caralluma?το ξερει κανεις?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    49

    caralluma?το ξερει κανεις?

    Γεια σε ολους! Μετα απο πολυ καιρο επανερχομαι στο φορουμ για να ρωτησω αν ξερει κανεις το προιον caralluma.

    Ειναι χαπια απο εναν κακτο απο Ινδια που κοβει την ορεξη κ υποσχεται θεαματικα αποτελεσματα.. να το πιστεψω?? δεν ξερω τι αλλο να κανω..δεν μπορω να μεινω πιστη σε καποιο προγραμμ α με τπτ...
    και ο καιορς απλα περναει..και χανω τοοοσα πραγματα απ τη ζωη μου...:sniff:.ουφ, πολυ δακρυβρεχτο το κανα...ελπιζω να καταλαβαινετε....

  2. #2
    δυστυχώς δεν το γνωρίζω..απλά είμαι της άποψης ότι τα φάρμακα αυτά,και γενικότερα ότι υπάρχει στο εμπόριο και υπόσχεται τέτοια πράγματα...στο τέλος το αποτέλεσμα δεν είναι καλό.Και όχι πάντα από εξωτερικής απόψεως..Νομίζω πως όταν βλέπεις το χρόνο ως εχθρό(δηλαδή βιάζεσαι),καταδικάζεις τον εαυτό σου..

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    49
    Συμφωνω σ'αυτα που λες απλα αυτη την περιοδο θελω κατι να μου δωσει μια ωθηση, λιγο θετικη σκεψη γιατι τοσα χρονιας αποτυχιας στο συγκεκριμενο θεμα με εχουν ριξει αρκετα και βαρεθηκα!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    144
    Originally posted by thanos
    όταν βλέπεις το χρόνο ως εχθρό(δηλαδή βιάζεσαι),καταδικάζεις τον εαυτό σου..
    :thumbup::thumbup::thumbup:

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    komothnh-thessaloniki
    Posts
    61
    Έχω διαβάσει γι αυτό και δελεάστηκα να πω την αλήθεια...το εψαξα και σε ένα φορουμ αρκετα άτομα που το πήραν έγραψαν τη γνώμη τους. Αποτελέσματα είδε ένα 10% και πολύ μπορεί να λέω..οι υπόλοιποι έλεγαν οτι είναι καθαρό χάσιμο χρημάτων και όταν δεν έβλεπαν αποτελέσματα και έψαχναν κάποιον υπεύθυνο να τηλεφωνήσουν για επιστροφή χρημάτων δεν υπήρχε πουθενά...οπότε αυτό από μόνο του πρέπει να σου λέει πολλά! Πάντως άμα βρείς τίποτα θαυματουργό γράψτο να ενημερωθούμε εεε!!!χαχχαχα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    144
    Γεια σας
    Εχω δοκιμασει το caralluma στο παρελθον, το ειχα παρει σε μορφή σκόνης απο κατάστημα με βιολογικά. Επαιρνα μισο με ενα κουταλακι την ημερα και πραγματικα μου ειχε μειωσει λιγο την ορεξη μετα απο χρηση 10 ημερων. Πολυ πικρο στη γευση ομως

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •