Τι θα κανατε αν ξερατε πως την αλλη βδομαδα ερχεται το τελος του κοσμου ....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 100
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195

    Τι θα κανατε αν ξερατε πως την αλλη βδομαδα ερχεται το τελος του κοσμου ....


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    θα καθομουν να διαβασω τι θα μου γραφατε για να παρω καμια καλη ιδεα χεχεχε

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    ενα τελευταιο ταξιδι

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    23
    Originally posted by Empneustns
    θα καθομουν να διαβασω τι θα μου γραφατε για να παρω καμια καλη ιδεα χεχεχε
    Θα συμφωνησω μαζι σου...:P:cool:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Empneustn δεν ξερω με αγχωνουν τετοια ερωτηματα:P
    Θα προσπαθουσα να νοιωσω οσο το δυνατον περισσοτερη συντροφικοτητα φανταζομαι και θα μου αρεσε να ερθει το τελος με ανθρωπους που αγαπω ή με το ταιρι της ζωης μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Θα εκανα τουμπες λολ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    χαχαχα ωραια απαντηση maria... παντως ολοι αποφευγουν να δωσουν σοβαρη απαντηση χμμμμμμμμμμμμμ γιατι αραγε?:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Empneustn το έγραψες για να αγχωθούμε κ να φοβηθούμε, μήπως ξυπνήσουμε κ ζήσουμε την ζωή μας στο τώρα;
    Καρφάκι δεν μου καίγεται.. θα έτρωγα μέχρι να σκάσω.. θα έπιανα τα 220 στην εθνική, δεν ξέρω αν πάει παραπάνω, θα το δοκίμαζα.. θα πήγαινα διακοπές.. θα λιωνα στο σεξ.. ααα θα λήστευα κ μια τράπεζα.. θα έπαιρνα ένα ιδιωτικό τζετ κ θα κανα το γυρω του κοσμου.. θα κανα ελεύθερη πτώση με αλεξίπτωτο κ πολλά άλλα μπορώ να σκεφτω, αλλά πρέπει να προγραμματίσω τον χρόνο για να δώ τι θα μου πάρει τελικά..
    μήπως θα μπορούσες να ξανακάνεις την ερώτηση κ να το θέσεις διαφορετικά \"τι δεν θα κάνατε αν ξερατε πως την αλλη βδομαδα ερχεται το τελος του κοσμου ....\"
    να σου απαντούσα απλά ότι δεν θα έκανα τίποτα απο αυτά που κάνω τώρα.. την συνηθισμένη, ρουτινιασμένη ζωή μου..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    \"Η Βερονικα αποφασιζει να πεθανει\" του Paulo Coelho νομιζω τα λεει καλυτερα και περναει το μυνημα καλυτερα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Θα συνέχιζα αυτά που ήδη κάνω....ε, ΟΚ για δουλειά πάντως δεν θα πήγαινα! :)

    Παλιά είχα διαβάσει ένα κόμικς με αυτό το θέμα....ο ήρωας μαθαίνει ότι πλησιάζει το τέλος του κόσμου και βγαίνοντας έξω από το σπίτι του αντικρίζει το απόλυτο χάος, π.χ. οι ίδιοι οι πυροσβέστες να βάζουν φωτιές και να λένε \'χιχι κοίτα τι ωραία φλόγα\', άλλος πετάει χαρτονομίσματα στο δρόμο, άλλοι επιδίδονται σε όργια και κάθε είδους κατάχρηση, πάει στο τμήμα να διαμαρτυρηθεί και βρίσκει τους αστυνομικούς να έχουν απελευθερώσει τους πάντες και να πίνουν τα ναρκωτικά που είχαν κατάσχει κλπ.

    Εκεί λοιπόν που είναι εντελώς απογοητευμένος με τη στάση του κόσμου βλέπει μια γιαγιά να κάθεται και να ασχολείται ήρεμα με το πλεκτό της. Λέει, \'επιτέλους ένας λογικός άνθρωπος\' & της λέει \'συγγνώμη, αλλά δεν ξέρω αν ακούσατε ότι σε μερικές ώρες έρχεται το τέλος του κόσμου\'. Αυτή λοιπόν τον κοιτά και του απαντά έντρομη \'σε μερικές ώρες; ω θεέ μου, δεν θα το τελειώσω ποτέ!\' και συνεχίζει να πλέκει μανιωδώς!....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Ωραία ιστορία Μαρίνα!!!
    Λοιπόν, αρχικά έλεγα οτι δεν θα πήγαινα δουλειά. Αλλά τελικά νομίζω θα πήγαινα για μια μέρα και θα έλεγα στους ανωτέρους μου όσα δεν τους έχω πει χρόνια τώρα, λόγω ευγένειας!!!Χε χε!Θα ήμουν αυθεντικότατη!
    Ε, μετά θα πέρναγα τον υπόλοιπο χρόνο με ανθρώπους. Και δικούς μου, αγαπημένους, και ξένους που θα γνώριζα στο δρόμο γιατί θα τους έπιανα την κουβέντα απο μόνη μου!
    Α! Και θα κοιμόμουν όσο λιγότερο μπορούσα!
    Μάκια...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Δεν το εχω διαβασει/δει.(whatever) οποτε αν μπορεις να μας το περιγραψεις keep walking?Εγω θα εκανα οτι κανω και τωρα.Θα μιλουσα στον υπολογιστη,θα πηγαινα βολτα στην ιδια συχνοτητα που το κανω τωρα,αν το τελος ηταν σε ενα μηνα θα εκανα και το ταξιδι που εχω προγραμματισει.Δεν θα εκανα τιποτα πιο γρηγορa η πιο αργα για το απλουστατο λογο πως οτι ηθελα η οτι θελω να κανω το κανω αμμεσα χωρις να σκεφτω ιδιαιτερα.Προσπαθω να μην αφηνω για το μελλον πραγματα που μπορω να κανω τωρα.Αλλα τωρα που το σκεφτομαι,ισως πηγαινα το βραδυ καθημερινα σε μια παραλια η ενα βουνο να κοιταζω τα αστρα,παρεα με καποιο αγαπημενο μου προσωπο συζητωντας,μεσα στη φυση και σε ηρεμια.... μαλλον αυτο θα εκανα ....
    (mstroumf στη θεωρια εισαι μεσα στην τρελα,στην πραξη πασχεις λιγακι χεχεχεχεχε ευτυχως λεω εγω γιατι απο την πρωτη μερα θα εισουν με σπασμενο ποδι σε καμια φυλακη και τις υπολοιπες 6 μερες θα περιμενες να κανεις αιτηση για εφεση.Λες να σου δωσουν χαρη????).

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    χαχαχαχαχα μαρινα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα μπορουσα να δωσω μια περιγραφη αν και δεν ειμαι πολυ δυνατος σε αυτες...αλλα θα μπορουσατε να το ψαξετε και στο διαδικτυο για μια περιγραφη που λεει λιγα μεν...αλλα δεν θα ηθελα και εγω να αποκαλυψω ολο το βιβλιο γιατι μετα ποιος ο λογος να το διαβασει καποιος?
    Αξιζει παντως το κοπο γιατι εκτος των αλλων ειναι ευπεπτο μπορειτε να το διαβασετε και μονορουφι και σου αφηνει μια ευχαριστη αισθηση οταν το τελειωσεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Empneustn, χα, χα.. ναι δεν ξερω.. παλιότερα δεν έπασχα ουτε στην πράξη απο τρέλα.. νόμιμα πάντα εεε! ναι σιγα μην καθόντουσαν οι αστυνομικοί με το μαραφέτι στο χέρι για να δούνε τα χιλιόμετρα ή σιγα μην ασχολούθουν με την τράπεζα.. δεν λες ότι δεν θα προλάβαινα να την ληστέψω κ θα την είχαν αδειάσει άλλοι πρώτα!

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •