Παλι εδω μετα απο μηνες... - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 121 to 135 of 162
  1. #121
    Originally posted by click
    σημερα ειδα το φως ειδα και τον ηλιο! και ηταν ομορφος...
    πηγα για φαγητο σε μια φιλη (Ας μην επεκταθουμε στο τι και ποσο εφαγα χαχαχαχαχαχα)
    3 μερες ειχα μαζευτει παντως και ειχα πεσει 63,8 σημερα.
    τζυμ δεν εχω πατησει, δεν το ανανεωνω μεχρι να νιωσω καλυτερα, φοβαμαι μην παει χαμενος ο μηνας.

    ασημενια! τοτε που ελεγα χτυπηστε με μη χασω τον ελεγχο κατεβαζοντας συνεχεια το στοχο, τελικα τον εχασα! μην κανεις τις ιδιες παπαρες. βρεθηκα με κοκαλα να πετανε και εξαφανισμενο στηθος. και στην αρχη δεν το καταλαβαινα κιολας!! ασε που το δερμα δεν αντεχει και τετοια απωλεια και εχουμε και απο κει παρενεργειες.
    επισης, πρεπει να μεινουμε σε κιλα που να μπορουμε να συντηρησουμε.

    πραγματικα το ποσο αρρωστημενη γινεται η περιοδος ΜΕΤΑ την απωλεια κιλων, ειναι απεριγραπτο. ουτε που μπορει να διανοηθει ενας παχυσαρκος τι συμβαινει μετα.
    απλα δεν μπορει.
    και ασε μην μπω σε λεπτομερειες τωρα.

    μην ανησυχεις για το θυρεοειδη. χαπακια σωστη δοσολογια, διατηρηση νορμαλ βαρους και ολα καλα.
    Μπράβο Κλικλίκω μου, σιγά σιγά όλα θα γίνουν και με το γυμναστήριο καλά έκανες, θα έρθει και η σειρά του, δεν είμαστε και για να πιεζόμαστε.

    Πάντως ρε είμαι σιγουρη ότι είναι παροδικό και θα επιστρέψεις δυναμική όπως σε μάθαμε. Και δεν το λέω για να σου δώσω κουράγιο αλλά πάντα το είχα στο μυαλο μου ρε παιδί μου, ότι αν έπρεπε να στοιχηματίσω σε κάποιον απο εδω μέσα, ε εσύ θα ήσουν η πρώτη.

    Οσο για το κατέβασμα του στόχου, κόκκαλα κλπ δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, εσύ που δεν το καταλάβαινες ή εγώ που το καταλαβαίνω και το κάνω συνειδητά?Πάντως δεν με φοβάμαι να πω την αλήθεια, πιστεύω και ελπίζω ότι δεν θα ξεπεράσω τα όρια. Απλά μαρέσουν τα πολυ αδύνατα σώματα και that's it!

    Και ρε Κλικ μου να σε ρωτήσω και κάτι ασχετο σχετικο? Τη γνώμη σου δηλ. Εσυ πιστεύεις ότι όλα τα υπερφαγικά έχουν συναισθηματική/ψυχολογική βάση? Γιατί προσωπικά, εννοω στη δική μου περίπτωση, δεν βλέπω να ισχύει κάτι τέτοιο, ειδικά τον τελευταίο καιρό. Νομίζω δλδ ότι κάπως έχω ξεφύγει απτη διαταραχή και απλά τα κάνω γιατι αγαπω τα γλυκά και είμαι λαίμαργη. Μετά βέβαια τις έχω τισ τύψεις μου αλλά αυτό γτ θα χαλάσει το σώμα μου πχ. Καλά νταξ αστο τώρα που το διάβασα μαλλον έχω ολες τισ διαταραχές σε μία. Ωχ παναγια μου...λολ και σνιφ μαζι!

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    184
    Και εγώ εδώ μετά από μήνες υπερφαγικών. Πήρα τα κιλάκια και τώρα πάλι από την αρχή!!
    Πενέλοπε, θυμάμαι τις επιτυχίες που είχες. Μη το βάζεις κάτω όμως. Πάμε πα'α ξανά.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Κλικ που εισαι τι κανεις;Πως παν τα πραγματα;

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    530
    Την ίδια απορία είχα!!!Κλικ που είσαι???????????????/

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Ειμαι σχετικα καλυτερα. Κριση υπερφαγιας δε με εχει πιασει εδώ και αρκετες μερες, ευτυχως γιατι αυτός είναι ενας απτους μεγαλους λογους που πεφτω πολύ ψυχολογικα.

    Κανω καποια μικροπραγματα. Μικρα βηματα.
    Πιστευω σιγα σιγα θα ξανασηκωθω.

    Προς το παρον πρεπει να πιεζομαι για να κανω πραγματα και να προσπαθησω να αποδεχτω καποιες καταστασεις ώστε να προχωρησω και να θεσω σε εφαρμογη νεους στοχους. Ακομα δεν ειμαι ετοιμη. Αλλα ξερω τον προσανατολισμο.

    Ασημενια, και ποιος δεν αγαπα τα γλυκα? Αλλα όταν χανεται το μετρο ναι νομιζω ότι παντα η εξηγηση δεν είναι τοσο απλη οσο η λαιμαργια.
    Σευχαριστω παρα πολύ για τα καλα σου λογια. Μου θυμισαν πώς ειμαι όταν πραγματικα βαζω στοχους και εχω ενθουσιασμο.

    Λεσσινγκ!!! Καλυτερα ειμαι, φιλακια πολλα!

    αστεροσκονη, εδω ειμαι σας διαβαζω

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    και να το θεμα που με εκφράζει... που μπήκα καταλάθος και είδα ότ το 2009 έλεγα ακριβώς τα ίδια και ακριβώς εδώ με την διαφορά ότι τότε ήμουν 79,8 ενώτώρα έφτασα τα 89....
    Πάλι από την αρχή και πάλι εδώ κ εγώ ....

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    καλη νεα αρχη elpida

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Kλικ σε βοηθαει καθολου η ιδεα της γκριζας ζωνης;Αυτα που σου εγραψα στο προ-προηγουμενο

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ναι λεσινγκ μου με βοηθανε ολα οσα μου εγραψες.
    και ναι οντως ειναι γκριζα περιοδος. θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα σιγουρα θα μπορουσαν να ειναι και χειροτερα. οποτε ειμαι καπου στη μεση.
    σημερα θα παω για εναν καφε και θα πρεπει να ειμαι χαμογελαστη και ευδιαθετη. θα βρεθω με παιδια που εχω καιρο να δω και δε θα εχω κανενα νεο να πω και θα προσπαθω να καλυψω την αληθεια. θα θελω να κοιταω το κενο και απλα νακουω τη βαβουρα αλλα δε θα "επιτρεπεται".
    παρολαυτα χαιρομαι που θα βγω για καφε και που θα τους δω. ισως μου θυμισει το σκηνικο οτι η ζωη συνεχιζεται με ή χωρις καποια προσωπα.

    καλημερα!

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by click
    ναι λεσινγκ μου με βοηθανε ολα οσα μου εγραψες.
    και ναι οντως ειναι γκριζα περιοδος. θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα σιγουρα θα μπορουσαν να ειναι και χειροτερα. οποτε ειμαι καπου στη μεση.
    σημερα θα παω για εναν καφε και θα πρεπει να ειμαι χαμογελαστη και ευδιαθετη. θα βρεθω με παιδια που εχω καιρο να δω και δε θα εχω κανενα νεο να πω και θα προσπαθω να καλυψω την αληθεια. θα θελω να κοιταω το κενο και απλα νακουω τη βαβουρα αλλα δε θα "επιτρεπεται".
    παρολαυτα χαιρομαι που θα βγω για καφε και που θα τους δω. ισως μου θυμισει το σκηνικο οτι η ζωη συνεχιζεται με ή χωρις καποια προσωπα.

    καλημερα!
    Επικεντρωσου στο οτι θα βρεθεις με τα παιδια

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    62.9!!!!!!!! i'm back in the game!
    συν καμποσο περπατημα οπως "παλια"
    το ενα απο τα δυο θηρια ειναι ξανα υπο ελεγχο. παμε για το δευτερο, το πιο δυνατο.

    τα φιλια μου

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Κλικάκι μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοο!!! Ολα παλευονται ειδες ; μπραβο βρε μικρο και παλι μπραβο!!!!

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ολα καλα.Βλεπεις οτι τα σκαμπανεβασματα ειναι μεσα στο παιχνιδι!Δωσε προσοχη στα θετικα οχι στα αρνητικα!

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    lessing μου και εσυ να το ακουσεις τα σκαμπανεβασματα ειναι μεσα στο παιχνιδι!!!!

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by Alma libre
    lessing μου και εσυ να το ακουσεις τα σκαμπανεβασματα ειναι μεσα στο παιχνιδι!!!!
    Χα χα τα λεει η νυφη για να τακουει η πεθερα!!!

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •