Θερμίδες και καταθλιψη - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43
  1. #31
    σημερα ειχα πιο σημαντικα θεματα..βλεπεις ο πατερας μ εχει για δευτερη φορα ογκο..οποτε η θεραπεια μου ητανε κυριως γυρω απο αυτο!ξεχασα και φαγητο και ολα..εφαγα για να μην στενοχωρω τους δικους μου 1 βραστο αυγο με λιγη σαλατα και μετα πηγα ενα 2ωρο γυμναστηριο..απλα σημερα πραγματικα ειμαι ενα ρακος..πονοκεφαλος?γιατι?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Λυπάμαι για τον μπαμπά σου.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Εγω δεν θελω οι συγγενεις να μου λένε τι να κάνω. Νιώθω χειρότερα και θυμώνω και με αυτούς και με μενα.

  4. #34
    τοτε καλυτερα να τους το εξηγησεις!τι εφαγες σημερα?εγω παλι εφαγα πολυ..ενα κουλουρι θεσσαλονικης και μετα ενα γιαουρτι μ κατι φρουτα κ εκανα εμετο λιγο αλλα δν βγηκε ολο...γαμωτο..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Ξερω ποσο ασχημα νιωθεις οταν συμβαινει αυτό αλλα μετα κάνω γυμναστική περισσοτερη ώρα

    Σήμερα
    1/2 κουλούρι
    1 μαρούλι+ 1 αγγουράκι και λίγη ντομάτα

  6. #36
    νιωθω χαλιαα..εφαγα τα παντα τωρα βραδιατικα γαμωτο παλι παλι τα ιδια..το παθαινεις ποτε εσυ?τι να κανω?θελω να ραψω το στομα μου..τι να κανω για να μπορεσω να το ελενξω καλυτερα πες μου σε παρακαλωωω..δεν μπορεσα ν κανω περισσοτερη ωρα γυμναστικη γτ ειχα δουλειες!ειμαι μια χοντρη απαισια και δεν αντεχω αλλο..πλζ πες μου..αν θες στειλε μ u2u,αν δεν θες να το βλεπουν ολοι..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Ναι μου συμβαίνει κι εμένα.
    Δυστυχώς δεν μπορώ να στειλω η να παρω μύνημα τώρα λογω του υπολογιστη μου.
    δεν είμαι σίγουρη τι πρέπει να σου πώ. Εγω φοβάμαι και αυτο με κανει να το ελεγχω μα ερχονται κι οι στιγμες που τρωώ πολύ και δεν το ελεγχω τόσο.οτι και να κάνω τοτε δεν είναι αρκετο
    ομως επισης προσπαθω να τρωω αλλα φοβαμαι παλι

  8. #38
    οταν σου συμβαινει αυτο,να τρως πολυ κ αν δεν μπορεις να κανεις εμετο τοτε τι γινετε?τι κανεις?νιωθω ηδη οτι παχυνα και αυριο θα φαινετε..ουτε εμαιλ δεν μπορεις να μου στειλεις?μονο εσυ νομιζω οτι μπορεις να με καταλαβεις..δεν εχω κανεναν,δν μπορω αλλο..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Συγνωμη κελυ σε καταλαβαινω αληθεια μα καλυτερα να ζητησεις βοήθεια κι όχι απο μένα...
    συγνωμη

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    πάλι μεσα στην καταθλιψη είμαι ...δεν ξέρω ποτε ολα θα'ναι καλυτερα

  11. #41
    τι εχεις?τι σκεφτεσαι?και εγω μια απο τα ιδια

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    115
    Νιώθω μόνη..

  13. #43
    ολοι μονοι μας ειμαστε..κ εγω νιωθω και ειμαι μονη κ το ξερω..παντως εγω αν θες κατι θα τ κανω....ισως και να μην ειμαστε τοσο μονοι τελικα.....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •