Θέλω να χάσω 14 κιλά...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Θέλω να χάσω 14 κιλά...

    Καλησπέρα :)
    Να σας συστηθώ, με λένε ʼννα
    Σήμερα μπήκα και εγώ στην παρέα σας με το ψευδώνυμο ζυμαράκι, το διάλεξα γιατί κάπως έτσι νιώθω και κάπως έτσι με φωνάζουν και οι φίλες μου πλέον.. την μια φουσκώνω, την άλλη ξεφουσκώνω, αυτή την φορά αποφάσισα να τα χάσω όλα, μιας
    που τον Σεπτέμβρη παντρεύομαι και θέλω να είμαι όμορφη και να νιώθω άνετα με τον εαυτό μου!

    Τώρα είμαι 87 κιλά και θέλω να φτάσω στα 73 με 70kg

    ελπίζω να καταφέρω να χάσω το βάρος που θέλω και να μην επιστρέψω για μια ακόμα φορά στα ίδια... άλλωστε τώρα δεν είμαι μόνη μου έχω κι εσάς για παρεούλα !!

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    35
    καταρχας καλως ηρ8ες και η ωρα η καλη!!!!!!!! 8α τα κατεφερεις να τα χασεις οοολα τα κιλα που εβαλες!!!!! καλη αρχη... ζυμαρακι!!!!!!! :thumbup::thumbup::thumbup:;)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    453
    ζυμαρακι καλως ηρθες...
    τι μου θυμισες τωρα,εγω οταν ηταν να παντρευτω δε μπορουσα να κανω διαιτα απο το αγχος μου,ετσι παντρευτηκα τροφαντη.
    οταν τελειωσαμε με γαμους γαμηλια ταξιδια κλπ αποφασισα να κανω διαιτα και εχασα χαλαρα 20 κιλα.

    αντε με το καλο να τα χασεις και θα τα λεμε απο δω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Kαλως ηρθες κ απο μενα. Να μην αγχωνεσαι καθολου θα τα χασεις τα κιλα που θες εχεις κ τη δικη μας συμπαρασταση!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    καλως ηρθες!!
    η ωρα η καλη :)
    καλη επιτυχια...να σκεφτεσαι ποσο υπεροχη νυφη θα γινεις για να εισαι προσηλωμενη στο στοχο :)

    ευχομαι να τα καταφερεις :)

  6. #6
    Kαλησπερα σε ολους και όλες!!!!!
    δεν μπορω να πω οτι είμαι και πολύ τυπικη ακόμα με την διατροφούλα μου... :(
    αλλα το καλό ειναι οτι εχω μειωσει αρκετα τις μεριδες και τρωω πιο ποιοτικα και υγειινα...νιωθω σιγα σιγα οτι μαζευω, και προσπαθω να γυμναζομαι πιο πολύ περισσοτερο χορο και περισσοτερη ασκηση...περπατιμα κλπ!
    απο Τεταρτη θα μπω στα βαθια...για να δουμε....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •