***Συναντηση μελων *** Στο λυκαυγες του καλοκαιριου.... - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 156 of 156
  1. #151
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Ειναι γεγονος οτι το μερος που κατσαμε ηταν ακαταλληλο για να εχεις ανεση στη συζητηση.
    Προσωπικα απο αφελεια θεωρησα οτι θα ειχαμε ησυχια, αλλα η αγνοια μου για το τι βιολι βαρανε οι θεσσαλονικιωτικες καφετεριες δεν βοηθησε στο να εχω σωστη αποψη στο που να κατσουμε.

    Παρολα αυτα προτιμω να βλεπω το ποτηρι μισογεματο παρα μισοαδειο.
    Θεωρω το οτι καταφεραμε να μαζευτουμε και να βρεθουμε προσωπο με προσωπο σαν ενα σημαντικο καταρχην γεγονος.
    Πιστεψε με οτι και εγω μεχρι να φτασω την ημερα του ραντεβου ειχα 1002 δυσκολιες (οχι ψυχολογικου ειδους αλλα δεν εχει σημασια).
    Απο μεριας μου ειμαι σχετικα ικανοποιημενος και ειμαι σιγουρος οτι με καλυτερη προετοιμασια μπορειτε εκει πανω να κανετε καλυτερες συναντησεις.
    Σιγουρα να βρεθει ενας χωρος που να βοηθα να συζητησει κανεις χαλαρα και να μην νιωθει αβολα σε καθε περιπτωση.
    Λιγη προετοιμασια χρειαζεται και ολα θα γινουν μια χαρα.


    Το ζητουμενο ειναι αν θελει καποιος να κανει κατι τετοιο η οχι και νομιζω εκει ειναι η κουβεντα.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Δεν γνωρίζω τι έχει συμβεί σε προηγούμενες συναντήσεις του φόρουμ, τι επίπεδο προσέγγισης και ψυχικής επαφής επιτεύχθηκε, ΄για μένα όμως η άυτή η συνάντηση ήταν παραπάνω απο ικανοποιητική. Γνώρισα ανθρώπους σαν και μένα, με τα καλά και τα στραβά τους, συμπαθέστατους, με το θάρρος της φέις του φέις έκθεσης των προβλημάτων τους σε μια μεγάλη παρέα.
    Ένιωσα άνετα. Μίλησα, άκουσα, κάποιες φορές γέλασα. Τι παραπάνω μπορεί να προσδοκά κανείς απο μια συνάντηση αγνώστων, απο μια ανομοιογενή παρέα? Που, μεταξύ μας, δεν την εισέπραξα καν αυτή την ανομοιογένεια...

    Η μουσική ήταν δυνατη, δεκτόν. Το \"ξέκωλη\" δεν το κατάλαβα, εκτός αν το μαγαζί άλλαξε ύφος αφού έφυγα.
    Συγνώμη μη ζητάς λίμπερ, το \"αλλού\" σου μου θύμισε τα νιάτα μου

    Όταν ξανανεβείτε Θεσσαλονίκη (ή κατεβώ εγώ Αθήνα, που το κάνω δυο-τρείς φορές το χρόνο) θα χαρώ να τα πούμε διεξοδικότερα και καλύτερα.

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Δεν ξέρω παιδιά αλλά και εγώ το καταχάρηκα , και προσωπικά μπόρεσα να μιλήσω με όλους , άλλωστε η Έλλη Στάη ( KASSI ) έκανε εκπληκτική δουλεία ... άλλο που όρμηξε στον \'\'άλλον\'\' μετά χαχαχα... και μας έκανε όλους πέρα ( την συνέχεια δεν την ξέρω :Ρ )
    Δεν ξέρω αν το νιώσατε αλλά υπήρχε μια θετική αύρα κάτι που μας έκανε να νιώσουμε άνετα παρόλο που αυτά που κουβεντιάζαμε δεν ήταν και ότι πιο ευχαριστώ. Τλπ προσωπικά θα ήθελα σίγουρα να ξανά βρεθώ με τα παιδιά ...

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Επίσης, μια και δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία απο τέτοιες συναντ\'ησεις, μου έκανε μεγάλη εντύπωση πόσο λάθος εξωτερική εικόνα είχε φτιάξει το μυαλό μου για μερικούς απο σας!! πχ τον κρίνο τον φανταζόμουν με σωσιβιάκια στη μ\'εση και γκρίζο-άσπρο σπαστό μαλλί!!
    Όχι για να σας κομπλιμεντάρω, αλλά όλοι σας έισαστε ανώτεροι των εικόνων της φαντασίας μου

  5. #155
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by imagine


    πχ τον κρίνο τον φανταζόμουν με σωσιβιάκια στη μ\'εση και γκρίζο-άσπρο σπαστό μαλλί!!
    πως??
    ακου σωσιβιο και ασπρο μαλλι....


  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Παιδιά μου το είπατε..Ανακρίτρια έπρεπε να γίνω.....Από μικρή βασικά χεχε μου το έλεγαν....Πάντως ήσασταν και εσείς πολύ θετικά άτομα και όχι τίποτα τυχάρπαστοι που περνάνε έτσι την ώρα τους στο Νετ...Από τα λίγα που είδα διέκρινα επίπεδο...Γι\'αυτό Thessalo μη μας ευχαριστείς...Αυτό που πήρες σαν feedback το έδωσες κιόλας.....Μια συνάντηση δεν μπορεί να είναι προγραμματισμένα καλή ή κακή.....Μια συνάντηση δεν είναι μια στημένη σκηνή μιας ταινίας....Έτσι είναι η ζωή.....Με ποικιλίες....και ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ!!!!!!
    ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΤΕ ΜΙΑ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ...ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙ\'ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΜΟΙΑΖΕΤΕ...

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •