Έχω Πρόβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    4

    Έχω Πρόβλημα

    Καλησπέρα σε όλο το forum. Ονομαζομαι Αθανασία είμαι 22 χρονών και όπως λέω και στον τίτλο έχω πρόβλημα. :sniffle:

    Έχω 1,65 και 110kg. Θέλω τόσο πολύ να τα χάσω αλλά δεν μπορώ να σταματήσω το φαγητό. Κάθε βράδυ που πέφτω για ύπνο λέω αύριο δεν θα φάω χαζομαρίτσες και το πρωί τσακίζω μία λουκανόπιτα. Πφφφ

    Αλλά τώρα λέω αρκετά θα χάσω 50kg. Γι΄αυτόν τον λόγο έκανα λογαριασμό εδώ. Ξέρω ότι οι περισσότεροι θα με καταλάβουν, οπότε είπα θα φτιάξω ένα λογαριασμό και θα στέλνω κάθε μέρα τι τρώω και κάθε εβδομάδα θα ζυγίζομαι και θα το ανακοινώνω. Έτσι ίσως καταφέρω να δω κάποιο αποτέλεσμα.
    Όπως καταλαβαίνετε θέλω κάποιον να με ελέγχει γιατί αλλιώς τα κάνω χάλια.

    Αυτά για πρώτο μήνυμα. Στην πορεία εύχομαι να γνωριστούμε καλύτερα.. Καλή μου αρχή λοιπόν!!:yes::yes:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    259
    Καλησπέρα Αθανασία!

    καλή αρχή!! εύχομαι να πάνε όλα καλα :grin:

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    4
    Σε ευχαριστώ elafaki20 το ελπίζω.

    Ερώτηση πως βάζεις το τικετακι απο κάτω!!
    Θέλω να βλέπω τα αναθεματισμένα κιλά να φεύγουν!:roll:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    259
    πατάς πάνω στο δικό μου και σου ανοίγει μία άλλη σελίδα που διαλέγεις οποιο θές..
    αν χρειαστείς κάτι εδώ είμαι :wink1:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Oδηγίες για τικερακι αν δυσκολεύεσαι

    Τώρα που έφυγε αυτό, καλώς ήρθες Αθανασία και καλή επιτυχία. Εδώ δίνουμε όλοι μαζί τον "αγώνα" και μοιραζόμαστε συμβουλές,αγωνίες, χαρές, λύπες.
    Για αρχή θα σε παρακαλέσω να μη κάνεις υπερβολές και να μην απογοητευτείς στο πρώτο κόλλημα ή το πρώτο παραστράτημα, είναι κι αυτά στο πρόγραμμα. Στόχος σιγά σιγά να αλλάξουμε συνήθειες κακές και να αποκτήσουμε πιο υγιεινές, μετά τα κιλά θα φύγουν θέλουν δε θέλουν.

    Τα λέμε.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    7
    καλησπέρα σας!
    κι εγώ πριν λίγο έκανα εγγραφή εδώ...
    έκανα παλιότερα το πρόγραμμα των ww κι είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη!
    αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν πια στην ελλάδα... (γιατί άραγε?) μήπως επειδή ήταν οι μόνοι σωστοί κι έχαναν τις δουλειές τους οι άλλοι????

    επειδή είναι δύσκολο να βρω τα καινούρια βιβλιαράκια, θα ξεκινήσω με τα παλιά που τα είχα κρατήσει!

    φιλιά σε όλους και καλή μας επιτυχία!!!

    :grin:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Καλωσήρθες semelia.

    ε καλά δε φαντάζομαι τα ww να λυπήθηκαν τους άλλους που θα μένανε άνεργοι.:wink1:
    Μάλλον δεν είμαστε αρκετά μεγάλη αγορά.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    33
    Γεια σου Athanasia.90!

    Είμαι κι εγώ νέο μέλος εδώ!
    Ελπίζω να ξεκινήσεις άμεσα αν το έχεις πάρει απόφαση και πραγματικά να σταματήσεις τις χαζομαρίτσες!
    Σφίξου να σφιχτώ και πάει λέγοντας! :roll:
    ʼντε καλή αρχή και εδώ είμαστε να τα χώνει η μία στην άλλη (τι την ανάφερες την ρημάδα την λουκανικόπιτα? Τα σάλια μου τρέχουν!!!) για να προχωράμε μαζί πάντα προς τα κάτω! :smilegrin:

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Originally posted by Aquarium
    Γεια σου Athanasia.90!

    Είμαι κι εγώ νέο μέλος εδώ!
    Ελπίζω να ξεκινήσεις άμεσα αν το έχεις πάρει απόφαση και πραγματικά να σταματήσεις τις χαζομαρίτσες!
    Σφίξου να σφιχτώ και πάει λέγοντας! :roll:
    ʼντε καλή αρχή και εδώ είμαστε να τα χώνει η μία στην άλλη (τι την ανάφερες την ρημάδα την λουκανικόπιτα? Τα σάλια μου τρέχουν!!!) για να προχωράμε μαζί πάντα προς τα κάτω! :smilegrin:
    Καλησπέρα και καλώς όρισες.
    Η αρχή είναι το ήμιση του παντός. Αρκεί να κάνεις το πρώτο βήμα.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    7

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    7
    Originally posted by filipparas
    Καλωσήρθες semelia.

    ε καλά δε φαντάζομαι τα ww να λυπήθηκαν τους άλλους που θα μένανε άνεργοι.:wink1:
    Μάλλον δεν είμαστε αρκετά μεγάλη αγορά.
    το αντίθετο λέω: τους έπαιρναν τις δουλειές και τους έκλεισαν! γιατί είχαν αρκετό κόσμο και πολύ χαμηλές τιμές.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Καταλαβαίνω ακριβώς τι λες αλλά δε μπορώ να καταλάβω ποιός και πως τους έκλεισε!!! Χωρίς να ξέρω δε μου φαίνεται και πολύ πιθανό ο πολυεθνικός γίγαντας WW να εκδιώχθη με κάποιο "βίαιο" τρόπο από τη κατακερματισμένη ελληνική αγορά των ιδιωτών διαιτολόγων.

    Μπορεί να έχεις δίκιο, εμένα δε μου φαίνεται πιθανό.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    chania , herakleion
    Posts
    207
    καλη αρχη σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    202
    αθανασία καλώς μας ήρθες!Πάρε δύναμη και ξεκίνα..γνωστό φυσικά το'''κάθε αρχή και δύσκολη'',αλλά όσο έχεις θέληση μη φοβάσαι!!Εμείς θα είμαστε εδώ για εσένα και εσύ για εμάς,μιας και όλοι χρειαζόμαστε στήριξη...

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    4
    Καλημέρα σε όλους..Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας..Ποση δύναμη και αποφασιστικότητα παίρνω δεν ξέρετε...
    filipparas σε ευχαριστώ πολύ πάμε δυναμικά χωρίς απογοητεύσεις. Semelia καλή αρχή λοιπόν και σε εσένα, μαζί θα παλέψουμε τα κιλά μας..mariakriti thankssssss!!
    lipimeni καλώς σας βρήκα λοιπόν, αυτήν η αρχή θα είναι πιο εύκολη από τις άλλες, όσο έχεις στήριξη αντέχεις.

    Σήμερα ξύπνησα με πείνα η πρώτη σκέψη ήταν να πάρω ένα κρουασάν αλλά μετά μπήκα εδώ και πήρα τόση δύναμη και είπα ΟΧΙ, οπότε το πρωινό μου είναι 1 γιαούρτι 0% με 3κουταλιές δημητριακά!!
    Για μεσημεράκι θα φτιάξω φασολάκια(με λίγο λάδι).

    Νιώθω super σήμερα!! Οπότε εύχομαι Καλή Μέρα σε όλους!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •