Ενα περιεργο χρονιο προβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2

    Ενα περιεργο χρονιο προβλημα

    Τα τελευταια 5 χρονια με περνουν τηλεφωνο απο αποκρυψη δεν μιλανε και το κλεινουν.
    Αντιμετωπιζω προβλημα στην προσωπικη μου ζωη οταν ειμαι με καποια κοπελα απο την κοπελα μου αλλα και οταν ειμαι ελευθερος γιατι αυτη η κατασταση ειναι ενοχλητικη...
    Μπορει καποιος να με βοηθησει να σκιαγραφισω τον χαρακτηρα αυτου του ανθρωπου για να καταλαβω γιατι το κανει αλλα και ποιος μπορει αν ειναι...
    Αν υπαρχει καποιος που εχει καποια γνωση η εμπειρια και μπορεσει να με βοηθησει θα το εκτημουσα πολυ
    Ευχαριστω προκαταβολικα...

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    thes
    Posts
    90
    Αλλαξε αρι8μο..

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    26
    μπορείς να ζητήσεις από την εταιρεία τηλεφωνίας σου να άρουν την απόκρυψη, οπότε να δεις το νούμερο αυτού που σε παίρνει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμμ ειναι καποια γκομενα που ειναι τρελλα ερωτευμενη μαζι σου...αλλα θεωρει τον εαυτο της τοσο μπαζο που ντρεπεται να στο πει.

    Εεεεεεεεεεεε....πως να το σκιαγραφησουμε?????????????

    Πηγαινε και ρωτα αστυνομια τι μπορεις να κανεις πρεπει να ειναι πολυ τυπικη διαδικασια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2
    ευχαριστω για την βοηθεια παντως παιδια!μαλλον η λυση ηταν πολυ πιο ευκολη απο οσο νομιζα!
    ευχαριστω πολυ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    φίλε μακάρι κι εγώ να αντιμετώπιζα προβλήματα σαν το δικό σου!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    μονο μέσω εισαγγελικής παρέμβασεις μπορεί να καταργηθεί η απόκρυψη κ όχι να φανεί σε σένα, απλά να δοθεί μέσω της εταιρείς ποιος ή ποιοί τηλεφωνικοί αριθμοί σε καλούν. με λίγα λόγια πρέπει να παρακολουθήσουν τον αριθμό σου κ να εντοπίζουν κάθε σου κλήση μέχρι να βρεθεί αυτός που σε καλεί με απόκρυψη, γιατί μπορεί να μην είναι καν συνδεση, παρα μόν μια κάρτα χωρίς στοιχεία κ τότε εντοπίζουν απλά την περιοχή απ\'όπου σε καλεί. άσε έχω φάει πολύ τρέξιμο με τέτοια διαδικασία κ ενώ γνώριζα \"ποιοι\" ήταν για να το σταματήσω έπρεπε να κινηθώ έτσι. Το πρόβλημα είναι όμως ότι δεν έχεις στοιχεία για να κινηθείς, ενω εγώ είχα ηχογραφήσει κιολας το τι μου λέγαν κ εφοσον αποδείκνύεις την παρενόχληση κ ότι υπάρχει κίνδυνος της σωματικής σου ακαιρεότητας, τότε μπορείς να κινήσεις τέτοιες διαδικασίες, κατά τ αλλα κανείς δεν θα ασχοληθεί μαζί σου κ ο μόνος τρόπος να γλιτώσεις, είναι να αλλάξεις αριθμό. εγώ άλλαξα αφού τους κατήγγειλα πρώτα, αλλά δεν προχώρησα σε μηνύσεις.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •