Παλι εδω μετα απο μηνες... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 162
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ενταξει μην ξανακουσω για σκουληκι!!!!!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    607
    παλευουμε

    Ετσι σε θελω φιλενάδα. Αντε καλή αρχή ρε. Ειδες που ολα τα μπορείς. Μια χαρά σε βρίσκω. Ελα να μπαινουμε σε ταξη λεμε.
    Θα το κοιταξω για ζουμπα. Να δω βεβαια και ποσο παει το μαλλι γιατι ξερω εδω περα εναν καθηγητη που κανει αποκλειστικα ζουμπα αλλα ειναι ακριβουτσικος και δεν μπορω να πληρωνω και τα δυο γαμω την υγιεινη ζωή μου γαμώ.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Kαλημέρα!

    Ευχάριστα πραματάκια διαβάζω, μπράβο και στις 2!!!

    Και μια παρατήρηση... αυτά τα μηχανηματάκια για προσαγωγούς και απαγωγούς είναι λίγο άχρηστα, το ξέρω οτι όλες εκεί τη βγάζετε στο γυμναστήριο αλλά μπορείτε να το κάνετε πιο σπάνια.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    607
    Και μια παρατήρηση... αυτά τα μηχανηματάκια για προσαγωγούς και απαγωγούς είναι λίγο άχρηστα, το ξέρω οτι όλες εκεί τη βγάζετε στο γυμναστήριο αλλά μπορείτε να το κάνετε πιο σπάνια.

    Α ναι συμφωνω Φιλιππε μαζί σου. Προσωπικά δεν εχω δει διαφορα απο αυτα. Με βαρακια κυριως προσπαθω εγω. Εκει με ενδιαφερει γιατι εγω εω το θεμα οτι χρειαζομαι μυική μάζα και οι ασκησεις με βαρη ειναι οι καλύτερες.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    8essaloniki
    Posts
    1,016
    Μια γλυκια καλημερα και απο μενα!
    Πηνελοπη και κλικ!! Θελω να σας βλεπω δυνατες και ενθουσιασμενες!
    Αποτελειτε προτυπο για εμενα!!
    Κλικ αρκει να σου πω οτι εχω παντα μαζι μου στο πορτοφολι μου μια καρτα με την απωλεια σου(οπως εχανες μηνιαια) για να τη διαβαζω στις δυσκολες στιγμες και να αντιστεκομαι στις καρμποναρες!
    Πηνελοπη! εδω και 2 μηνες ειμαι και εγω στο εξωτερικο. Δυσκολα τα πραγματα...στην αρχη ουτε σπιτι δεν ειχα. τωρα εχω σπιτι αλλα δεν εχω φουρνο...εχω ομως ματια κουζινας!
    μου πηρε 2 μηνες να τα βαλω ολα σε μια ταξη, νεα δουλεια, νεα χωρα, νεοι κανονες και οι αποστασεις....τεραστιες!
    Κυριολεκτικα δεν ειχα χρονο να ασχοληθω με τη διαιτα.
    ετρωγα μονο για επιβιωση και οτι εβρισκα μπροστα μου..
    και οπως ειπε και η πηνελοπη ειναι τοσο φτηνο το σκουπιδοφαι εξω, που το ετρωγα πολλες φορες και για να γλυτωσω χρηματα.

    Τωρα ομως νομιζω μπηκα σε μια σειρα!
    μολις χθες μπηκα παλι σε προγραμμα!
    παμε ολες μαζι κοριτσια!! και αγορια!

    ααα να σημειωσω οτι παρα τα σκουπιδια που ετρωγα εβαλα το πολυ ενα κιλο γιατι ολη μερα ετρεχα ετρεχα ερεχα.
    οποτε αυτο μου δινει θαρρος...λεω ενα διαλλειμμα ηταν!
    παμε για τα επομενα 10 κιλα κατ!

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by koritsaki

    Πηνελοπη! εδω και 2 μηνες ειμαι και εγω στο εξωτερικο. Δυσκολα τα πραγματα...στην αρχη ουτε σπιτι δεν ειχα. τωρα εχω σπιτι αλλα δεν εχω φουρνο...εχω ομως ματια κουζινας!
    μου πηρε 2 μηνες να τα βαλω ολα σε μια ταξη, νεα δουλεια, νεα χωρα, νεοι κανονες και οι αποστασεις....τεραστιες!
    Koritsaki ακριβως τα ιδια και εγω... 1μιση μηνα χωρις σπιτι. Και εγω δεν εχω φουρνο μονο 2 ματια....

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    koritsaki!!!!!!!!!!!!:starhit: σε ευχαριστω τοσο πολυ για τα καλα σου λογια! καλη νεα αρχη και σε σενα λοιπον! μαρεσει οπως μαζευτηκαμε παλι. :spin:

    λοιπον σημερα εντελως κυρια απο αποψη διατροφης, ουτε ενα γλυκο τιποτα. απιστευταμπλ λεμε

    στο γυμναστηριο τα φτυσα, πραγματικα ειμαι σε τρομακτικα κακη φορμα (οχι γενικως, απλα σε συγκριση με το πώς ειχα φτασει να ειμαι το καλοκαιρι)
    η αναπνοη μου δεν την παλευει. στα οργανα βαζω πολυ λιγα κιλα.. αχ... αντε να επανελθουμε. εχω ξανα ΣΤΟΧΟ! και αλλος ενας στοχος να ξαναθελησω αρκετα να κοψω το βρωμοτσιγαρο

    σημερα
    βαρος: 63.4

    20' ελλειπτικο
    στηθος 2 οργανα
    δικεφαλοι
    τρικεφαλοι
    πλατη
    διαδρομος ανηφορα 10-12% 23' +2' χωρις ανηφορα


    η ζωη συνεχιζεται

    Originally posted by lessing
    Ενταξει μην ξανακουσω για σκουληκι!!!!!
    θα το ξανακουσεις, οποτε με πιανει η μαυριλα τα ιδια λεω. βαζω την κασετα

    Originally posted by filipparas
    Και μια παρατήρηση... αυτά τα μηχανηματάκια για προσαγωγούς και απαγωγούς είναι λίγο άχρηστα, το ξέρω οτι όλες εκεί τη βγάζετε στο γυμναστήριο αλλά μπορείτε να το κάνετε πιο σπάνια.
    1)ειναι οντως λιγο αχρηστα, αλλα γιατι??? εχεις καποια αλλη προταση για προσαγωγους?

    2)οντως εχω δει τις περισσοτερες γυναικες να τη βγαζουν εκει και βασικα μουχε κανει τρελη εντυπωση μηπως δε βλεπουν ολα ταλλα. ασε που δεν εβαζαν και αρκετα κιλα. αμα δεν πονας δε γινεται δουλεια!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Γενικά θεωρώ (κι εγώ και ο γυμναστής μου αλλά και γενικά απ'όσο έχω διαβάσει) οτι για τα πόδια αρκούν οι ασκήσεις που γυμνάζουν αρκετούς μυς και δε χρειάζεται απομόνωση δλδ αν κάνεις σκουώτ και leg press τι να σου πει η βλακειούλα για τους προσαγωγούς;

    Προσωπικά 1-2 φορές το έχω κάνει όταν μου το είχαν βάλει στο πρόγραμμα στο προηγούμενο gym και σα ψαρωμένος ακολουθούσα πιστά τις οδηγίες χωρίς ερωτήσεις και δε μου πρόσφερε κάτι. Μόλις το συζήτησα με τους γυμναστές βγήκε από το πρόγραμμα χωρίς 2η κουβέντα και με μεγάλη τους χαρά τολμώ να πω.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Παιδια μπορει να μην ειναι και φοβερα, μια φορα καλο κανουν κακο δεν κανουν... αγαπω πρεσσα

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Ναι, κακό σίγουρα δε κάνει, απλά εφόσον πάμε γυμναστήριο/ασκούμαστε καλό είναι όσο χρόνο αφιερώνουμε να τον αξιοποιούμε όσο περισσότερο γίνεται.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    καλησπερα! σαββατο και δευτερα δεν πηγα τζυμ, δεν προλαβα, ολο κατι προεκυπτε. δυστυχως ουτε σημερα θα παω. δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα. εφαγα και haagen dazs χτες...
    τελοσπαντων. ελπιζουμε σε πιο παραγωγικες μερες.

    ελπιζω να ειστε καλα και να προχωρατε. τα φιλια μου

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Kαλα τωρα υπερβαλεις και εσυ!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324
    Ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα!:starhit: εδω και εγω Πηνελοπακι !Απο τοτε που εκοψα το τσιγαρο(6 μηνες) μονο προς τα πανω πηγαινε η ζυγαρια και εχω 4 μηνες να ζυγιστω και φοβαμαι...εννοειται ετρωγα τα κερατα μου! Εδω και 1 βδομαδα πειθαρχησα παλι!Στο μηνα λεω να ζυγιστω!ο θεος βοηθος!φιλακια σε ολη την τρελλοπαρεα onelife maraki click filakiaaaaaaaaaaa

    Καλη δυναμη σε ολους!!!!!

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    βρε καλωστην! καλη νεα αρχη και σε σενα

    εγω ταχω παρατησει, πρεπει ναμαι 64+ παλι. θα δουμε απο αυριο μηπως ξυπνησω.

    τα φιλια μου

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Τζυμ πας κλικ; Βήμα βήμα να μπουν όλα σε μια σειρά

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •