Χάπια κατά της κυτταρίτιδας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    1

    Χάπια κατά της κυτταρίτιδας

    Χαιρετώ όλα τα μέλη του γκρουπ!
    Παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό το φόρουμ αλλά σήμερα αποφάσισα πως θα γίνω μέλος μιας και σήμερα αποφάσισα για πρώτη φορά να πάρω χάπια αδυνατίσματος. Για να σας δώσω μια εικόνα του εαυτού μου , είμαι 1.60(προς τα κάτω :P) 54 κιλά κ όπως όλες οι γυναίκες έτσι κ εγώ έχω την κυτταρίτιδα μου..
    Χθες διάβασα σε αυτό το link http://www.eatingdisorders.gr/forum/...tion=printable για κάποιες αμπούλες οι οποίες σύμφωνα με άλλες κοπέλες είχαν όντως οράτα αποτελέσματα και όχι πολύ υψηλό κόστος.. Έτσι αποφάσισα κι εγώ να τα δοκιμάσω μόνο που όταν πήγα στο φαρμακείο μου είπαν ότι πλέον τα specific cellulite forte pharma όπως και λέγονται, έχουν καταργηθεί. Έτσι η φαρμκοποιός μου έδωσε τα inneov cellulite λεγοντάς μου ότι έιναι φυτικά και κάνουν την ίδια δουλειά με τα άλλα.. Δεν τα έχω λοιπόν ξεκινήσει ακόμη.. Υπάρχει κάποια που τα έχει πάρει? Έχει το ίδιο καλά αποτελέσματα? Επίσης σήμερα σκεφτομαι να ξεκινήσω και αερόβια γυμναστική μιας κ δεν πιστεύω πως το οποιοδήποτε χάπι δουλέυει από μόνο του.. Περιμένω τις απαντήσεις σας με ανυπομονησία! :starhit:

  2. #2
    kellybarxton !! καλησπέρα, είμαι του φυσικου...παρά τα κιλάκια μου 85 με 1.75 υψος δεν εχω κυτταριτιδα!!! ούτε ραγάδες, :smirk: και ξέρεις γιατι??? πινω νερό, πιο πολύ απο καφέδες, γυμναζομαι περπαταω πολύ χορευω, και κανω φυσικά μαγικά στο σώμα μου
    αγορασε αιθερια ελαια λάδι κισσού, βιταμινη e για το προσωπακι σου, βαζε μια φορα την εβδομαδα μασκα αργυλου και στο σώμα σου, τριψου πρωτα με μια λούφα στο μπανιο σου αφου εχεις γυμναστει κι εχεις υδρωσει...και πινε που και που και τα χαπια να μην πανε χαμενα....αλλά την επομενη φορά...σκεψου καλά πριν παρει οποιοδιποτε χαπι!!!
    φιλάκια και καλή επιτυχια!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •