα κατω ευχομαι!!!

    καλη δυναμη!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Καλη αρχή τονια μου.να χάσεις όλα τα κιλακια που θέλεις.υπομονη θέλει μονο και του χρόνου τέτοια εποχή θα είσαι κορμαρα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •