Θερμίδες και καταθλιψη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    δεν εφαγα αλλα σημερα εφαγα παρα πολυ πάλι κι ολο σκεφτομουν τερμα,δεν πεινας σταματα κι εγω συνεχιζα κι ολο σκεφτομουν κακιες για τον εαυτο μου.
    κοπηκα λιγο στο χερι μου γιατι ενιωθα τοσο χαλια.
    εκανα μονο 40 λεπτα γυμναστικη μα καταληξα στο κρεβατι κλαιγοντας.

  2. #17
    και εγω εφαγα τελικα σαν μοσχαρα..αυριο ομως θα παω σιγουρα 3 ωρες γυμναστηριο μακαρι και παραπανω...ουφ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    σιγουρα δεν έφαγες οσα εγώ (δεν γραφω ποσα εφαγα ντρεπομαι πολύ)

  4. #19
    στοιχημα?καταρας προχθες δεν εφαγα μονο μια σοκολατα!εφαγα μια σοκολατα ολοκληση ενα γιαουρτι ενα κρουασαν και 4 μπισκοτα!μεγαλα!σημερα εφαγα φασολακια κοτοπουλο 2 ντοματες και μετα κ μια παστα ποντικακι κ καπακι κοιμηθηκα..και στις 2 περιπτωσεις!δν τ εκανα καν εμετο γτ εχω αηδιασει μ τον εαυτο μου!απο αυριο πραγματικα θα προσπαθησω να μην φαω τιποτα,πρεπει..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    εφαγα 1 φετα ψωμι με τυρι, μια σιταροπουλα, 1/2 μηλο,1/2 καροτο και μακαρονια οσα δεν φανταζεσαι
    κανεις κι εσυ εμετο;
    Δεν αντέχω τη κοιλια μου..

  6. #21
    κανω σχεδον καθε μερα!ετυχε απλα 2 μερες τωρα δεν εκανα!μολισ τρωω ολα φουσκωνουνε πανω μου,τα νιωθω να μου καθοντε και μετα δεν μπορω ουτε εξω να βγω..ντρεπομαι...ρε δεν εφαγες πολυ ξεκολλα!με την γυμναστικη τα καψες!εχεις πολυ περισοτερες αναγκες σε θερμιδες απο αυτες που πηρες!δεν προκειτε να παχυνεις!αλλοι τρωνε αυτα που φαγες μονο σε ενα γευμα!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Οι αλλοι δεν ειναι σαν εμενα. Και η γυμναστικη για μενα δεν ειναι αρκετη. Δεν καταλαβαινεις ουτε εσυ;
    εχει και λιγες νύχτες που θέλω να χαράζω στα χέρια μου παλι και προσπαθω να μη το κάνω..δεν είμαι καλά το ξέρω αλλα κουραστηκα.αυριο παω στη θεραπεια και δεν ξερω αν αξιζει να μιλησω για οσα νιωθω

  8. #23
    οχι σε καταλαβαινω!απλα προσπαθω να μιλησω λογικα,γιατι σκεφτομαι οπως εσυ και δεν θελω να σου μιλαω λογικα οπως προσπαθω να μιλαω και στον εαυτο μου!πηγαινε και μιλα!και εγω εχω αυριο και θελω να βοηθηθω γιατι δεν αντεχω αλλο!βγαλε αυτο που νιωθεις αστο να βγει..και εγω το σκεφτομαι αυτο με τα χερια μου πολυ συχνα!σκεφτομαι και αλλα πολλα..νιωθω μονη μ εντελως και δεν θελω τιποτα πια..αλλα καπου μου γυρναει το μυαλο..πεισμα θελει..ολα ειναι μεσα σ αυτο το καταραμενο το μυαλο μας μπορουμε να ειμαστε ευτυχισμενοι..οπως μ λεει κ η ψυχολογος μου το αξιζω..δεν τ πιστευω αλλα καμια φορα προσπαθω να το πω στον εαυτο μου!πες το και εσυ,προσπαθησε...το αξιζεις και μπορεις να εισαι καλα και ευτυχισμενη!δεν εχεις ζηλεψει ποτε ατομα που τα βλεπεις ευτυχισμενα να καθοντε να γελανε?δεν θα θελες να μπορεις να το εχεις και εσυ αυτο?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    φυσικα και το αξιζεις εσυ..
    θα το θελα αλλα δεν θα συμβειι.
    καληνυχτα κελυ

  10. #25
    το αξιζεις!και αμα θελεις θα συμβει..σε νιωθω να το ξερεις..και σου ξαναλεω οτι σου το λεω γιατι σε νοιαζομαι χωρις να σε ξερω!καληνυχτα..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    στηβ θεραπεια ηταν ενταξει σηνερα..

  12. #27
    μιλησατε ενταξει?σε ηρεμισε καθολου?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    μου κανε καλο και μετα η οικογενεια με εκανε να νιωθω το αντιθετο αλλα προσπαθω να σκεφτομαι οσα ακουσα στη θεραπεια

    δεν το πιστευω ποσα συμβαινουν γυρω μου αλλα τωρα θα προσπαθησω παλι για μενα

  14. #29
    μπραβο ρε συ :)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Πως πηγε εσενα στην θεραπεια;
    και πως τα πηγες σημερα;
    εμενα με κραταει πονοκεφαλος..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •