Διαιτα και αποτελεσματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by sweetgirl
    http://www.youtube.com/watch?v=5yzsIz_ukrE
    παρα πολυ αστεια σκηνη χαχαχαχα

    Οπως ελεγα ξερετε τα κοριτσια που παιζουν 5 (η θεση που επαιζεο ο σχορτσιανιτης ή θεση που παιζει ο μπατιστ στον παναθηναικο) ειναι τουλαχιστον 1,88-1,90 και πολυ μεγαλοσωμα δηλαδη απο μερικες εξαιρεσεις που ειναι πολυ κανονικες αλλες μπορει να εινα και 100 κιλα. Τωρα που θα πρεπει να παιζω 3-4 θα πρεπει να γινω πιο ελαφρια για να μπορω να τρεχω πιο γρηγορα να εχω και μεγαλυτερες αντοχες. Οι προπονητες πιεζουν παρα πολυ για μερικα πραγματα [/quote]

    ρε συ... οι προπονητες δεν ξερουν οτι καποια πραγματα θελουν το χρονο τους?δλδ γινεται με το που θα σου αλλαξουν θεση να αλλαξεις κ το βαρος? :shocked2:

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Asteropi μου πρεπει να χασω περιπου 6-7 κιλα και γι' αυτο κλαιω και οδυρομαι και οχι αν και εχουν γιατρους γυμναστες τα παντα διατροφολογο δεν εχουν στις νεανιδες.

    Ο νους μου μια χαρα ειναι υγιεις smart αν αυτο εννοεις και το σωμα μου επισης, χτυπα ξυλο (το χτυπησες; :P)

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Δυστυχως smart ετσι ειναι για τους προπονητες υπαρχει μονο το αθλημα τους και τιποτα αλλο δεν τους νοιαζει τιποτα. Μονο να νικανε τους αγωνες

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by sweetgirl
    Asteropi μου πρεπει να χασω περιπου 6-7 κιλα και γι' αυτο κλαιω και οδυρομαι και οχι αν και εχουν γιατρους γυμναστες τα παντα διατροφολογο δεν εχουν στις νεανιδες.

    Ο νους μου μια χαρα ειναι υγιεις smart αν αυτο εννοεις και το σωμα μου επισης, χτυπα ξυλο (το χτυπησες; :P)
    αντε καλε
    το χτυπησα...
    φυσικα κ ειναι μια χαρα κ ο νους σου κ το σωμα...
    απλα λεωοτι στοχος του αθλητισμου θα πρεπε να ειναι αυτος κ οχι να πιεζει ετσι κ το νου κ το σωμα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Ειναι πολλα και σιγουρα δε γινεται με σωστο τροπο να τα χασεις.Δηλαδη και lowcarb να κανεις εφοσον δεν εχεις πολλα να χασεις και εισαι σε κανονικα κιλα γυρω στα 4-5 πιστευω λογικα ειναι εφικτο αλλα αν εισαι αυστηρη με τη διατροφη.Προσπαθησε κ βλεπεις.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Δυστυχως smart ο στοχος της Ελλαδας για τον αθλητισμο δεν ειναι αυτος. Εδω φιλο μου που κανει κανοε καγιακ του ζητησαν να παρει αναβολικα στα 15 του.
    Εγω σαν ατομο θα ηθελα να ειμαι καπου στα 72 αλλα τι να κανουμε. Οπως εχω πει το μονο καπως παχουλο μερος του σωματος μου ειναι τα μπουτια μου, αλλα αυτο θελει κυριως γυμναστικη. Τελικα κοριτσια μου θα ξεκινησω απο αυριο την ατκινς καλη επιτυχια μου και καλη δυναμη(να δω πως θα αντεξω χωρις το ρυζακι μου :sniffle: :P)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    καλυ επιτυχια γενικως...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Σε ευχαριστω πολυ smart :smilegrin:

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Originally posted by sweetgirl
    κοριτσια μου θα ξεκινησω απο αυριο την ατκινς καλη επιτυχια μου και καλη δυναμη(να δω πως θα αντεξω χωρις το ρυζακι μου :sniffle: :P)
    http://www.facebook.com/note.php?not...51213387355652 Κατι ειναι και αυτο....:smilegrin:.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Δυστυχως δεν τρωω κουνουπιδι αστεροπη

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Ε ουτε εγω τρελαινομαι αλλα ειναι ενα καλο συνοδευτικο με την πρωτεινη.Τοτε μεινε στη σαλατουλα ως συνοδευτικο.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    149
    Εχει ακολουθησει καποια απο σας την ατκινσ; αν ναι ποσα κιλα χασατε στη φαση 2 κοριτσια

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    487
    Εγω βρε.....μεχρι τωρα εχω χασει στο συνολο 18..Αυτη τη στιγμη ειμαι μεταξυ 1-2 φασης,δηλαδη καποιες μερες μενω στους 20 υδατ.,αλλες μπορει να καταναλωσω 30.Θα σε συμβουλευα να κανεις την πρωτη φαση αφου θες να χασεις πιο γρηγορα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    sweetgirl δε ξέρω αν είναι καλή ιδέα η ατκινς για κάποιον που κάνει καθημερινές δυνατές προπονήσεις.Η λογική μου λέει πως όχι πάντως.

    Ο προπονητής ασχολίαστος...βασικα θεωρώ πως μέχρι τώρα είχες τέλεια προσέγγιση και εντυπωσιακά αποτελέσματα, αντιλαμβάνομαι πως πρέπει να βιαστεις αλλα δυστυχώς δεν έχω να προτεινω κάτι.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •