Παλι εδω μετα απο μηνες... - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 162 of 162
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    6/9/2012 ειδα ενα 66,4 και επαθα σοκ
    9/9/2012 σημερα δηλαδη 64,1

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by click
    αηντε να χασουμε τα κιλα των διακοπων τωρα....
    εχω βαλει 3 τουλαχιστον..
    θελω 2 μερες κρατημα και μετα ζυγισμα, στανταρ 65,5-66
    παμε παλι διατροφη με θερμιδικο ελειμμα, περπατημα και ισως γυμναστηριο (δυσκολο με κατεστραμμενα οικονομικα)

    αλλα με μια πολυ υγιη προσωπικη ζωη, δεν εχω δικαιολογια να μην τα καταφερω.

    ελπιζω να ειστε καλα, πραγματικα
    θα τα πας μια χαρα κλικακι.
    ειναι μεγαλη ιστορια , ισως η σημαντικοτερη στην συντηρηση, το να επανερχομαστε στα 2-3 κιλα και να μην περιμενουμε μηνες να ανεβουμε στην ζυγαρια, οπου πλεον μπορει να αντικρισουμε ΤΟ ΤΕΡΑΣ....

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Λοιπόν εγώ όταν πήγαινα γυμναστήριο ο γυμναστής μου είχε βγάλει πρόγραμμα καθημερινό που γύμναζα κάθε μέρα άλλο μέρος του σώματος σε δυάδες βεβαια (πχ χερια / πλάτη μια μέρα) οι προσαγωγή ήταν φυσικά μέσα σε αυτά έκανα 7 set από 40 κιλά και στην πρέσα έκανα 80 κιλά 4 set..εννοείτε πως με βοήθησαν πολύ γενικά έχω δυνατά πόδια και τα βοήθησα να γίνουν δυνατότερα και να μπορούν να σηκώνουν όλο αυτό το βάρος μου lol δεν ήθελα και δεν θέλω να έχω το σώμα body builder φυσικά για μένα προσωπικά είναι αηδιαστικό να βλέπεις γυναικα με τέτοιο σώμα. Επίσης να πω πως όλες μου οι άσκησις είχαν στόχο να με βοηθήσουν με την οστεοαρθρίτιδα που με τυραννάει εδώ και χρονια και τότε που έκανα γυμναστήριο (μέχρι δυο χρονια πριν) με είχε βοηθήσει δραστικά.
    τώρα περιμένω να περάσουν οι μήνες και να ξεκινήσω "πιλατες" αφού έμαθα πως άνθρωποι που έκαναν "πιλατες" σταμάτησαν να χρησιμοποιούν παυσίπονα για την αρθρίτιδα..και αν δόση ο θεός οικονομικά να ξεκινήσω και όργανα που είναι το πάθος μου

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Νινα
    καλως ξαναρθες μετα την επεμβαση σου!
    ελπιζω να πηγαν ολα τελεια και να εχεις μια ευχαριστη πορεια απο δω και περα.
    ειμαι κι εγω μεγαλη φαν του πιλατες αλλα εχω να κανω χρονια.
    οταν εκανα τα στουντιο πιλατες ηταν πανακριβα. σκεφτομαι να κανω μια ερευνα μηπ-ως εχουν αλλαξει τα πραγματα τωρα με την κριση και την ενημερωση περισσοτερων εκπαιδευτων για την μεθοδο..

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by 2sweet2b4go10
    Originally posted by click
    αηντε να χασουμε τα κιλα των διακοπων τωρα....
    εχω βαλει 3 τουλαχιστον..
    θελω 2 μερες κρατημα και μετα ζυγισμα, στανταρ 65,5-66
    παμε παλι διατροφη με θερμιδικο ελειμμα, περπατημα και ισως γυμναστηριο (δυσκολο με κατεστραμμενα οικονομικα)

    αλλα με μια πολυ υγιη προσωπικη ζωη, δεν εχω δικαιολογια να μην τα καταφερω.

    ελπιζω να ειστε καλα, πραγματικα
    θα τα πας μια χαρα κλικακι.
    ειναι μεγαλη ιστορια , ισως η σημαντικοτερη στην συντηρηση, το να επανερχομαστε στα 2-3 κιλα και να μην περιμενουμε μηνες να ανεβουμε στην ζυγαρια, οπου πλεον μπορει να αντικρισουμε ΤΟ ΤΕΡΑΣ....
    ευχαριστω πολυ!

    δεν ειναι μονο η ζυγαρια. 4-5 κιλα αλλαζεις κατευθειαν νουμερο στα ρουχα, βλεπεις πρηξιμο, καμπυλες παχακια που δεν υπηρχαν και τον αριθμο να μη δεις, και μονο που σφιγγει το ρουχο, μαζεμα επειγοντως!
    το παλευουμε τι να κανουμε, αυτοι ειμαστε, μας αρεσει το φαγητο πιο πολυ αποσο ειναι το υγιες, οποτε επαγρυπνηση και αντιμετωπιση. αμα κανουμε το λαθος και παρουμε ρουχα μεγαλυτερο νουμερο = ΠΡΟ ΒΛΗ ΜΑ

    2sweet2b4go10ο στοχος επετευχθη βλεπω!!!
    ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!
    Να χαρεις την απωλεια στο επακρο και να τη διατηρησεις με τον ιδιο ενθουσιασμο που χρειαζεται :thumbup:

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    εχω ξαναξεκινησει κ εγω μετα απο πολυ καιρό που απλά εκανα ενα ειδος "συντήρησης" και αφου πήρα και 3-4 κιλά στις διακοπές.ειμαι πλεον 65 κιλα και αρχισα διατροφή τη Παρασκευή..

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ωωωωωω γρανιτουλι!!!!!:bigsmile:

    ΚΑΛΗ ΝΕΑ ΑΡΧΗ! Ειναι καλη εποχη τωρα, καλοκαιρι τραβιεται πολυ το φαγητο απεξω και τα παγωτα και και και και...... και τελοσπαντων αντε να μαζευτουμε λιγο και να βγαινουμε για περπατημα και ασκησουλες τωρα που θα δροσισει.

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    καλως σας βρήκα !!!!!!!

    πηγα σε διαιτολόγο πριν λιγες μερες και πρωτη φορά με ικανοποιεί (μεχρι τωρα) πληρως το προγραμμά του. με ζυγισε σχεδον 67 κιλα ( ενω εκεινο το πρωι στη δικια μ ημουν 65.5 κ σημερα ημουν 64.6) μου ειπε οτι εχω 4 κιλά κατακράτηση, λογω περιόδου λογικά και θα εστιάσουμε κυριως σ αυτο γιατι εχω πρηξιματα κ στις γαμπες κ πονας.

    ελπιζω να μη βαρεθω το προγραμμα του βασικα κ να κατεβω επιτελους κάτω απο τα 60.

    :starhit::starhit::P:P:P

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by granita
    καλως σας βρήκα !!!!!!!

    πηγα σε διαιτολόγο πριν λιγες μερες και πρωτη φορά με ικανοποιεί (μεχρι τωρα) πληρως το προγραμμά του. με ζυγισε σχεδον 67 κιλα ( ενω εκεινο το πρωι στη δικια μ ημουν 65.5 κ σημερα ημουν 64.6) μου ειπε οτι εχω 4 κιλά κατακράτηση, λογω περιόδου λογικά και θα εστιάσουμε κυριως σ αυτο γιατι εχω πρηξιματα κ στις γαμπες κ πονας.

    ελπιζω να μη βαρεθω το προγραμμα του βασικα κ να κατεβω επιτελους κάτω απο τα 60.

    :starhit::starhit::P:P:P
    καλη επιτυχια <3

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    273
    εγώ στις διακοπές έχασα ένα με αρκετό φαγητό και χωρίς γυμναστική uzzled:

    τώρα που δρόσισε τραβιέται πάλι η γυμναστική, θα αρχίσω στεπ

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Εγω πάντως εδώ και ένα μηνα εχω βρει μια ισορροπία και κάνω πολύ καλή διατροφή. Έχω σχεδόν φτάσει τον στόχο μ που είναι κατω απο 60 και μετα θα βάλω στόχο μέχρι τα Χριστούγεννα να ειμαι οσο πιο κοντά γινεται στα 55... είναι μακρύς ο δρόμος...

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μπραβο ρε κοριτσι!!!!!!! :thumbup::thumbup:
    ισορροπια!
    τι λεξη κι αυτη?!

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •