ολα ξεκινησαν απο οταν ημουν αρκετα μικρη.παντα ημουν υπερβαρη,εμενα αυτο με πειραζε και στο δημοτικο ακομα θυμαμαι να με κοροιδευουν.εστι το καλοκαιρι εχοντας τελιωσει το γυμνασιο πηγα σε διαιτολογο μετα παο παροτρινση της γιατρου.το καλοκαιρι τα πηγαινα τελεια απο το σεπτεμβρη και μετα δεν ξερω τι εγινε....... οταν πηγα στο σχολειο κανεις δεν μου ελεγε οτι εχω αδυνατησει και αρχισε και μου γινονταν ολο και πιο εμμονη η διαιτα και να χασω βαρος πιο πολυ με νοιαζει αυτο παρα το σχολειο.το νοεμβρη ξεκινησα τους αυτοπροκαλουμενους εμμετους οταν εκανα για πρωτη φορα αισθανθηκα ικανοποιηση και μια ανακουφιση.εγω ειμαι κλειστη και ποτε δεν εχω εκφρασει το θυμο μου ετσι μεσω του εμμετου νιωθω και μια ανακουφιση που δεν εχω νιωσει ποτε μου.τωρα κανω σχεδον 2-3 φορες την εβδομαδα αλλα δεν ξερω αμα θελω να μην το ξανακανω.συνεχιζω και πηγαινω σε διαιτολογο και σε ψυχολογο και ομως δεν ειμαι ετσι οπως θελω να ειμαι. δεν μπορω να ακουλουθησω την διαιτα συνεχεια τρωω. δεν αντεχω αλλο θελω να σταματησω να τρωω και να ξεφευγω.