Κατ'εμε ειναι λαθος! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    οχι, δε νομιζω να βλεπουν μια καταδικασμενη σε θανατο..
    απλα(!!) μην εχοντας βρει καποιον αλλο τροπο να σε βοηθησουν καταφευγουν στον εκβιασμο!!


    " Απο κανεναν δεν εχεις την απαιτηση να σου σταθει ειτε ειναι γονιος ειτε φιλος. Απο τη στιγμη που θα υπαρξει αυτη η απαιτηση ειναι το καμπανακι οτι εχει ερθει η φθορα"
    η φθορα στη διαπροσωπικη σας σχεση η σ εσενα που νιωθεις την αναγκη να σου σταθει καποιος?

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    10
    Για να εχω φτασει στο σημειο να εχω ''απαιτησεις'' σημαινει οτι υπαρχει καποιο προβλημα στην σχεση μας. Πως γινεται να αρχισεις να εχεις απαιτησεις? Σαν παραδειγμα μπορω να παραθεσω μια μακροχρονια σχεση στην οποια αρχικα ολα ηταν καλα και μετα απο χ διαστημα η κοπελα αρχιζει και απαιτει προσοχη,ενδιαφερον κλπ. Εκει ειναι που εχει αρχισει να ξεθωριαζει το ολο πραγμα.. Γενικευω βεβαια και ισως ειναι λαθος. Φυσικα μπορει και να υπαρξει φθορα σε εμενα(στον καθενα) ομως οχι παντα. Ειναι πολυ ευκολο ειδικα οταν εισαι ευαισθητος να πεις οτι δεν κανει αυτο και το αλλο ΑΡΑ δεν αξιζω η ειμαι λαθος και τελικα να τα βαλεις με τον εαυτο σου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    η παροδος του χρονου παντα επιφερει αλλαγες που μπορει να ειναι φθορα μπορει απλως να εκλαμβανονται ως φθορα.
    το να εξηγεις τι αισθανεσαι κ τι θα θελες απο τον αλλο δεν ειναι απαραιτητα απαιτηση.... κανενας δεν εχει το κληρονομικο χαρισμα ωστε να μπορει να μαντεψει τις επιθυμιες κ τα συναισθηματα μας αν εμεις δε μιλαμε γι αυτα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •