Ε, ειμαι απαραδεκτη!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773

    Ε, ειμαι απαραδεκτη!!!

    Γεια σας και παλι σε ολους - παλιους και νεους!!

    Ειμαι πολυ θυμωμενη με τον εαυτο μου, εφτασα και παλι εκει που ημουν 2 χρονια πριν, ενω ειχα φτυσει αιμα να χασω 10 κιλα... Και το χειροτερο??? Αντι να κανω κατι για αυτο, αντιθετως σαν να με τιμωρω και τρωω ακομα περισσοτερο. Σας εχει συμβει ποτε??

    Δεν ξερω τι να κανω............................... Θελω αλλα δεν μπορω................ Και μην μου πει κανεις "δεν υπαρχει δεν μπορω, υπαρχει δεν θελω", το ξερω, αλλα εχω κουραστει...

    Καμια ιδεα??????? Πως να ξεκινησω παλι σιγα σιγα?????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    23
    καλημερα brazil εγω ειμαι καινουργια εδω αλλα η συμβουλες που μου δινουν τα κοριστια με βοηθανε να μην το βαλω κατω.εγω εχω ξεκηνιση διατροφη εδω και μια εβδομαδα και δεν εχω χαση γραμμαριο αλλα η υποστηρικση που μου δινουν εδω με κανει να συνεχισω μια και μου ειπαν να κανω υπομονη και θα δω μαζεμενα τα αποτελεσματα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    453
    γεια σου μπραζιλ,
    με μπερδεψαν λιγο τα τικερακια σου,τελικα εβαλες τα 10 κιλα που ειχες χασει;

    παντως μη στεναχωριεσαι σιγουρα μπορεις να συνεχισεις και να ξαναχασεις,φυσικα εχει συμβει αυτο σε πολλους,και ξερω δεν ειναι ευκολο να το παραδεχτεις και να συνεχισεις,αλλα αφου το καταλαβες νωρις παλι καλα.
    στο λεω γιατι εμενα μου πηρε 2 χρονια να το παραδεχτω,αλλα τα κιλα μπηκαν,δε περιμεναν να το καταλαβω πρωτα.

    οπως συζητουσαμε και σε ενα αλλο ποστ,πολλοι νιωθουμε σαν ενα κεφαλι και το σωμα μας το βλεπουμε σα κατι ξενο,γιαυτο και οταν βαζουμε κιλα αλλα και οταν χανουμε,δε το συνειδητοποιουμε με αποτελεσμα να το παραμελουμε ετσι κι αλλιως.
    δε ξερω αν ισχυει στη δικη σου περιπτωση,αλλα στη δικη μου ισχυει απολυτα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Γεια σου lineal! Ναι τα ξαναπηρα τα 10 κιλα δυστυχως αλλα δεν εχω πειραξει τα τικερακια, γιατι δεν θελω να το πιστεψω...

    Οπως το περιγραφεις ετσι νιωθω κι εγω, ενα προσωπο κολλημενο σε ενα σωμα που δεν αγαπω για αυτο και δεν το φροντιζω....


    Χριστινα καλη σου αρχη και υπομονη!!! Αφου το πηρες αποφαση, ολα θα πανε καλα!! Η αποφαση ειναι το παν!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    20
    σε καταλαβαινω απολυτα, μου εχει συμβει παρα πολλες φορες παλιοτερα, λιγη δυναμη ψυχικη και θα καταφερεις παλι να ερθεις στο ιδανικο σου βαρος
    καλη επιτυχια σου ευχομαι

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    23
    ευχαριστω brazil ετσι εσθανομαι και εγω εχω προβλημα απο τη μεση και κατω δεν βγαζω φωτο ολοκλρηρο το σωμα τα τελευτεα χρονια γιατι δεν μου αρεσει αυτο που βλεπω ομως θα το αλαξω το πιρα αποφαση:wink1:

  7. #7
    καλημέρα σε όλους, τι να πώ και εγώ έγω βρεθεί άπειρες φορές στην θέση σου βραζιλιάνα,
    ακόμα και τώρα που έκανα σλιβ, φοβάμαι ότι θα ξανακυλήσω.
    χριστίνα η μέση είναι ότι χειρότερο μου έχει τύχει. έμεινα 6 μήνες στο κρεββάτι, αντιμετώπισα φρικτά σχόλια από τους ορθοπεδικούς-έτσι που είσαι τι θές-. Τελικά έχασα 25 κιλά και ξανασηκώθηκα. τα πήρα πάλι σε 7 μήνες και ξανάρχισα να σέρνομαι.
    πραγματικά δεν το πίστευα. πέρασα τέτοιο πόνο και όμως ξαναπήρα τα κιλά.
    και τότε αποφάσισα ότι έπρεπε να χειρουργηθώ.
    είναι νωρίς ακόμα θα δείξει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    23
    καλη επιτυχια σου ευχομαι polivia1 και εδω ειμαστε να τα λεμε.

  9. #9
    ευχαριστώ ήδη με έχετε βοηθησει πολύ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    40
    Καλημερα μπραζιλ.....ειμαστε εδω να βοηθαει η μια την αλλη!!!!Καλη αρχη να εχουμε....καλη συνεχεια στις υπολοιπες!!!!Δυστυχως ξερω ι εγω καλα αυτο το συναισθημα........!!!!!!Υπομονη.. ....θα τα καταφερουμε!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    453
    θα τα καταφερουμε και οταν τα χασουμε-αμην και ποτε-θα ειμαστε παλι εδω για να μη ξεφυγουμε και η μια να φερνει στα ισα της,την αλλη.
    γιατι η αληθεια ειναι οτι δε θελει και πολυ για να ξεφυγεις,αλλα εδω θα μαστε να τα λεμε

  12. #12
    Σου εύχομαι καλή επιτυχία,αν ξεκινήσεις κ αρχίσεις να χάνεις μετά θα σου αρέσει κ θα θες να χάσεις και αλλα κιλά άσε που θα ξαναέχεις τύψεις αν δε τα καταφέρεις οπότε δε το ρισκάρεις να χαλάσεις τη διατροφή σου κ να ξανα γίνεις κάδος απορριμάτων όπως λέω εγώ στον εαυτό μου για να αισθάνομαι άσχημα κ να συνεχίζω για τα καλύτερα...σε αυτή τη φάση βρίσκομαι τώρα κ τρώω κ σκέφτομαι όπως ένας λιτοδίαιτος ανθρωπος που του αρέσει η υγιεινή διατροφή κ η άσκηση...επίσης βοηθάει πολύ να σνομπάρεις κάποιες παχυντικές τροφές κ να λες στον εαυτό σου αααα εγω τρέφομαι υγιεινά δε τρώω βλακείες χαχαχαα βοηθάει πολύ πάντως!!!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Greece
    Posts
    15
    Αυτο έκανα κ εγω!! Ενω τα έχασα τα ξανά πήρα πάλι απο δικη μου βλακεία κ μόνο!!' κ ενω ξέρω κ καταλαβαίνω ότι δεν πρέπει να τρώω εκει εγω.....!!πραγματικα κ εγω απορώ γιατι το κάνω αυτο..........!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    453
    και γω απορω γιατι το εκανα.
    δυο φορες εφτασα κοντα στο στοχο μου να χασω ολα μου τα κιλα και απο αυτοκαταστροφικη ταση να το πω;μανια να σαμποταρω τον εαυτο μου;
    δε ξερω γιατι,πηρα παλι τη κατρακυλα.

    ακομα και τωρα αναρωτιεμαι...μηπως εχω 2 εαυτους και δεν ειχα αισθηση του τι κανω;που ημουν;

    μακαρι αυτη τη τριτη φορα να ειναι και η φαρμακερη-με τη καλη την εννοια

    *οχι οτι εχω κανει μονο 3 φορες διαιτα στη ζωη μου,απο την εφηβεια μου κανω συνεχεια,αλλα αυτες οι 3 ηταν οι σοβαροτερες αποπειρες κατ εμε

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    ναι βρε παιδια πρωτακουστο!!! πλακα κανετε νομιζω . ειμαι σιγουρη οτι brazil μου το μεγαλυτερο ποσοστο των ανθρωπων στο φορουμ το χουμε κανει σε μικρο η μεγαλυτερο βαθμο.

    βαθια ανασα και ξανα προσπαθεια.

    επιτρεπεται να πεσεις, επιβαλλεται να σηκωθεις!!! (καπου το ειδα και μου αρεσε χα χα )

    ανθρωπος εισαι φυσιολογικος!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •