ΝΕΑ ΑΡΧΗ....ΞΑΝΑ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10

    ΝΕΑ ΑΡΧΗ....ΞΑΝΑ...

    ΞΑΝΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ 83 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 1.64 ΥΨΟΣ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 18 ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Μ...!!ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ!!ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΩ!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    zumaraki ολοψυχα καλη επιτυχια στην καινουργια προσπαθεια σου και εμεις ειμαστε εδω οπως εσυ για εμας!!!! Καλως ορισες στην παρεα μας !!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    453
    ζυμαρακι καλη επιτυχια κοπελα μου και καλως ηρθες!

  4. #4
    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΣΤΟΧΟ!!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ!!ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ...ΠΕΡΣΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΧΑΣΩ 10 ΚΙΛΑ...ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ 13...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    23
    καλος ορισες zumaraki καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου.κοριτσια εγω ακομη τιποτα η ζυγαρια ουτε γραμμαριο κατω.ακομα αρωστη φησικα και αδιαθετης

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ xristinatz ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    530
    Zumaraki καλώς μας ήρθες!!!! Με το καλό, καλή αρχή και όλα τα καλά τέλος πάντων...

    Πες μας, πώς το σκέφτεσαι; Θα ακολουθήσεις το πρόγραμμα κάποιου ειδικού, θα ξεκινήσεις γυμναστική, θα προσπαθήσεις μόνη σου; Πώς φανυάζεσαι αυτή τη νέα κι ελπίζω επιτυχημένη προσπάθεια ώστε και να φτάσεις στον επιθυμητό στόχο αλλά και να τα κρατήσεις???

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    220
    ζυμαρακι καλως μας ηρθες.πρωτα απο ολα θελω να σου πω οτι μ αρεσει τρελα το ''ονομα'' που διαλεξες.ΖΥΜΑΡΑΚΙ, τελειο.
    καλη αρχη και ολα να πανε καλα γλυκο μου ζυμαρακι:yes::yes::yes:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    220
    ζυμαρακι το yes=χαμογελο. απο τεχνολογια λιγα πραγματα, ισα ισα το word για τη δουλεια

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΦΡΑΤΗ ΣΑΝ ΖΥΜΑΡΑΚΙ....ΛΟΙΠΟΝ....ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΟΤΑΝ ΧΑΣΩ 5 ΜΕ 6 ΚΙΛΑ!!ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΔΕΝ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΝΤΑΝΙΑ Μ!ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΕΥΑΛΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΨΥΧΩΣΗ!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    220
    ζυμαρακι μου μολις φτιαξει λιγακι ο καιρος μαλλον θα ξεκινησω και γω.σκεφτομαι για aqua aerobic.ειχα κανει και στο παρελθον και ειχα δει αποτελεσματα και απωλεια και συσφιξη.

  13. #13
    καλή επιτυχία! Και εγώ παρούσα να τα λέμε!Ξεκίνησα σε διαιτολόγο στα 116,5 πριν 12 μέρες και σήμερα ζυγίστηκα 112.5 πάμε όλοι μαζιιιι!!!!!!!

  14. #14
    πως πάει παιδιά??? εγω κατέβηκα στα 111,7

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    220
    ζυμαρακι μου, γλυκο, τι κανεις, πως τα πας;

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •